Leczenie opryszczki

Leczenie opryszczki

Zastosowanie w postaci maści do leczenia opryszczki

Ta unikalna krem ​​wynikiem badań naukowych i prawa autorskiego okazały się bardzo skuteczne w leczeniu Opryszczka. Maść Zamówienie złożone po konsultacji z lekarzem (nagrania do konsultacji przez telefon 621-62-06).

Dużo zmienione umyć skórę ciepłą wodą z mydłem (codziennie). Sucha miękką ściereczką. Niewielką ilość maści umieścić na palec i delikatnie wcierać zmian skórnych.

Wiele maści nie trzeba stosować. Leki do leczenia Opryszczka wchłania się w skórę na około 2-5 minut.

Jeśli u pacjenta wystąpi subiektywne zwiastuny pojawienia się pęcherzyków Opryszczka (Świąd, pieczenie, ból, itp), należy natychmiast rozpocząć pocieranie maść na tych obszarach skóry. W obecności wysypki Opryszczka smarowane tych zmian skóry. W obu przypadkach, maść zastosowana tylko pierwszych 3-5 dni od początku smarowania. Tarcie powtarza się 3-5 razy z rzędu po absorpcji maści do leczenia Opryszczka aż przestanie wchłaniać przez skórę. Takie tarcie powinno być zrobione na dobę, najlepiej 2-3 razy dziennie, ale co najmniej raz dziennie.

W procesie stosowania maścią smarowania podłoża może być mrowienie, pieczenie, mrowienie – to normalne działanie składników maści.

Po zastosowaniu maści do leczenia Opryszczka rozpocząć tylko nawrotu opryszczki choroby. mają ponowne pojawienie się prekursorów choroby lub pęcherzyków. Ponownie maści stosowane tylko w ciągu 3-5 dni, w powyższym schemacie.

Co istotne, leczenie Opryszczka 2 oraz, w rzadkich przypadkach nawrotu choroby po raz odzysku (zanik wysypki – nadżerki, pęcherze gerpisa) będzie nieco wydłużony. To nie jest złe, ale to dobry znak, wskazujący początek ożywienia. Pomimo tego, stosowanie maści należy przerwać 3-5 dni.

Stymulowania procesu epitelializacji (odzyskiwania) inne leki nie powinny być.

Stosując tę ​​maść powtarzane erupcje (nawrotów) pęcherzyki pojawią się rzadziej iw mniejszych ilościach. W 50-60% pacjentów nie jest całkowite wyleczenie.

Maści do leczenia Opryszczka muszą być przechowywane w lodówce, jak to jest w temperaturze pokojowej jest ciekła, jak woda, i może uciec z rury poprzez naciśnięcie go.

Share →