Leczenie grzyba paznokci środków ludowej

Leczenie grzyba paznokci środków ludowej

Ocena: / 23

Słaba Doskonała

Duża liczba ludzi na świecie cierpi Choroby grzybicze. często dotyka stóp i paznokci oraz leczenie Grzyb paznokci Najbardziej skomplikowane i czasochłonne. Proponujemy naszym czytelnikom różnych opcji leczenia grzybicy paznokci w domu.

Opcja 1: Należy ocet, ale istotą i gotować na jej podstawie słabego roztworu, który trzeba łyżka octu być zmieszany z wodą w ilości od jednego szkła. Jeśli skóra na stopach jest szczególnie niegrzeczne (zazwyczaj mężczyzn), możliwe jest, aby przygotować roztwór trochę mocniej. Przed zabiegiem konieczne jest do pary stopę, trzymać je w misce z gorącą wodą na kilka minut, a następnie usunąć nieaktualne nożyczki nabłonka. Szkieletowe rozwiązanie ocet napełnić wannę bez rozcieńczania, i ocierać skórę w przestrzeniach między palcami. Procedura ta jest powtarzana co drugi dzień przez dwa tygodnie (w ten sposób uzyskać siedem oczyszczających) i oczywiście można uznać za zakończone. Pomimo faktu, że większość chorób grzybowych wyleczenia nie jest zbyt trudne, jeśli trafisz na grzyba paznokci – trudno naprawić błąd.

Jednak środki folk, które istnieją może pomóc szybko i skutecznie. Należy uzbroić się w cierpliwość i spokój, aby przejść do swego celu.

Opcja 2. następny kurs trwa przez dwadzieścia dni (i nocy). Aby to zrobić, codziennie, rano i wieczorem, na tych gwoździ, których dotyczy grzyba należy stosować jod (jedna kropla!). Jod powinno być 5 protsentniy.Esli inne paznokcie w wyglądzie nie są dotknięte przez grzyby, w celu zapobieżenia ich potrzeby obsługi, ale można rzadko, raz na dwa dni. Jeśli po około tygodniu od rozpoczęcia narzędzia pojawił pieczenie i ból u pacjentów z gwoździami, nie martw się zbytnio, gdyż sygnalizuje, że paznokcie odzyskać.

Jednakże, jeżeli palenie ból i silniejsze jod rzadko stosowany do gwoździ, na przykład raz na dwa dni.

Grzybica paznokci – Zakażenie jest bardzo tenacious i nawet po obróbce może być powtórzony, a ponadto może być łatwo przekazywane do innych osób, członków rodziny, z zastosowaniem wszystkich pacjentów z obuwia, ręczniki i innymi. Możesz się zarazić w miejscach publicznych: kabiny prysznicowe, wanny, baseny, siłownie i tak dalej. Środki ludowe są bardzo skuteczne przeciwko grzybicy paznokci, ale nie pomoże, jeśli nie wprowadza szereg środków zapobiegawczych, w tym korzystania z elementami higieny osobistej, artykułów gospodarstwa domowego, buty.

W pomieszczeniach ogólnodostępnych, w których jest to konieczne, aby zdjąć buty, powinny mieć indywidualne kapcie gumowe, ochraniacze na buty.

Opcja 3: Aby szybko pozbyć się grzyba na paznokcie, wskazane jest zastosowanie środka ludowej zalecana przez ludzi, którzy doświadczyli go na własne oczy. Musisz wziąć jedną łyżkę oleju roślinnego (zamiast, można użyć tej samej ilości 70% octu), surowe jajko i ftalan dimetylu w ilości 1 łyżeczka. Wymieszać wszystko dokładnie i smarować paznokcie, które są dotknięte przez grzyba, a następnie traktowane oblewania nogi z celofanu i umieścić na skarpetki.

Pozostawić na noc, tak i powtórzyć tę procedurę na 3-4 dni. Należy pamiętać, że pacjenci wyjść paznokcie, zamiast rozwijać nowe – zdrowe. Mieszanina powinna być przechowywane w lodówce w celu uniknięcia jej uszkodzenia.

Jakie są objawy tej choroby? Po pierwsze, zmienić ich kolor na biały, a następnie szary, żółty, i dodatkowo dać brązowy, czarny, a nawet zielony. Gwoździe zagęścić czas, a następnie kruszy się i zapadają w wyniku. Grzyb znajduje się na paznokciach dokonujących nieprzezroczystą płytkę paznokcia.

Środki ludowe może pomóc uniknąć zachorowania.

Opcja 4. W innych zmian skórnych grzyby lub pasożyty skutecznie stosowane dziegieć w postaci maści 10-30%. Ponadto część dziegieć niektórych maści, które są sprzedawane w aptekach, ale można przygotować go w domu, na przykład na podwórku lub w domku. Dlaczego trzeba wziąć specjalnie wyszkolony garnek, którego dno wykonany otwór i umieścić go do rowka metalu, z którego będą zbierane smołę.

Odległość pomiędzy dnem garnka i rowka powinien wynosić około pięć centymetrów. W puli określa wstępnie utworzonych wiąz, który musi być ustawiony na ogień, palenie kapie się i spływa do rowka. Proces jest dość uciążliwe, więc może łatwiej będzie go kupić w aptece.

Opcja 5. lekarstwem dobrzy ludzie na grzyba paznokci jest jarzębiny, a raczej jej liście. Aby efektywnie korzystać z tej funkcji, musisz zebrać liści jarzębina i gdy są jeszcze świeże, szlifować je aż do uzyskania jednorodnej zawiesiny. Stosowany jako bandaż kompresji mocno wzmocnione.

Share →