Leczenie miodem wątroby

Leczenie miodem wątroby

Zdrowej wątroby – klucz dla ludzkiego zdrowia jako całości. Jest wątroby leżeć cały ładunek oczyścić organizm z toksyn wprowadzanych do krwi od żywności, napojów i powietrza. I nawet jeśli pominąć jego funkcji, takich jak hematopoezy i produkcji żółci do trawienia, wątroba jest jeszcze wiele „zadań” wspierać ciało czyste i „działa” stan. Dlatego trzeba chronić wątrobę od najmłodszych lat.

Jednak, jako młody człowiek o nim niewiele osób myśli. To się „zaciął” tak ważnym organem alkoholu, narkotyków i fast foodów. Stąd ranami od stagnacji i kamieni żółciowych w zapalenie wątroby i marskości.

Ale charakter mądrego, wątroby – jedyny organ zdolny do samodzielnego czyszczenia i renowacji. Musiała tylko trochę pomocy. Jeśli tak się dzieje, że wątroba „uszkodzone”, starają się wspierać jej środków ludowych na bazie miodu.

Skuteczność leczenia miodem wątroby jest rozpoznawany nawet przez lekarzy, choć, oczywiście, z kilkoma zastrzeżeniami: nie zawsze można poprawić kondycję organizmu jedyne sposoby domowe. Jednakże, w praktyce istnieje wiele przypadków, w których przepisy miodu leczenia wątroby jest tak skuteczne, całkowicie zastępuje leków. Który, nawiasem mówiąc, jest również ważne, ponieważ lek jest nadal często mają skutki uboczne, a nie słabą „Georgia” wątrobę.

Leczenie Ludowa miodu wątroby

1.ochen dobry eliksir w leczeniu chorób wątroby i pęcherzyka żółciowego mogą być przygotowane na podstawie jaj, mleka i miodu. Aby to zrobić, wziąć 400 g miodu, 1,5 litra mleka krowiego naturalnego i siedmiu świeżych jaj. Miód odlewania do butelki trzylitrowy, to starannie złożone dobrze umyć i wytrzeć do sucha z jaj. Wszystko wlać mleko. Butelki szyi owinąć grubym materiałem i umieścić pojemnik w osłoniętym miejscu. Po dwóch tygodniach, przekonasz się, że jaja zostały pokryte cienką „masło” filmu.

Dzięki niej, miód i mleko dostać się do środka, rozcieńczyć białko i żółtko będzie gęsta. Gotowość mikstura może być ustalona od czasu jaja nieznaczne zwiększenie wielkości i unoszą się na powierzchnię.

Swobodne otwieranie butelki tkaniny należy usunąć z powierzchni „mówców” krem ​​- nie są potrzebne, mogą być wyrzucone. Przykryć durszlak z gazy i wstrząsnąć, aby powstała masa banków. Jaja tępe igłą do nakłuwania i spuścić płyn w nich „ser” na gazy.

Film i rzucać żółtka.

Uwaga masę w gazy węzeł i powiesić torbę na garnku tak, że kapała płynu – będzie to lek po „miss” to przez „ser” pięć razy. Twaróg, a następnie wyrzucić, a płyn przelewa się do słoika z szczelną pokrywę i przechowywać w lodówce. Przed użyciem leku należy wstrząsnąć.

Wziąć zimny rano na pusty żołądek oznacza łyżkę.

Przebieg leczenia można uznać za zakończone, gdy wszystkie napoje przygotowane „mash”. Procedurę można powtórzyć dwa razy w roku w odstępach pięciu do sześciu miesięcy.

2.Kilogramm czarnej porzeczki wytrzeć lub mielone z kilogram miodu. To smaczne medycyny wziąć łyżeczkę w około pół godziny przed posiłkiem.

3. W trzy tygodnie codziennie rano na czczo, weź szklankę tego napoju: świeżo wyciśnięty sok jabłkowy z miąższem osłodzić łyżkę miodu. Jabłka na sok powinny być słodkie i kwaśne.

4.Priobresti apteki medyczne-ponga wodę mineralną (na przykład „Essentuki №4»), pić rano z dodatkiem łyżki miodu. Smak eliksiru, delikatnie mówiąc, dziwne, ale bardzo, bardzo dobre do zastoju żółci.

5. Gdy uczucie ciężkości w prawym górnym kwadrancie podjęcia tego środka: jar pół litr świeżego miodu wymieszać łyżeczkę cynamonu. Zrobione codziennie łyżkę przed śniadanie, lunch i kolację.

6.Odin z najstarszych sposobów wykorzystania miodu w leczeniu wątroby kruszonego z liści Artemisia łodyga moczyć przez dni w normalnej wodzie. Następnie szklankę miodu i szklankę wody, wymieszać, gotować piołun w mieszaninie miodu, aż gęste.

7.Dve łyżki korzenia cykorii ziemi zagotować 0,5 litra wrzącej wody. Wlać łyżeczkę octu jabłkowego i trzy łyżki miodu. Powstały napój gorący napój w dowolnym czasie, bez ograniczeń, bez ograniczania liczby.

8.Chtoby „rozweselili” żółciowych, podsmażyć na oleju z oliwek młodych kłosy i jeść, zanurzając je w miodzie. I smaczne, i satysfakcjonujące i dobre dla wątroby.

9.Vzyat jeden kieliszek wódki, oliwy z oliwek, miodu i soku z cytryny. Wymieszać w misce, zamknąć pokrywę szczelnie i postawić w ciemnym miejscu. Mieszanina powinna nalegać na co najmniej dziesięć dni.

Za każdym razem przed mieszaniny użytkowania należy wstrząsnąć. Oznacza wziąć trzy razy dziennie przez co najmniej pół godziny przed jedzeniem jedną łyżkę. Przebieg leczenia – 14 dni, potem przerwa na dwa tygodnie – i powtórz.

Powtórz cykl leczenia może być do trzy lub cztery razy.

10.Ochischennie nasiona dyni wypełnić płytkie pół-litrowy słoik, wlać miód topiony w kąpieli wodnej. Istnieje jako deser dwa lub trzy łyżki w dowolnym czasie.

Dojazd do leczenia miodem wątroby, pamiętaj, że nie jesteś uczulony na pcheloprodukty. W przeciwnym razie nie tylko trzeba leczyć ból wątroby, ale każda alergiczne zapalenie skóry.

Share →