Leczenie zaostrzenia przewlekłego zapalenia trzustki w domu ...

Leczenie zaostrzenia przewlekłego zapalenia trzustki w medycynie domu

Leczenie zapalenia trzustki w domu jest możliwe, jeśli masz normalne nasilenie, ale nie atakują. Oznacza to, że jeśli rozpoczął problemy z krzesła, a następnie, jak to mówią „zaczęło”.

Wśród innych Kroplówki, witamin i zastrzyków, lekarze przepisać leki muszą się utrzymać żołądek (to był mój Almagel), leki, aby pomóc trzustkę, czyli leki na trawienie (pankreatyna. Creon, mezim itp) i leki przywrócić mikroflory jelitowej (Linex, laktony, Latsidofil etc.).

Oznacza to, że jeśli masz jakiś Objawy ostrego zapalenia trzustki (Takich jak naruszenie katedry, wzdęcia, fałszywego parcia na stolec), a następnie leczenie zapalenia trzustki w domu być może z zastrzeżeniem, że nie jest to silne zaostrzenie zapalenia trzustki z napadów bólu, ale po prostu nieustannie towarzyszącego takie naruszenia ze względu na naruszenie diety, przejadanie się, itp, to jest w głównym. na niestrawność. Mam nadzieję, że mnie dobrze zrozumieć.

  Jak leczyć leki zapalenie trzustki.

W Leczenie domu trzustki. muszą brać leki na pierwszym miejscu na brzuchu, na przykład Almagel A pół godziny przed posiłkiem do tego samego żelu otoczone filmu żołądka, że ​​leki nie są go irytował.

Następnie, w czasie posiłku, do przyjmowania leków do fermentacji żywności, takie jak Creon lub podobnego pankreatyny Festal, Mezim etc. Dowiedz się więcej na temat różnic, patrz „Różnice Creon, świąteczny, mezima, pankreatyna”

Nie zapomnij, że przy najmniejszym odchyleniu w organizmie związane z trzustki musi jeść tylko lekkie posiłki i stopniowo, bez pobierania trzustki i poszanowaniu podstawowych diety – nie tłuste, pikantne, smażone. W przeciwnym razie, a leki nie pomagają. Gorąco polecam dietę 1 filiżankę żywności 1 wstępu.

Godzinę po jedzeniu podjąć linex lub laktonów lub Latsidofil. istnieją leki przywraca mikroflorę jelit. Dlaczego godzin? Ponieważ nie da Linex Almagel wchłonięte w jelicie i leki po prostu tylko „latać w rurze”, w tym przypadku „będą latać z komina!”

Czas trwania leczenia zapalenia trzustki, w domu.

Szpitale traktowane 10 dni wcześniej. Teraz spójrz na stan trzustki i ciała. Jeśli wszystko było cicho przez 5 -7 dni, doskonałe!

Wystarczy kilka dni, aby zapobiec, jak to było, do pełnego wyzdrowienia i wystarczy. Jeśli nie przesadzić, może pojawić się swędzenie, pieczenie lub alergie.

Kreon nie może być od razu widoczne. Spróbuj bez niego 1 raz dziennie, a podczas posiłku bez Creon, jeść mało i tylko bezpośrednie światło stopniowo przyzwyczajać trzustkę do samodzielnej pracy, ale nie od razu i dramatycznie.

Gdy krzesło do odzyskania, a on na pewno odzyskać, odzyskać pierwsze wypróżnianie, ale fałszywe pragnienia i gazy nie natychmiast zaprzestać, i nadal będzie towarzyszyć początku leczenia zapalenia trzustki, ale znacznie zredukowane.

Linex pić do fałszywego parcia na stolec źle nie zatrzyma. Ogólnie przerywać stosowania wszystkich leków jednocześnie lepsze, ponieważ jeden wspiera innych. Wydają się być ze sobą powiązane i zrobić je lepiej w kompleksie.

I pomóc, gdy pacjent przyjmuje te leki, lepiej pić w kolejności, w której lekarze zalecają. Ja tylko starałem się podjąć Pankreatyna, potem świąteczny, a następnie zastąpić Creon, więc na pewno kilka dni do palenia po prawej stronie.

To była dobra lekcja, że ​​wszystkie te leki w leczenie zapalenia trzustki najlepiej razem, że jest złożona i przepisane przez lekarza, a nie coś, co pochodzi poręczny i byle jak.

Wszystko zapalenie trzustki zaczyna, z różnych powodów, ale fakt, że wszyscy w zapaleniu trzustki osłabieniu żołądka, dwunastnicy i jelita „,” dalsza jest wyjątkowy. Więc weź Creon i jemu podobnych w leczeniu zapalenia trzustki konieczne jest Almagel, czyli leków do żołądka w kompleksie. I nie zapomnij o linex tylko godzinę po jedzeniu!

A jednak, to jest bardzo ważne, gdy biorąc leki pić dużo płynów. Zrobiła pankreatitikam pomóc (więcej na ten temat w artykule „Wody -. Życie z zapaleniem trzustki” A podczas leczenia ostrego zapalenia trzustki w domu wszystko więcej.

Nie wiedziałem, że to i tak zawsze, jak dużo piję piję tak dużo, ale nie mieliśmy dużo płynów. W ogóle, lekarze mówią, że płyn z kawy, herbaty, soków, zup, itp Nie jest lepiej pić wodę i tylko czystą wodę (korzystnie mineralnym) w temperaturze pokojowej.

Gdy dym wewnątrz początkujących po prostu pił wodę, herbatę ziołową. Herbata ziołowa jest również kierować ogromną pomoc w zaostrzeń. Cm.

Więcej „Herbata ziołowa dla pankreatitikov.”

Odżywczy w leczeniu zapalenia trzustki

Kasza gryczana (lepiej, moim zdaniem zbóż z zapaleniem trzustki. Więcej „Gryka najlepszy przyjaciel z zapaleniem trzustki”), kasza, ryż wody. Owsianka z zapaleniem trzustki może nie mają nic, nawet wody.

Tak więc pierwsza próba jest odpowiedni dla Ciebie. ponieważ pogarsza, należy zapoznać się swoimi doświadczeniami i rodaków.

Wegetariańskie zupy, warzywa, mięso, jeśli, to bardzo rozcieńczone, płuca. Na przykład, „przepis zupa z ryżem z zapaleniem trzustki.” Przystawki z chudej wołowiny, ryb, kurczaka.

Jeśli hamburgery, tylko kilka lub na wodzie w garnku (rozkładany hamburgery, zalać wodą na małym ogniu do miękkości, a następnie skręcić), tylko czerstwy chleb, chleb t.k.svezhy powoduje fermentację.

Warzywa gotuje się najlepiej, taki jak sałatki bez kapusty. Olejów w żywności można dodać trochę masła i warzyw. Płynów może być duszone, woda mineralna, galaretki.

Przy okazji, można pić w płatków owsianych rano. Bardzo dobrze pomaga. Więcej o płatki owsiane „Leczenie zapalenia trzustki płatków owsianych”

Główne jeść prawidłowo z zapaleniem trzustki, mało, nie wkładaj trzustkę, lub leczenie będzie głupie.

Ćwiczenia fizyczne w leczeniu zapalenia trzustki.

Na ogół, gdy ciężki ostry potrzebują leżenia w łóżku i całkowitą resztę. Chyba wiem o zimnym, głodu i pokoju, ale w naszym przypadku pogłębienia się jak powiedziałem, mamy na myśli nie jest ciężka, a zwykle towarzyszący zawsze z obrzękami, gazów, fałszywych pragnień, które zwykle powodują duży dyskomfort w życiu.

W tej formie lepiej niektóre (ale nie za dużo), aby załadować się fizycznie. Ja, na przykład, spróbuj myć podłogi więcej lub coś innego nie znajdzie tyazhёloe.Mozhno nie ćwiczenia na narządach wewnętrznych. Ale nie przeciążać się!

Czytaj więcej w artykule „ćwiczenia z zapaleniem trzustki.”

Cóż, to wszystko! Mam nadzieję, że prawidłowo określają, w którym można leczeniu zapalenia trzustki takie metody. Pamiętaj, że w ostrym zapaleniu trzustki lub zaostrzenie napadów z tego leku nie będzie działać!

W takich przypadkach, trzeba bardzo odmienne traktowanie. Rozumiesz ważniejsze jego stan poprawnie. To kończy dzisiejszy post.

Mam nadzieję, że to pomoże wielu moich rodaków, to pomaga mi, kiedy zaczynam każde złamanie zapalenia trzustki.

Jeśli masz własne techniki, które naprawdę przyniosły pozytywne wyniki, dzielić się z ludźmi, jeśli nie jest trudne!

Po raz pierwszy pojawił się taki długi artykuł. Mam nadzieję, że będą przydatne. Tak długo!

Share →