Leczenie jęczmienia

Leczenie jęczmienia

Jęczmień – Ostra choroba zapalna, która wpływa na mieszki włosowe lub gruczołów łojowych krawędzi powieki.

Na krawędzi powieki wydaje się ograniczony, ostro bolesny obrzęk. Po kilku dniach, żółtawą głowę na jej autopsji oddzielone elementy ropy i martwiczej tkanki. Samo-wytłaczania mogą występować rozłożone zakażenia późniejszego tworzenia ropowicy oczodołu, rozwój zapalenia opon mózgowych, etc.

Jęczmień:

Jest to świetny sposób na tradycyjnej medycyny, która pomaga pozbyć się jęczmienia. Konieczne jest podjęcie 5 liści babki lancetowatej, spłukać dokładnie wodą i stosować na linii dla jęczmienia, zmieniając kursuje co 5 minut. Babka liści na górze, możesz poduszki elektrycznej lub ciepła, jajko na twardo i utrzymać ją, aż jajko ostygnie. Jajo nie jest konieczne opróżnianie muszli – tak ciepło dłużej. 02:00 przez tę procedurę ponownie. Więc kilka razy dziennie.

Jęczmień dojrzewają i wkrótce wyjdzie.

Jeśli „wskoczył” jęczmień, nie musisz od razu biec do lekarza. Są bardziej radykalne i skuteczne sposoby, aby pozbyć się jęczmienia.

Radzę, aby wykonać następujące czynności: ziemniaki zgarniania od wewnątrz, a następnie powstałą zawiesinę w okład czystą ściereczką lub gazą i zastosować się do wieku pacjenta. W ciągu dnia, raz lub dwa razy wymienić to pri¬mochku świeże.

Jęczmień pomoże pozbyć wspólnego wrotyczu. Łyżka kosze wrotyczu (kwiat) zalać zimną przegotowaną wodą (2 szklanki), impuls do 04:00. Weź pół szklanki przed każdym posiłkiem w ciągu 30 minut.

Tansy ma działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i właściwości przeciwbólowe.

Jęczmień – NIE petycje gości, często z coraz infekcji w okolicach oczu. Jęczmień, nie w każdym przypadku naciśnięcie i może dotknąć nie mytymi ręce.

Będziesz potrzebował aloes, który rośnie w niemal każdym domu.

Share →