Leczenie medycznych banków próżniowych

Leczenie medycznych banków próżniowych

Metoda ta jest obecnie w dużej mierze zapomniana, i na próżno. Jestem zdrowie pracowników, emeryta pracy. Kiedy zacząłem moją karierę w oddziale medycznym, zapalenie płuc i zapalenie oskrzeli leczono szklane banki medycznych. Zostały one umieszczone w dzień z tynków gorczycy.

Efekt był!

Następnie, Bank rozpoznał na opłucnej rzekomo szkodliwych postaci krwotoku i zakazano im. Ale w mojej rodzinie nie anulowano, a banki nadal podnosić zarówno dorosłych jak i dzieci. Teraz pojawiła polimerowych banki apteki masażu. Pudełko zawiera 8 sztuk. Kupiłem siebie i swoich dzieci 2 pola.

Są bardzo wygodne: nie trzeba alkoholu lub eteru, podpalić bawełnianym knotem. A dzieci nie boją się puszki bez ognia. Wystarczy smarować skóry, krem ​​do banku wycisnąć i umieścić na wybranym obszarze.

I kiedy przeczytałem artykuł o. Profesora, lekarza MN o najwyższej kategorii pulmonologg Wiaczesław Ignatiew «Łyżka zdrowia banków»Zaczął oferować tę procedurę do swoich pracowników. Wielu mówi, że odpowie mi Zaryzykuję z bankami także są szkodliwe, a Ja je przeczytaj artykuł. Przychodzi do mnie i pyta młodego pracownika nitrogliceryny, a nie usuwa ból serca Valodol.

Pytam: «Na wdechu lub wydechu tunikę?» Powiedziała, że ​​tak do mojego wniosku i umieścić banki zgodził, choć wstrząśnięty ponownie. Po 3 zabiegów na całym, ale ulga przyszła natychmiast.

Kolejny pracownik poprosił o zawroty głowy, nieskoordynowane ruchy. To zwężonej tętnicy, szyjki macicy i zaburzenia krążenia. Leczenie przepisane przez neurologa, właśnie skończyła, szybko, aby szpital nie prowadzi. I umieścić go banki na 2 kolejne dni, a wszystko minęło. Ślady puszki były czarne tuż przed kobieta źle dmuchane, mięśni bezduszne i jeszcze bardziej ściśnięte tętnicy. Mogę podać wiele przykładów.

Banki umieścić na przeziębienia, zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc (tylko w normalnej temperaturze), zapalenie mięśni, nerwobóle, nadciśnienie, osteochondroza. Można zrobić Bańki masaż, jodła lub szczotkowanie Banku eukaliptus oleju. Instrukcje do banków jest opis jak i gdzie umieścić i przeciwwskazania. Niemożliwe jest hemoptysis, nowotworach wysokiej temperaturze, chorób skórnych.

Nie powinny być umieszczone na grzbiecie, kąt ostrza i serca.

W okresie menopauzy pocimy i zimno, a po zestaleniu mięśni szyi może wzrosnąć ciśnienie krwi. To było ze mną. Naciskać na 200/100 i nie oddalać się. EKG strzelać poszło dobrze. Poprosił córkę, aby umieścić mnie do banków.

A czarne znaki na nich! Trzymałem je aż 40 minut. Włożyłem banków przez 3 kolejne dni i 3 razy dziennie, a ciśnienie wróciło do normy. Doradzamy, spróbuj.

Stoją w aptekach tanie, a jeśli zlecenie Forum apteki. I zdrowie dla Ciebie!

Share →