Leczenie torbieli jajnika środków ludowej

Leczenie torbieli jajnika środków ludowej

Chociaż torbieli jajnika lub łagodne, ale może dostarczyć wiele kłopotów. Niektóre z nich są efektem terapeutycznym, ale są torbiele, które muszą być usunięte chirurgicznie. Mimo dość wysokiego poziomu współczesnej medycyny, często kobiety nadal cieszyć środków ludowych.

Obecnie istnieje wiele przepisów i technik, z którym do prowadzenia skutecznego leczenia torbieli jajnika.

Leki tradycyjne zmniejszenia rozmiaru i zmniejszają liczbę guzów, pomaga wyeliminować brak równowagi hormonalnej, bez żadnych skutków ubocznych. Ale nie należy się spodziewać, że torbiel zniknie na noc, będzie musiał uzbroić się w cierpliwość i przygotować się na dłuższą metę (co najmniej trzy tygodnie) leczenia.

Leczenie torbieli jajnika miodem

Miód jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych leków, zawiera dużą ilość substancji leczniczych i pierwiastków śladowych minerałów. On jest w stanie wyleczyć prawie każdy choroby narządów kobiecych, w tym torbiel. Cóż sprawdzonych receptur domowych tampony z miodem podane są poniżej.

Przepis 1. Na zabieg trzeba około pół filiżanki miodu i rdzenia cebul średniej wielkości. Miodu jest wylana na niewielką pojemniku, który następnie umieścić cebuli. Uwaga – rdzeń jest całkowicie pokryta miodu, w przeciwnym razie efekt nie będzie tak mocny. Najlepiej to zrobić rano, aby łuk miał czas wygrzewania. Wieczorem dostać, owinięte w gazę i tworzą tampon.

Te tampony są wstawiane przed snem przez 10 dni, a następnie powinien skonsultować się z lekarzem i sprawdzić – torbiel zniknęła.

Przepis 2. Z tego przepisu wymaga jedynie łyżeczkę miodu. Jeśli masz to ciecz, przed użyciem należy umieścić w krzepnie zamrażarka choć nieco. Następnie miód jest rozplanowany na bandaż składającej się z dwóch warstw, a związane silny wątek.

Aby tampon może być łatwo wyodrębniony z zewnątrz, pozostawić długie końce nitki.

Spróbuj umieścić go głębiej, lub miód może wyciekać i skutkiem tego nie będzie. Wreszcie, spróbuj zasnąć z drugiej strony, z której nie ma torbiel.

Wraz z leczenia tamponów miodu doradzić co rano przed posiłkiem wypić szklankę ciepłej przegotowanej wody, po dodaniu powrotem 2 łyżki miodu. Czasami jest to tylko dwa tygodnie leczenia, torbiel zniknie. W przypadku chorób zaniedbanych czas gojenia zajmuje trochę więcej czasu.

Proste zastosowanie w domu

Olej lniany pozytywny wpływ na hormony, dlatego zaleca się, aby wszystkie kobiety biorą łyżkę dziennie. Gdy istniejące kości jajnika jego dobra do podjęcia w połączeniu z innymi lekami naturalnymi.

Kwiaty akacji. Kwiaty akatsii również pomóc z torbieli jajnika. Bardzo efektywne wykorzystanie tego wlewu, razem z sokiem lub kubek kaszy. Weź 2 łyżki posiekanych kwiatów akacji i wlać kieliszek wódki.

Jeśli nie ma żadnych kwiatów, można użyć 2 łyżeczki suszonej kory akacji. Zamknąć pojemnik i umieścić w ciemnym miejscu na chwilę. Po namoczeniu, zmęczenie. Pić łyżkę 3 razy dziennie.

Taki przebieg leczenia torbieli jajnika środków ludowej wynosi 4 tygodnie.

Leczenie sody. Innym skutecznym ludowym w walce z kości jajnika – regularnych sody, która jest w kuchni każdej rodziny. Weź łyżkę sody oczyszczonej, dodać do niej kieliszek wódki, szklanka octu i 3 litrów wody. Soda, należy najpierw spłacić ocet i wymieszać wszystkie składniki składniki.

Uzyskany roztwór jest zwilżyć miękką ściereczką i zastosować okłady na podbrzuszu noc. Kurs leczenia trwa 2-3 tygodni, a następnie zrobić przerwę na 2 tygodnie. Jeżeli pozytywny wpływ nie obserwuje, to zaleca się powtórzenie leczenia.

Kompres jest przeciwwskazane w obecności nowotworu!

Leczenie torbieli orzechami

Orzechy włoskie są również najbardziej popularne środki użyte, aby pozbyć się torbieli jajnika. Robią świetną robotę z zaburzenia równowagi hormonalnej w organizmie. Ponadto, leczenie można stosować jako powłokę orzechów a przegrodą. Z powłoką zrobić nalewkę – 14 nakrętek oczyszczone z jąderek umieszczone w słoiku i wypełnić z alkoholem.

Leki umieszczone w ciemnym miejscu, w którym jest parzona 10 dni. Aby otrzymać całkiem łyżkę na pusty żołądek.

Jeśli wolisz, wywar z partycji, przygotowując ją w następujący sposób: 4 łyżki partycje wlać 3 szklanki wrzącej wody i smucić na małym ogniu przez około 25 minut. Następnie trzeba schłodzić bulion i należy spuścić. Zabierz go do pół szklanki 3 razy dziennie.

Kalina z miodem z torbieli

Znany ze swych właściwości leczniczych i kaliny. , na podstawie którego nie tylko torbieli jajnika, ale również wiele innych chorób. Leczenie Kalina jest około trzech miesięcy. Długie, ale skuteczne! Więc, weź ze świeżego soku z owoców i wymieszać z miodem (1: 1).

Mieszaninę przyjmować na czczo, co następuje: pierwszy tydzień – na czubku łyżeczki, drugi – pół łyżeczki, trzeci – łyżeczka, czwarty – łyżka mieszaniny rano i wieczorem. Dodaje się miesięczną przerwę. Następnie mieszaninę reakcyjną, w taki sam sposób, tylko malejącym obwodu.

Możesz spróbować i po prostu jeść jagody kaliny czczo 15 przez 2 miesiące bez przerywania leczenia jednego dnia.

Leczenie torbieli ziołami

Wyżyny macicy z torbieli jajnika jest bardzo popularny ze względu na swoje lecznicze właściwości w tym zakresie. Aby przygotować wywar z niego, weź 1 łyżka. ziół, zalać szklanką wrzącej wody i gotować na łaźni wodnej przez pół godziny. Następnie przykryć wszystko i niech warzone w ciepłym miejscu 03:00.

Po tym, trzeba szczep bulionu i pić ściśle łyżkę 5 razy dziennie. Minimalny okres leczenia trwa około 2-3 miesięcy, ale to wszystko zależy od wielkości szkoły.

Pozbyć się torbieli może być i za pomocą innych ziół. Oferujemy Państwu kilka receptur ewentualnych opłat.

Opłata za leczenie jest około miesiąca. 2 łyżki. łyżki ziół zalać litrem wrzącej wody i nalegać noc w termosie. Odbierania na pół szklanki 3 razy dziennie.

I na koniec, chcę przypomnieć, że środki zaradcze czas ludowych do radzenia sobie z chorobą znacznie lepiej i szybciej niż tabletki. To było dawno temu opiekowała Matki Natury!

Sposób Ludowa

W pewnym momencie, kiedy moja córka miała 5 lat, przeszłam operację trzeciego endometriozy. Ale o rok później odkryłem to torbiel jajnika. A ja sam opracował program oparty na medycynie. Spędziłem 7 miesięcy leczenia.

1) na litr wrzącej wody umieścić jedną łyżkę ziół i malinowym meadowsweet liści. Saw szyby 3-4 razy dziennie przez 3 miesiące.

2) Na koniec 3 miesięcy, zmieniłem kolory na właściciela magazynu trawy i liści malin. Widział, jak również, ale w ciągu ostatnich miesięcy.

3) Po widziałem igieł świerka lub sosny. Warzone przez noc w termosie 3 łyżki na litr wrzącej wody. Ponadto, w ciągu miesiąca.

4) kupiłem w aptece nalewki piwonii. Piła 3 razy dziennie na jedną łyżeczkę. Miesiąc później, zrobił sobie przerwę na 7-10 dni i powtórzyć kurs.

Po tym wszystkim, zrobiłem zestaw USG, które wykazało, że torbiel nie, nie!

Share →