Leczenie mastitis w domu

Leczenie mastitis w domu

Ten przepis jest leczenie zapalenia wymienia ćwiczenia dla więcej niż jednego pokolenia kobiet. Może być utwardzana w domu. Dziś oferuję wam. Praktycznie wszystkie kobiety ten przepis pozwala na siódmym dniu złożenia wniosku. Niektórzy nawet w piątym dniu.

Ale nadal radzę wziąć pełną siedmiodniowy cykl leczenia.

Co to piersi?

Jest to zbiorowa słowo opisujące różne patologie kobiecych piersi. Objawy kliniczne mogą być podobne, ale różnią się w szczególności. Na przykład, pojedyncze fibrocystic, ogniskowej, rozproszonego, włóknisty mastopatii.

Leczenie buraków

Dwieście gramów surowych czerwonych buraków musimy zetrzeć. Następnie, w kąpieli wodnej, że tarty buraki nam ciepło. Po tym, wlać dwie łyżki naszego buraka 9% octu.

Wszystko dokładnie wymieszać i stosować się do klatki piersiowej.

Procedura ta jest wykonywana bezpośrednio przed snem. Staraj się umieścić jak najwięcej gorącej mieszaniny. Ale spójrz aby się nie poparzyć! Umieszczenie na wierzchu tkaniny mieszaniny. Bezpieczne opatrunku. Gdy buraki do ostygnięcia, lub rano, zdjąć jej piersi i związane z czymś ciepłym.

Do tego celu najlepiej szal.

Dynia kompres

Jeśli chorobę na wczesnym etapie, w którym to przypadku będziesz mieć pewność, aby dyni miąższ. Przed pójściem do łóżka w nocy, wskazane jest, aby dołączyć do pacjenta ciepłej masy dyni piersi. Nasiona dyni najpierw usunąć. Zetrzeć dyni i trochę ogrzewany w rondlu, dodać trochę płynu, aby nie spalić.

Nie trzeba gotować inaczej wszystkie cennych substancji umrzeć.

Ten popularny przepis bardzo skuteczne! Wiele kobiet pomógł po trzy noce. Nawiasem mówiąc, nie tylko wtedy, gdy wychodząc włóknistych metodą zapalenie piersi pomaga. W przypadkach zaawansowanych, również można go użyć tylko czas trwania leczenia będzie znacznie dłuższy.

Liść kapusty

Weź świeże liście kapusty, z jednej strony posmarować je masłem i posypać na wierzchu olejem frezowane tłuczkiem z soli morskiej. Następnie podłącz ten list do klatki piersiowej pacjenta. Piętro liści kapusty umieścić szmatkę i umieścić na biustonosz.

Procedura ta jest wykonywana przed pójściem do łóżka. Kiedy budzisz się rano w wyglądzie liści są prawie przezroczyste, bardzo cienka. To jest ciało absorbuje siłę kapusty liści!

Postępowanie powinno być wykonane co noc. Zwykle przez tydzień wszystkie kobiety pozbyć ich męki mastitis. Bandaż może być noszony bezpośrednio po przebudzeniu.

Niektórzy go nosić cały dzień i noc zmian do nowego skrzydła.

Adam Korzeń nalewki

Domagaj Adams główny wódkę z miodem. Wypełnij pięć łyżki zmielonych korzeni roślin z butelki wódki i dodać do tych samych 150 g miodu. Domagaj tydzień przechowywania w ciemnym miejscu, a następnie przystąpić do leczenia. Pić łyżeczkę trzy razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem.

Siła korzenia Adama wyleczyć problemów.

Chory – jest dość proste, ale lekarstwa – często o wiele bardziej skomplikowana. Tutaj, na mojej stronie internetowej, patrzymy na odzysku. Przeczytaj moje publikacje popularne receptur i metod leczenia i dostać się bezpośrednio do swojej skrzynki e-mail.

Nazywam Zachar O. Zhuravlev, że poborca ​​ludowych metod leczenia, mieszka w miejscowości Ob region błogosławionego z nieskażoną przyrodą. Mam coś do podzielenia się z wami i mieć coś, aby pomóc. Wystarczy wpisać w subskrypcji formularza e-mail, a otrzymasz wszystkie mój nowy rekord.

Share →