Leczenie nadpotliwości (pocenie się)

Leczenie nadpotliwości (pocenie się)

Ceny wstrzyknięciu Dysport w Petersburgu w „estetyce Club” centra

Leczenie nadpotliwości (nadmierne pocenie się) Dysport (Disport) w Sankt Petersburgu w ośrodkach „estetyka Club”

Dziesiątki tysięcy ludzi cierpi z powodu pocenie się – To jest bardzo niepokojące. W medycynie diagnoza jest nazywany „Nadmierne pocenie” (Od łacińskiego słowa „hiper” – nadmierne, na wzniesieniu, i „hydro” – woda).

Przyczyną nadpotliwości występują zaburzenia w zakończeniach nerwowych, co prowadzi do zwiększonej potliwości. Ale czasem nadmierne pocenie się można spowodować oraz czynniki zewnętrzne, takie jak stres, lęk, różnych zaburzeń.

Osób cierpiących na nadmierne pocenie się występuje silny dyskomfort i wiele niedogodności. Nadmierne pocenie się (nadmierna potliwość) może rozpocząć się w dzieciństwie i kontynuować aż do późnej starości. Nadmierne pocenie komunikacji granice ludzkiego, wpływ na jego życie osobiste i może być główną przyczyną niepowodzenia w jego karierze.

Problem nadmiernej potliwości wpływa na układ nerwowy, powodując zaburzeń psychicznych, nerwic i depresji, a także pojawienie się takich objawów jak: podrażnienia skóry, swędzenie i inne.

Leczenie nadmierne pocenie pach, stóp, dłoni w aSankt Petersburgu

Aby pozbyć się problemu nadmiernej potliwości, ludzie zwracają się do różnych metod leczenia – medycznych, chirurgicznych i laserowych.

Najbardziej popularnym sposobem radzenia sobie z nadmierną potliwością w Petersburg jest iniekcje toksyny botulinowej (Przygotowania Dysport, Botox ). A najbardziej skuteczne w tej procedurze jest uważany Dysport®, dzięki jego zdolności do równomiernie w tkankach. Dysport (Disport) działa jako bloker impulsów nerwowych potowych. Później Zastrzyki Dysport (Disport) już nie odpowiadają na bodźce, a więc praktycznie nie wydzielają potu.

Procedura zarządzania lokalnego nadpotliwości (nadmierne pocenie), pachy, dłonie, stopy łatwo podawać, absolutnie bezpieczne i trwa tylko kilka minut. Jeśli mówimy o Leczenie nadpotliwości pod pachami, przed rozpoczęciem leczenia należy golić pachy. Aby określić obszar pocenie, lekarze wykonują badania jodu-skrobi, co spowodowało w obszarze pocenie natychmiast zmienia kolor na niebieski.

Niebieski miejsce i jest to obszar, pocenia się. Następnie, biopsja w odległości 1-2 cm jest wprowadzany Dysport całym obszarze nadmierne pocenie się. Procedura jest bezpieczna i nie ma wpływu na metabolizm. Potowych pachy są wtórne gruczoły wydzielania i zawarte w pracach dojrzewania. „Off” z ich pracy nie ma wpływu na podstawowe funkcje organizmu – usuwanie toksyn.

Dzięki wprowadzeniu Dysport gruczołu po prostu przyjść nieletnich (dziecko) stanie.

Efekt leczenia pocenia Dysport®

Po leczeniu nadpotliwości Dysport (Disport) Działanie odbywa się w ciągu pierwszych dwóch dni i utrzymuje się przez 6 do 12 miesięcy. Po leczeniu nie zalecane używać antyperspirantów, również w ciągu tygodnia powinny powstrzymać się od wizyty sauny, łaźnie i solarium. Poziom pocenie się na inne części ciała pozostaje bez zmian (nadmierne pocenie wyrównawcze nie występuje), co więcej, w większości przypadków, na tle powtarzających się leczeniu w czasie zmniejsza wygląd zaburzeń autonomicznych.

Pocenie się jest teraz staje się problemem społecznym. „Uszkodzone” odzież nie jest wygodne do pracy, wypoczynku, imprez publicznych i przedstawienia. Osoby cierpiące zwiększona potliwość. częściej zmienić ubranie, nie dlatego, że jest brudny, ale dlatego, że tworzy się na miejscu i ubrania powinny pachnieć. Procedura Leczenie nadpotliwości. odbywają się w ośrodkach „estetyka Club” Sankt Petersburg. będzie całkowicie zapomnieć o tym problemie i osiągnąć nowy poziom komfortu.

Share →