Leczenie jelitowe robaki u dzieci

Leczenie jelitowe robaki u dzieci

Medycyna odkrył i opisał ponad 300 gatunków pasożytów jelitowych. Ale dzieci w 99% przypadków zakażonych jednym z trzech rodzajów robaków.

Mianowicie, pinworm, glisty i volosogolovets. Zakażenie następuje jaj robaków w następujący sposób:

    Przejazd od dziecka do dziecka (w tym przypadku, ten rodzaj robaków – owsiki) geohelminthes, że na własnym upadku na ziemię. Najczęściej są one tymczasowe odchodów schronisko dla zwierząt lub zwykłe zanieczyszczenia. W tym przypadku, normalne dziecko, które zabiera zabawki z ziemi ma możliwość odebrać tego rodzaju robaków.

    Biohelminths – pasożyty, które żyją w mięsie zwierząt. W przypadku złych produktów mięsnych te pasożyty dostają się do organizmu ludzkiego.

Ale należy zauważyć jeszcze, że dzieci często zakażenia dochodzi od innych dzieci.

Jak ustalić, robaki w dziecko?

Istnieją dwa proste i sprawdzone sposoby identyfikacji robaka w dziecku. Pierwszy z nich – identyfikacja robaków w doniczce, drugi – świądu, który powoduje głównie owsiki. W tym przypadku, dziecko stara się w każdej chwili zaspokoić uczucie pieczenia w przejściu odbytu tylko znanym mu – poprzez czesanie okolicę.

Sygnał ten jest całkowicie poinformował, że dziecko ma robaki w środku. Analiza przeprowadzona po – zawsze należy potwierdzić to przypuszczenie. Inni jednak sposoby określania mitycznego robaka u dziecka – nie, nie, że wiarygodne, a nawet po prostu logiczne. Jeden zaproponował ludziom mity – zgrzytanie zębami lub bruksizm w nocy. Jednak, jeśli myślisz, że za chwilę okaże się, że robaki w organizmie nie będzie w stanie wpływać na zgrzytanie zębów.

W tych mitów są i nieświeży oddech, który wywołuje żadnych robaków i żadnych problemów z przewodu pokarmowego, a proces rozpadu w zębach lub braku higieny jamy ustnej.

Między innymi, są testy komórek jajowych. I to nie jest krew i diagnostyka komputerowa, bierze torebkę rodzicielska przyzwoitą kwotę. Ta procedura analizy i zeskrobiny kału rozmazuje. W przedszkolu, co najmniej raz w roku na takiej analizy w celu określenia robaka na dziecko.

Jeżeli rodzice nie są zadowoleni z analizy przedszkolu lub istnieje nieplanowane podejrzenia, powinien udać się do przychodni i zapisać się na własnej badań.

Share →