Leczenie zaćmy bez operacji

Leczenie zaćmy bez operacji

Chleb spada z zaćmą

Niewiele osób wie, że czasami może być dobre lekarstwo hlebushek. Moja matka była niedojrzała zaćmy, i zrobić bez chirurgii pomógł następujący przepis:

ma świeże, świeżo upieczony chleb żytni, chleb cięcia na szczycie niewielkiego depresji o średnicy standardowego kubka i umieścić go w szybie do góry nogami, mocno ściskając górny obciążenia. Po pewnym czasie wewnątrz szkła tworzące­były spadki, którym gromadzone i pochowany w oku pacjenta codziennie.

Sześć miesięcy później, sandacz stopniowo zniknął! Niemniej jednak, że mieszkał w wiosce i piecze chleb, recepty, w prawdziwym piecu Rosyjskiej. Tak, ten przepis pomoże, jeśli IP­używać chleb zakupy, nie daję gwarancji.

Ale mam nadzieję, że rosyjska nadal w dużej mierze zachowany piec.

Katarzyna Sheykina

Multiped przed zaćmą

Cieszę się podzielić przepis, który pomoże w leczeniu zaćmy.

W początkowej fazie choroby trzeba pogrzebać moje oczy codziennie rano świeżego soku z woodlice (1 kropli do każdego oka). Będzie piecyk, ale można tolerować.

Moja siostra pomogła go lepiej niż jakakolwiek apteka spada.

Nicefor Makarov

Zaćma boją ziemniaki

Chciałbym podzielić się naszymi doświadczeniami, które przyczyniły się do mojej mamy do czynienia bez operacji zaćmy. To wszystko wydarzyło się przez przypadek. Kiedyś spotkałem na uroczystości, trzeba było dobrze wyglądać, ale ja po prostu nie było bardzo dobre samopoczucie, obrzęk powiek. Zacząłem pilnie zrobić zwykłe procedury w takich przypadkach: na twarz — Maska, oko — z tartych ziemniaków balsam.

Mama pomogła mi — rozdrobnionych ziemniaki, ogrzano wody i tak dalej.

Przetarła tyle ziemniaków, że przekonał ją, aby płyny oczu. Ona miała już problemy z oczami, mutnela rogówki lewego oka, zaczął operacji zaćmy było nieuniknione. Mama śmiała się do moich próśb uległa, jak mówią, jest gdzie piękno starości wywoływania. A na drugi dzień powiedziała mi, że po balsam ziemniaczanej poczuła napięcie w oczach, jak to było mniej.

Zaczęliśmy się balsam codziennie. A ziemniaki nie są oszczędzone, dobra, jest w naszym własnym uprawiane bez środków chemicznych.

Balsamy do ciała to zrobić: sęk ziemniaków skomponować je w dużej łyżce i bezpośrednio na oko, potem drugie. Kształt Łyżka oczy delikatnie nałożył grubą warstwę masy ziemniaczanej. Razy od czasu zwiększenia czasu trwania postępowania­las, procedura okazała się jeden i pół godziny.

Zazwyczaj odbywa się to przed snem. Za każdym razem moja matka poczuła ulgę ból w oczach zniknął, czując, że piasek w oczach, też zniknął. Kiedy w następnym badaniu, lekarz powiedział mamie, że postęp jest zauważalny, mama z jeszcze większym zapałem zaczął kontynuować te proste procedury, mimo że lekarz zareagował z niedowierzaniem do takiej opieki domowej katarkty. Ale moja matka była tak natchniony, że postanowił być traktowane dalszych ziemniaki.

Rok później, zmętnienie rogówki zniknął całkowicie. Z działalności mowy nie jest prowadzona. Mama nawet powiedział, że stał się lepszy widok.

Marina Kudryavtseva

Aloe zaćmy

Oferuje receptury do leczenia zaćmy. Po zabiegu leczenie oko nie jest potrzebne:

1 łyżeczka. Miodu (najlepiej akacjowego) miesza się z 3 łyżeczki. Wody destylowanej i dodać 1 łyżeczka. Świeży sok z aloesu. Musi być wpajane w oczy w porannych i wieczornych 2 krople w ciągu roku. Następnie ETS­lat przerwy przez 3 miesiące, a jeśli to konieczne, powtórzyć leczenie.

Share →