Leczenie raka trzustki środków ludowej

Leczenie raka trzustki środków ludowej

Objawy choroby trzustki i jego

Trzustki znajduje się za żołądka po lewej stronie. To jest gruczołów dokrewnych, a jej zadaniem jest opracowanie insulinę, brak co może spowodować cukrzycę, jak również enzymy biorące udział w fermentacji żywności w żołądku. Zapalenie trzustki, zapalenie trzustki, zwanych który może mieć charakter ostry lub przewlekły.

Objawy ostrego zapalenia trzustki: ostry ból (często otacza) w górnej części żołądka, towarzyszą nudności i wymioty, czasem gorączka, spadek ciśnienia krwi i białym nalotem na języku. Objawy przewlekłego zapalenia trzustki: ból nie jest tak silny i dokuczliwy i uporczywe biegunki, nudności i wymioty, utrata apetytu i masy ciała, stolec nie jest trawione jedzenie, odbijanie, wzdęcia, nadmierne wydzielanie śliny.

Leczenie przewlekłego zapalenia trzustki środków ludowej

Jak leczyć trzustkę przy użyciu tradycyjnej medycyny? Środki folk Zastosowanie do leczenia chorób trzustki na myśli przede wszystkim z jej oczyszczania cholesterolu i szkodliwych substancji. Leczenie Ludowa raka trzustki w przewlekłej postaci powinny być przeprowadzane regularnie, używając nalewki, wywary z różnych ziół i innych metod, które dają dobre wyniki.

Co więcej, niektóre z tych metod ma żadnego wyjaśnienia naukowego, ale doskonałą pracę z choroby trzustki. Dieta i codziennej rutyny jest również ogromne znaczenie w leczeniu.

Receptura 1. 300g. czosnku, 1 cytryna (bez pestek, ale skórki), 300. pietruszką mielone. Mieszaninę przechowuje się w lodówce, trwa od 1 łyżkę (TEA) przez 15 minut. przed posiłkami 3 p. dziennie.

Przepis 2. Weź równe części następujących ziół: dziurawiec i zwyczajne elfwort (kłącze), Nagietek lekarski (kwiaty) i pozostawić gorzki zioło, Łopian (root) i farmacji rumianku (kwiaty), Cudweed i skrzyp, serii i szałwia. Następnie skorzystać z tej kolekcji ’10 i wlać 1 łyżkę. wrzącej wody, a następnie ogrzewać w łaźni wodnej przez 15 minut. w zamkniętym pojemniku. Aby ostudzić, a następnie filtrowany bulion przynieść wodę (przegotowaną) do pierwotnej objętości.

Rosół podjąć 0,5 godziny przed posiłkiem 3 s. Z dnia na pół szklanki.

Leczenie ostrego zapalenia trzustki środków ludowej

Jak leczyć zapalenie trzustki ostre formy raka trzustki?

Receptura 1. Usuń zapalny i ból ostry kompresuje kwaśny noc. Aby to zrobić, należy namoczyć miękką ściereczkę z jogurtem i umieścić go na obszarze dotkniętym żołądka, pokryte polietylenem, i najwyższej owinąć szalik lub chusteczka wełniane. Przebieg leczenia raka trzustki – 4-6 tygodni.

Receptury 2. Choroby trzustki są dobrze oczyszczane za pomocą owsa w dowolnej postaci. To infuzji (0,5 kg owsa zalać 1 litrem wrzącej wody i pozostawić na 40 minut strome, szczepu i pić 3 s. Z dnia na 0,5st.) Owsianka (bez soli i oleju dzień wziąć 3 str.).

Przepis 3. Choroby trzustki skutecznie oznacza: umyć 3/2 Szt 1-2 średnie ziemniaki i średnich marchewek, czyszczone nie jest konieczne, wystarczy wyciąć oczy, a następnie wycisnąć sok z sokowirówki (powinien dostać około 200 g), i pić 0,5 godziny przed posiłkiem. Niezbędne do przeprowadzenia trzy takie traktowanie przez siedem dni z przerwami w tygodniu.

Leczenie raka trzustki środków ludowej

Gdy choroba jak rak, rak trzustki, należy podjąć wszelkie starania mające na sparing diety i zwiększenia odporności. W tym przypadku, żywność powinny mieć minimalną obróbkę cieplną i są otoczone.

Receptura 1. Wymieszać w banku do 30 ml oleju słonecznikowego (nierafinowanego), a 40% alkoholu (lub wódki), przykryć i pobicia przez około 5 minut, a następnie wszystkie na raz w jednym łykiem napoju przed posiłkiem (20 min.). Należy to zrobić 3 s. W dniu, kiedy jest to potrzebne tylko 3 razy. A w przerwach między posiłkami, nie ma nic do jedzenia.

Przebieg leczenia trwa 10 dni, po czym następuje przerwa – 5 dni, tak więc powtórzono dwukrotnie.

Przepis 2. Bodziszek czerwony pomaga również raka trzustki. ponieważ jej kłącza ma właściwości przeciwnowotworowe. Grind 1st.l. korzenie, ich pokrycie z 1 łyżki. wrzącej wody, a następnie gotować na grzewczego w przykrytym pojemniku w ciągu 20 minut. Pić łyżkę napięte bulionu (jadalnia) na pół godziny przed posiłkami 3 s. W ciągu dnia.

Przepis 3. W przypadku raka różnych miejscach jest również używany czarny lulek. Najlepszym rozwiązaniem jest mieszanka lulka z cykuty cętkowane (1: 1). Take 2 części tej mieszaniny i 5 części alkoholu (96%), naciśnij 14 dni w ciepłe miejsce regularnie wstrząsa. Napięte infuzji wziąć 3 krople (hodują w 1 łyżka wody).

Weź 3 s. W ciągu dnia.

Produkty mają być wykluczone z diety

W chorobach trzustki nie może jeść bardzo tłuste, pikantne, smażone, wędzone jedzenie, bardzo silny bulion, cukier i wszystko słodkie (z wyjątkiem miodu). Konieczne jest ograniczenie korzystania z marynaty, masła i margaryny, kapusty i fasoli, szczawiu, czosnku i cebuli, rzodkiewki i rzodkiewki. Pożądane jest również, aby wyeliminować napojów gazowanych, alkoholu (i piwo też), mocnej herbaty i kawy, czekolady.

Nie zaleca się palić.

Produkty, które mogą być obecne w diecie

Gdy nie są choroby trzustki, będą przydatne owsianka: płatki owsiane i kaszę gryczaną, zupy warzywne (bez kapusty) i spoinę. Zaleca się spożywać chleb pszenny, suszone lub pieczenia wczoraj, chude mięso, ziemniaki, jaja, ryby, morze, jarmuż, niskotłuszczowy ser.

Po zapaleniu trzustki, dieta odgrywa bardzo ważną rolę. Trzeba jeść 5-6 s. W dniu, tylko w małych porcjach, nie przejadać. Żeby Leczenie Ludowa raka trzustki był najbardziej skuteczny, musi być połączona z metod i sposobów, które zapewniają klasyczne leki konwencjonalnej.

09 czerwca 2011 SheUkrop

Popularny, aby dowiedzieć się więcej:

Share →