Leczenie miażdżycy tętnic mózgowych

Leczenie miażdżycy tętnic mózgowych

Leczenie miażdżycy mózgu

Miażdżyca tętnic mózgowych traktować miażdżyca tętnic kończyn i potrzeby i dieta głód (potrawy) z ograniczeniem, a nawet wykluczenie z jedzenia pokarmów zawiera­lub zawierającym tłuszcze pochodzenia zwierzęcego (mięso, kiełbasy, masło, produkty mleczne tłuszczowych), gotować­sól (zastąpić go wodorostów lub soku z cytryny), a także do środków spożywczych zawierających cholesterol (yaich­boli żółtka, mózgi, ikry, wątroba, nerki).

Aby zminimalizować spożycie cukru i inne słabe­Dania Enough z semoliny i wyrobach mącznych. Założeniu­czytanie daje białko roślinne, a zatem, białko mleka upotrebleniemyasnogo zwiększa cholesto­Irina krwi, co prowadzi do skurczu naczyń.

W diecie zawierać maksymalnie pokarmów roślinnych, rozdziałów­sposób surowa marchew (ulubiona lekarstwem na stwardnienie rozsiane w Stanach Zjednoczonych) oraz produktów zawierających takie mikroelektroniki­komentarze, takie jak miedź, jod, wapń, magnez, chrom. Na śniadanie, na przykład, można gotować marchew, starte z dwóch jabłek i pięciu jąder orzechów włoskich.

Możesz jeść czosnek, cebulę, płatki owsiane, świeże kapusty, arbuzy, melony, dynie, pietruszka i inne «rasshla- kovivayuschie» produktów. Użyj je na surowo w sałatkach i deser gotowania, pierwszy i WTO­wziął żywności (przepisy kulinarne miejsce).

Leczenie miażdżycy mózgu

Leczniczego wykorzystania roślin suszone korzenie perzu, mniszka lekarskiego i lukrecji. Trawa pszeniczna leczy krew i korzenie mniszka lekarskiego — wątroby. 20 g rozdrobnionych korzeni perzu, 10 g korzeni słodu­ki i mniszka zalać 0,5 litra wrzącej wody, doprowadzić do gotowości na wolnym ogniu przez godzinę. W napojów smaku dodać miód, cukier, śmietana lub mleko. Pić 1 łyżka.

2-3 razy dziennie. W tym przypadku rdzeń licorice­cja, zapewnia naturalny hormon, jest przypisany do przebiegu 300 g, i dzienną dawkę zakładu — ’10

Dwa tygodnie po tej zaprawiania we krwi­realizowany jest cholesterol i protrombiny.

Technika przeznaczony do resorpcji sklerotycznych zmian w naczyniach mięśni serca i krwionośnych serca

Proponuję za pomocą zestawu narzędzi, w tym mumii, sok (wyciąg) lub aloesu kalanchoe, lukrecji do­nia, propolis. Jak również masaże, rozciąga duże grupy mięśni, codziennie gimnastyka (urządzenia Hud) (co najmniej trzy razy dziennie), długi czas, w odległości krótkiego spaceru szerokości uskoku KJV­nionych przed pływanie w basenie, a zimą — narciarstwo biegowe. Wszystko to tworzy elastyczność tętnic.

Masaż leczniczy, rozciąga się duże grupy mięśni to masaż szyi, lub­tsa, szyi, ramion, nadgarstków i kolan w Soest­Wyspy, mięśnie pleców, ramion, nóg i pośladków. Z tego masażu w organizmie zaczynają działać mechanizmy stymulacji mięśniowego. W tym przypadku organ tworzy otwarte w ubiegłym wieku Odessa akademika V. Filatov biotkanestimulyatory, promuje resorpcję (odzyskiwania) komórek blizn i regeneracji.

Mechanizmy działania siły mięśniowego stymulacji­Odbiór kości mumii i aloes (Kalanchoe). Mumia w tym e­metoda uznawana podstawowych środków komunikacji w celu .chto dokładnie sprzyja regeneracji komórek mięśnia sercowego i wsierdzia. Weź go na dwa tygodnie 0.15-0.2 g (głowa mecz) dwa razy dziennie, na­vtraka iw nocy.

Do ssania mumię umieścić pod językiem lub napoju, rozsiewanie sok z aloesu (5 g mumię rozpuszczono w 150 ml soku). W tym przypadku, aloes poprawia efekty absorbujące mumię. Weź 1 łyżeczka

Oczywiście krajowego leczeniu miażdżycy powtarzane po dwóch tygodniach.

Jak leczyć udar miażdżycy

Wymagana ilość leku do leczenia miażdżycy tętnic kończyn spodziewać przed rozpoczęciem leczenia. Jeśli ważysz 60 kg, trzeba 7 g mumię, jeśli 70 kg — 8 g, jeśli 80 kg — A w między ’10­ve wziąć alkoholu Nalewka 20 kropli propolisu z 2 łyżkami Bulion lukrecji (10 g korzenia w 200 ml wrzącej wody w ciągu 10 minut).

Lukrecja stymuluje tworzenie Gorm­nowe, niezbędne do leczenia, pozbawienie pacjenta i jego krewnych z zakupem drogich leków ATP przedstawicieli prednizolon, hydrokortyzon. Poza tym, dostania się do niewoli tych leków, pacjent będzie musiał stale zwiększać dawki.

Formacja hormon naturalny i stymuluje ho­Lod. Dwie minuty popływać w chłodnych wodach w przewlekłym­skihbolnih przykład, podwojenie zawartości kortykosteroidów.

Poza tym już wspomniano oznacza kompleks rassas­Terapia ing to sok z aloesu lub Kalanchoe. W­Nima 1 łyżeczka 2-3 razy dziennie.

Lato musi jeść sałatki z-banana (przez liście 10 do 12 ulotek dziennie).

Ćwiczenia fizjoterapia to prawybory dla średnich i dużych grup mięśniowych, w stosunkowo spokojnej tempie, ale z dużymi ruchami amplitudy.

Masaż (masaż dla skóry wrażliwej) i gimnastyka należy rozpocząć małych obciążeń w pierwszych dniach.

Wszystko to jest ściśle indywidualne, które odbyło się pod obserwacją­deniem lekarza i po dogłębnej analizie, w tym­Kontrola herbaty reovalograficheskim stwardnienie tętnic przez test funkcjonalny, który objaśni odwracalności zmian.

Share →