Leczenie jaskry

Leczenie jaskry

Jaskra – Jest grupa przewlekłych chorób oczu o różnym pochodzeniu, charakteryzujących się zwiększonym ciśnieniem śródgałkowym, zaburzenia krążenia siatkówki i nerwu wzrokowego. prowadzi do stopniowego uszkodzenia włókien i ostatniego wystąpienia wad (bydło) w polu widzenia, w miarę postępu choroby wady wzroku seryjnej, tworząc „cylindryczny wizji” w daleko zaawansowanym stadium choroby w fazie końcowych jest kompletną ślepotę i atrofia nerwu wzrokowego.

Jaskra intrygi jest, że nawet w późniejszych stadiach choroby pozostaje wysoki ostrość wzroku oraz wykrywanie choroby pojawia się przez przypadek, na zakończenie kolegów oka.

Obecnie jaskry w Rosji jest jedną z głównych przyczyn ślepoty i bez niepełnosprawności.

Pomimo faktu, że jaskra może być zdiagnozowane w każdym wieku (w tym noworodków), największe ryzyko tej choroby są ludzie w wieku emerytalnym. Według statystyk, w tych w wieku 40-45 lat, jaskra zobaczyć w około 0,1% przypadków, 60-65 lat, liczba ta wzrosła 15 razy (1,5%), osiągając 3% i wyższy w grupie wiekowej wieku powyżej 75 lat ,

Objawy jaskry

Problem opóźnionego leczenia pacjenta lekarzowi jest praktycznie całkowity brak jakichkolwiek dolegliwości pacjenta przez wystarczająco długi okres czasu przed wystąpieniem nieodwracalnych zmian w tkance oka i wygląd poważnych powikłań.

Jednak najczęstsze skargi jaskry są: niewyraźne widzenie, ból w okolicy czoła lub oczu, uczucie ciężkości w oczach, zwężenie pola widzenia. Znacznie gorsze widzenie w ciemności. Patrząc na jasne światło, zanim pojawią oczy "opalizujące kółka",

I zmniejszenie utraty funkcji wizualnej w trudno jaskrą odwracalnego bez leczenia tak wcześniej choroby rozpoznano, częściej pacjentowi utrzymania wizji. Jak zaleca prewencyjny diagnostyki jaskry, że regularny pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego: w wieku 35-40 lat – co najmniej 1 raz w roku, w wieku 55-60 lat i więcej – co najmniej 1-2 razy w roku. W identyfikacji odchyleń należy natychmiast przejść pełne badanie.

Leczenie jaskry

Celem leczenia jaskry jest obniżenie podwyższonych poziomów ciśnienia wewnątrzgałkowymi do normalnej wartości (wartość ta nazywana jest poziomem tolerancji ciśnienia wewnątrzgałkowego i może różnić się u różnych pacjentów) i poprawy dopływu krwi do oka.

Leczenie jaskry jest przeprowadzane w trzech sposobów: pierwotnie stosowana konserwatywne terapii medycznej (krople do oczu – „Betoptik”. „Timolol”, „Xalatan”, „Travatan ®» i inni). W przypadku braku ciśnienia wewnątrzgałkowego kompensacji przedstawia sposoby (laser trabekuloplastyka, Irydektomia, destsemetogoniopunktura i in.) lub operacja (nie wnikającego głęboko sclerectomy, sinustrabekulektomii itp).

Ceny za leczenie

Klinika Okulistyczna w Moskwie mogą uzyskać pełne badania diagnostyczne dla jaskry, uzyskać zalecenia dotyczące leczenia i odszkodowania w przypadku braku procesu jaskrą lub wykonać zabieg laserowy.

Koszty leczenia jest określona w każdym szczególnym przypadku zależy od rodzaju i nasilenia jaskry i dostępnego w próbach ręcznego itp

Kompleksowe badanie pacjenta z jaskrą (która zawiera wszystkie niezbędne specjalistyczne metody badawcze, co pozwala na określenie rodzaju i stadium choroby, potrzeba pracy) jest 3500 rubli.

Ceny dla chirurgii laserowej na początku jaskry 5000 rubli, chirurgia – z 25000 rubli

Ponadto specjaliści z naszego programu kliniki zaprojektowany przebieg leczenia pacjentów z jaskrą, dla zachowania i przywrócenia funkcji wzroku 10 do 15 dni, w tym z wykorzystaniem pijawek leczniczych (gerudoterapii), a także specjalnego programu rocznego serwisu. która pozwala uzyskać nie tylko na czas diagnostyki i leczenia, ale także do uzyskania znacznych korzyści.

Nie należy zapominać, że można częściowo odzyskać pieniądze wydane za pomocą odliczenia od podatku, zgodnie z rosyjskim prawem. Zapewniamy to dla wszelkiej niezbędnej dokumentacji. Więcej na temat zwrotów można znaleźć tutaj.

Dlaczego pacjenci kliniki oczu wybrać Moskwa?

Zaletą naszej klinice jest to, że w każdym przypadku wybiera się indywidualny plan leczenia mającego na celu osiągnięcie jak najlepszych wyników w celu zachowania wizję i zminimalizować ewentualne ryzyko dla pacjenta. Dlatego też, w pierwszej kolejności, nasz pacjent specjalistów próbuje znaleźć optymalną kombinację leków w połączeniu z lokalnymi (krople do oczu) i ogólne leczenie (leki, aby poprawić ukrwienie nerwu wzrokowego i siatkówki). Dopiero wtedy, w przypadku awarii leczenia, w kwestii interwencji lub chirurgii laserowej.

Wśród niewątpliwych zalet naszej klinice dla chorych powinien zadzwonić doświadczony personel, który cieszy się nienaganną reputacją przez wiele lat. Klinika zatrudnia specjalistów, którzy mają doskonałą wiedzę teoretyczną i doświadczenie praktyczne w prowadzeniu szpitali i instytutów badawczych w Moskwie: diagnozy i leczenia farmakologicznego choroby wynikły Ph.D. Kolomoytsev Elena Markovna (autor ponad 45 prac naukowych i 1 patent) i Schegoleva Tatiana Andreevna (student FGBU Instytut Chorób Oczu RAM).

Specjalista z 30-letnim doświadczeniem w zabiegach laserowych jaskry jest Leonid G. Estrin.

Zabieg wykonuje się profesor, MD, szef wydziału operacyjnego Mockbee Slonimsky Alexey Yu i chirurg najwyższej kategorii Tsvetkov Siergiej.

Przez lata lekarze Moskwa Klinika Okulistyczna działa na ponad 12.000 pacjentów i skutecznie przywrócić wzrok.

Nowoczesny sprzęt czołowych światowych producentów jest dumą naszej klinice. Stosowanie tego rodzaju sprzętu zapewnia stabilne przewidywalne wyniki i znacznie zmniejsza ryzyko powikłań.

Należy pamiętać, dogodnie zlokalizowanych kliniki, o własnym szpitalu, a także pozytywne recenzje pacjentów. Ceny usług medycznych dostępnych w CIM i ustalonych w umowie. Koszty diagnostyki i leczenia jaskry można znaleźć tutaj.

Wszelkie pytania można zadawać telefonicznie specjalistów 8 (495) 505-70-10 i 8 (495) 505-70-15 lub online za pomocą odpowiedniego formularza na stronie.

Zalecamy Pobieranie "Pacjenci z jaskrą pomnik" Pobieranie "Pacjenci z jaskrą pomnik" (W formacie PDF).

Udostępnij link do materiałów na portalach społecznościowych i blogach:

Share →