Leczenie szyjki macicy

Leczenie szyjki macicy

Nadżerka szyjki macicy – Zapalenie błony śluzowej kanału szyjki macicy oraz zmian w pochwie. Pod wpływem różnych czynników drażniących (na przykład Belei) występuje złuszczenie nabłonka. Założony wrzodów jasny kolor czerwony, że krwawienia przy dotknięciu.

Powierzchnia Wrzód rozciąga może rozwinąć się fałszywe erozji, które na przestrzeni lat może dać nawrotom. Leczenie szyjki macicy powinny być przeprowadzone natychmiast, jak tylko można zauważyć charakterystyczne objawy.

Objawy nadżerek

Objawia erozji rozładowania po stosunku – mucopurulent lub krew. Ale choroba może przebiegać bezobjawowo. Diagnoza może być oparte tylko na ginekologa badania ginekologicznego.

Bardzo ważne, wczesne rozpoznanie i leczenie w odpowiednim czasie, tak długo, jak istniejącym erozji często przerodzić nowotworów złośliwych.

Przyczyny nadżerek

Diagnoza jest erozja w naszym kraju niemal co trzecia kobieta. Choroba ta może być spowodowana kilkoma przyczynami:

  • infekcje narządów płciowych, takich jak zakażenia chlamydią, Ureaplasma, wirus opryszczki
  • Uraz podczas operacji macicy
  • uraz i chemiczne środki antykoncepcyjne barierowe
  • częste zmiany partnerów
  • Redukcję ochronne działanie układu odpornościowego.

Leczenie szyjki macicy

Sposób leczenia wybiera lekarza prowadzącego na podstawie badania histologicznego analiz: (biopsja), kolposkopii (badania pod mikroskopem) oraz badania laboratoryjne na florę, wirusem brodawczaka ludzkiego i LSD.

Wybór metody zależy również od czynników, takich jak wiek kobiety, jej plany na przyszłość macierzyństwa, hormonów, chorób współistniejących medycznej.

W ginekologii, istnieje kilka Metody leczenie :

  • chemicznego krzepnięcia – obróbka powierzchni dotkniętych leków specjalnych
  • kriochirurgia – zamrażanie w ciekłym azocie
  • diathermocoagulation – bezpośredni skutek porażenia prądem
  • laserowa koagulacja – Wpływ lasera – Metoda najbardziej bezbolesne.

Na zakończenie chciałbym zwrócić uwagę, że każda kobieta przynajmniej raz na sześć miesięcy, aby odwiedzić ginekologa i przejść wszystkie wymagane testy. A następnie choroby można wykryć na wczesnym etapie i poddano bez uciekania się do bolesnej procedury.

Umów się na wizytę u ginekologa, możesz zadzwonić do rejestru: (343) 287-11-11

Share →