Leczenie w domu owsa wątroby

Leczenie w domu owsa wątroby

Owies jest jedną z najlepszych środków do oczyszczania ciała, a szczególnie owsa stosowane do leczenia i oczyszczania wątroby. Przed przystąpieniem do czyszczenia należy oczyścić wątrobę jelita, jako pochodzące z wątroby toksyn dostanie się zashlokovanny jelita, nie wejdzie do krwiobiegu i spowodować zatrucie organizmu. Głównym celem niniejszego detoksykacji wątroby, metabolizm substancji toksycznych na nieszkodliwe.

Korzystanie z owsa jest dobre dla organizmu. oraz do leczenia chorób wątroby zwłaszcza.

Przepis na leczeniu owsa wątroby:

Take 2 szklanki surowego ziarna owsa, zalać 3 litrami wody i gotować to 03:00 w lewo, aż bulion nie sprowadzić do jednej szklanki bulionu. W leczeniu wątroby należy pić wywar z płatków owsianych 1 razy dziennie przez miesiąc.

Oczywiście, każdy dzień jest niezbędne do przygotowania nowej bulion lub efekt leczenia będzie nemnogo.Bolee skomplikowany przepis w leczeniu owsa wątroby.

Będziesz musiał liści lub pąków liści brzozy żurawiny, owsa, dzika róża i trochę knotweed.

1) Napełnić dzbanek szklany owsa, dodać 3 łyżki istnieje. łyżki liści, żurawiny, 2 łyżki. łyżki liści lub pąków brzozy. Wlać 4 litry wrzącej wody i pozostawić do ostygnięcia (sugerowane) dziennie.

2) Przygotowywanie innych składników mieszaniny. Take 1 szklanka biodra, kruszone je, zalać 1 szklanką wody, dodać 2 łyżki. rdest łyżka i umieścić gotować przez 15-20 minut.

Po tym, zostawić powstały impuls rosołu na godzinę. Następnie odcedzić wywar, a dzień później, gdy pierwsza mieszanka jest gotowa, należy go dodać do mieszanki.

Otrzymaną mieszaninę należy wypić w ciągu 30 minut przed posiłkiem, trochę ogrzewanym. W pierwszym dniu, wypić 50 gramów, drugi-100g, w trzecim i kolejnych 150 gr. W leczeniu takiej wątroby może pić mieszanki przez 10 dni.

W trakcie leczenia, trzeba być na mięso i alkohol całkowicie.

Klej owsiane.

Sprzedam owies w łusce, wlać do rondla i zalać zimną wodą. Według artykułu tej mieszaniny na małym ogniu, mieszanka nie powinna gotować, ale po prostu się rozpadnie. Gdy owies gotował, pozostawić na biegu jałowym przez 3-4 godzin.

Otrzymaną brzeczkę do picia kilka razy dziennie.

Oczyszczająca Przeciwwskazania wątroby

Share →