Leczenie Helicobacter od środków ludowej

Leczenie Helicobacter od środków ludowej

Czw 14.02.2013 – 16:04

Autumn zazwyczaj pogarsza różnych chorób żołądka. To jest to, co się ze mną stało, kiedy źle trafił do szpitala z dzikim bólu w żołądku. Po oddawania krwi i fibrogastroscopy żołądek, byłem znany bakterie c (Helicobacter pylori).

Jak powiedział lekarz – najczęściej stosowaną metodą niż Helicobacter dostaje się do żołądka, uważa się, brudne ręce lub ustne sposoby domowe droga do rozprzestrzeniania się bakterii. Zła dieta, stres, dziedziczność, obniżona odporność – to jedyne czynniki drugorzędne energiczne działanie tej bakterii. Głównym patogenem Helicobacter tak, kto może otworzyć stare rany, takie jak wrzody żołądka, przewlekłe zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy.

Bakteria ta może żyć w ludzkim ciele przez wiele lat i wspierającego środowiska, aby rozpocząć swój atak.

To znaczy, gdy normalne funkcjonowanie żołądka rozkłada rozpoczyna aktywną wydzielanie soku żołądkowego, a tym samym zwiększenie grubości ścianki błony śluzowej żołądka. To było wtedy, że bakteria zaczyna swój triumfalny reprodukcji. W rzeczywistości, „zużywa” część błony śluzowej żołądka i tym samym pozostawała odsłonięta z kwasu żołądkowego.

To taki sprytny sposób zaczynają eskalować stare rany. To, co lekarz powiedział mi po moich licznych dochodzeń.

Leczenie zakażenia H. pylori bardzo skomplikowany proces. Oczywiście byłem przepisywane antybiotyki, takie charakterystyczne blokery, które zmniejszają produkcję soku żołądkowego. Karmione mi się co dwa lub 3: 00 małe porcje: różnorodne zbóż i jogurty, a w nocy i dał wszystkie dzieciństwa paskudny jogurt. Ale jak się popsuły po prostu oszczędzać na brzuchu w takiej sytuacji! Faktem jest, że ból może obudzić się w nocy i ma kwaśny własności ekranowania, tylko zbawienie w tej porze dnia. Na to zaś dzięki oddzielnie.

Rzuć około tydzień w szpitalu, zmusiłem się jeść prawo żywności, a nie jedzenie fast food faworyta.

Ale inna eskalacja nie długo czekać. Wiosną wrócił z długiej podróży, to nie zawsze jest uzyskać prawo istnieje, a co najważniejsze całkowity brak ciepłej żywności, mam nasiliły zapalenie błony śluzowej żołądka. Słysząc znajomy ból I nie spieszył się do pracy do lekarza, bo perspektywa antybiotyków picia nie uśmiechał. Tutaj postanowiłem uciec się do leczenia środków ludowej. Po stwierdzeniu zdjęcie tego nasty zarazków, które nie pozwalają mi żyć przez kilka dni po znaleźli sposób, jak w leczeniu Helicobacter pomocą medycynie.

To doprowadziło mnie do bardzo dużej pytanie. Ale jak to mówią, nie zaszkodzi spróbować.

Po dokonaniu nalotu na globalnym apteki, kupiłem wszystkie niezbędne zioła. Zrobiłem tak, wziął poravnu każdego zioła: nagietek, dziurawiec i krwawnika. 2 łyżki każdego i wlać 0,5 litra wrzącej wody, pozostawić wszystkie 40 – 45 minut, przecedzić przez sitko i grzywny wypił pół godziny przed posiłkiem, 100 ml. Piła może 4 razy dziennie, ponieważ często konieczne, aby je w małych ilościach.

Nawet kupił nalewki z propolisu i 2 razy dziennie 10 kropli dodaje się do 100 ml przegotowanej wody i wypić w ciągu godziny.

Po tygodniu tego ziołowych medycyny i zrównoważonej diety, ból zniknął. Ale leczenie kontynuowano przez następne trzy tygodnie w końcu przytwierdzić wynik. A wynik tej gigantycznej pracy było, że ten paskudny helibakter nie przeszkadza mi przez 2 lata. Więc cieszę się, że jeszcze zwrócił się do tradycyjnej medycyny, nie zatruty organizm antybiotykami.

A oto inna opowieść o środek ludowej do leczenia zakażenia H. pylori, który powiedział mi niedawno:

Mój tata mieszkał w Taszkiencie – przyszedł razem z moim dziadkiem producenta w 1966 roku odbudowy miasta po trzęsieniu ziemi. Dzieciństwo spędził tam, a teraz, że ma bóle brzucha często mówi, że konsekwencje tej odległej latem, kiedy jadł siebie i silnie zatrute owoce. W ostatnich latach nasiliły się bóle i poszłam z nim do lekarza. Diagnoza była prosta – był Helicobacter lub owrzodzenie. Ale lekarz zapewnił nas, że duże doświadczenie nie jest konieczne – a choroba może być dość szybko wyleczyć.

Okazuje się, że choroba wrzodowa żołądka – jest helicobacter, co nie jest konsekwencją immunosupresji lub sytuacje stresowe i wynika z wirusów, które są znane jako Helicobacter pylori.

Helicobacter pylori – nowa nazwa, a sam ból.

Helicobacter pylori – spirali w kształcie bakterie, które są czynniki będące przyczyną zapalenia żołądka i żołądka. Do niedawna uważano, że zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka i dwunastnicy, a nawet raka – choroby powodowane przez nieprawidłowe działanie w przewodzie pokarmowym. Ale dwa duże biologia – Robin Warren i Barry Marshall za odkrycie bakterii otrzymali Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny. Źródłem zakażenia są chorzy ludzie, śliną, który może nadawać się zarazków.

W celu określenia tej choroby na wczesnym etapie, jest używane w połączeniu kilku rodzajów pacjentów badań: Test krwi, analiza wydychanego na zawartość amoniaku zbadano histopatologicznie. Gastroskopia pozwala w nowoczesny sprzęt, uzyskać jasny obraz narządów wewnętrznych na komputerze.

Objawy, leczenie bakterii.

Choroba zaczyna się od bólu i dyskomfortu w jamie brzusznej, które stają się ostre i wrzodu ciągła. Mdłości, odbijanie, plamy na skórze ludzkiej wskazuje nieprawidłowe działanie soku żołądkowego. Po wykrycie drobnoustroju infekuje błony śluzowej żołądka lub dwunastnicy, Helicobacter przepisać. Teraz jest to normą, gdy choroba jest leczona antybiotykami.

U dzieci choroba nie jest niczym niezwykłym, a obecne badania przyczynia się do leczenia antybiotyków bizmutu, które wykonuje dobrą robotę z tą chorobą. Pytanie: „Jak leczyć i jak leczyć” – Stał się dzisiaj, po odkryciu naukowym wirusa powoduje chorobę Helicobacter, nie tak podstępna jak wcześniej. Teraz staje się normą w podobnych objawów należy natychmiast skontaktować się z lekarzem w celu zapobiegania przewlekłej choroby.

Ale w każdym przypadku konieczne jest przestrzeganie zasad higieny osobistej: jeść i pić z jego dania mają szczoteczkę i ręcznik, aby uniknąć przypadkowy seks.

Na leczenie Helicobacter pewnością pomoże Ci przepis ludowej leków naturalnych – to naturalne antybiotyki:

1. Propolis. – Doskonałe narzędzie przed zarazkami:

Roztwór otrzymany z 10 kroplami alkohol nalewki propolisu i 100 g. wody wziąć na godzinę przed posiłkiem ..

2. W celu sporządzenia mieszaniny równych proporcjach z kwiatów nagietka, krwawnika i dziurawca. Weź kilka łyżek mieszanki i dodać 500 g wrzącej wody. Daj napar o 40 minut. Filtr.

Weź 30 minut przed posiłkiem przynajmniej 4 razy dziennie przez 100 gr.otvara.

Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy miesiącu.

Share →