Leczenie naczyniaków wątroby środków ludowej

Leczenie naczyniaków wątroby środków ludowej

Naczyniak – łagodne, splot naczyń krwionośnych. Prawdopodobieństwo jej transformacji w raka nie. Najczęściej Naczyniaki są wrodzone.

Głównym powodem ich wygląd – uraz lub wątroby urodzenia, stłuczeń kolejnych wstrząsów w organizmie.

Naczyniak wątroby są bardzo częste. Zazwyczaj znaleźć, kiedy pierwszy raz się USG wątroby. Jeśli wielkość naczyniaka do 5 cm i nie jest oznaczone jego wzrostu, to nie martw się: jest potrzebne specjalne traktowanie. Te Naczyniaki są bezobjawowe i wykrywane są tylko wtedy, gdy powikłania (na przykład, gdy wyciska dróg żółciowych lub sąsiednie narządy, z kolcami, skrzepy krwi).

Ci muszą przestrzegać tylko dynamikę procesu i raz na sześć miesięcy zrobić USG.

Naczyniak niż 5 cm, jest potencjalnie niebezpieczne, ponieważ ze względu na jego kruchość i łamliwość może złamać się kontuzji i powodować krwawienia. Dlatego hemangioma tej wielkości w obsłudze.

Jeśli lekarz nie ma nic przeciwko, spróbuj pić wywar z owsa. Aby to zrobić, 1 szklanka myte owsiane zalać 1 litrem wody destylowanej w temperaturze pokojowej i pozostawić na co najmniej 10:00. Następnie gotuje się w ciągu 30 minut. na małym ogniu, pozostawić na 12 godzin. Odcedzić, dodać wodę destylowaną do objętości 1 litra () i przechowywać w chłodnym miejscu. Weź 100 ml 3 razy dziennie przed posiłkami.

Oczywiście jest 1,5 miesięcy. Połowa czasu – 1 miesiąca. Następnie powtórzyć kurs. Tak więc w ciągu 1 roku.

Przydatne starannie umyte i pokrojone w cienkie plasterki surowych bulw ziemniaczanych. Są one stosowane w zakresie od 20-30 g na dzień. Stopniowo liczba wzrosła do 100-150 g, z 1-2 razy dziennie w ciągu 20-30 minut. na czczo lub przed posiłkiem. Czasami po zrobieniu soku surowego ziemniaka lub ból gardła występuje due solaniny. Następnie płukać gardło wodą lub napój marchew lub soku owocowego.

Dwa bardziej popularne recepty. W ciągu 2 miesięcy od rana do picia filiżankę herbaty lipowej. Oczywiście powtarza się co sześć miesięcy.

Dobry efekt nalewki z piołunu (sprzedawane w aptekach) – Weź 12 kropli 3 razy dziennie przez 15 minut. przed posiłkami przez 6 tygodni. Przerwa 4 tygodnie, a w trakcie odbioru. I tak 3 kursy.

Share →