Leczenie zapalenia oskrzeli w domu.

Leczenie zapalenia oskrzeli w domu.

Istnieje wiele środków domu, które pomogą poradzić sobie z zapaleniem oskrzeli

Cebula skórki na zapalenie oskrzeli.

Pozbądź się ciężką kaszel pomaga ten prosty przepis: Łuska od 15-18 średniej cebuli (najlepiej z niebieskim dziobem), zalać 1 litrem zimnej wody. Doprowadzić do wrzenia i trzymać na małym ogniu do wrzenia cieczy się w połowie. Domagaj się do ochłodzenia, zmęczenie.

Drink bulionu 2 łyżki 4-5 razy dziennie (bulion przechowywane, kiszony, 10 dni). Wentylator, można dodać miód. Kaszel, nawet bardzo silne, takie traktowanie nie może się ostać.

Po 1-2 tygodniach, zatrzymuje świszczący oddech, nie słychać żadnego osoba staje się całkowicie zdrowe. Mikstura z cebuli skórki pomaga nie tylko poradzić sobie ze starym uporczywy kaszel i przewlekłym lub ostrym zapaleniem oskrzeli.

Mieszaninę oskrzeli.

Od chorób oskrzelowo-płucnych (zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc) jest dobry przepis. Weź 300 g smalcu i wewnętrznych 6 dużych zielonych jabłek. Jabłka nie są sprzątane, wyciąć oba, a następnie gotować na bardzo małym ogniu, aby nie spalić. Grind 12 żółtka ze szklanką cukru, dodać do nich 300 g pokruszonego czekolady. Przechodzi przez sito mieszaniny smalcu i jabłka, wymieszać z jajkami i czekoladą, ostudzić.

Mieszanina jest rozłożona na chleb i pić ciepłe mleko (jeśli to możliwe, kozy). Zabieg ten będzie szybko przywrócić zdrowie.

Drabina Jakubowa w chorobach oskrzeli i płuc.

Weź 0,5 łyżki kłącza i 2 łyżki sinica trawy wlać 1 łyżkę. wrzącej wody w termosie 02:00, szczepu i schłodzić do temperatury pokojowej. Pić 1 łyżka 3-4 razy dziennie po posiłkach.

Kalina pomoże w zapalenie oskrzeli.

W leczeniu astmy oskrzelowej. zapalenie oskrzeli, gruźlica pomaga następujący przepis: Musisz 0,5 kg czerwonego Viburnum z gałązek, miodu i drobno posiekaną cebulę, 0,5 szklanki soku z aloesu i sok z 1 cytryny. Kalina, miód i cebuli dodać do miski szkliwa, przykryć szczelnie pokrywką i gotować na łaźni wodnej o 04:00 na wolnym ogniu. Preparat następnie odcedzić i dodać sok z aloesu i sokiem z cytryny. Z powodu uzyskania 1 litra mieszaniny.

Przechowywać w lodówce, wieczór odlewnictwo codziennie dawkę następnego dnia. Weź 1 łyżka. l. 3 razy dziennie po posiłku. Przebieg leczenia – od 1 do 6 miesięcy.

Balsam z brzoskwiniami z zapaleniem oskrzeli.

Ten cudowny balsam leczyć nawet pyszne przewlekłe zapalenie oskrzeli. Musimy wziąć 1 litr płynnego miodu i jeden 1 brzoskwinie kg (usunąć kości). Brzoskwinie zetrzeć, wycisnąć sok ze szklanki świeżej marchwi i 1 szklanki soku z buraków.

Wszystko dokładnie wymieszać i przechowywać na dolnej półce w lodówce, gdzie temperatury zera. Te trzy litry jeść przez miesiąc. 100 g na czczo codziennie rano.

Terpentyna – doskonałym lekarstwem na zapalenie oskrzeli.

Do leczenia zapalenia oskrzeli i kaszel występuje. wziąć 50 gramów żywicy, 50 g masła, masła, 50 g miodu. Wszystkie mieszane, 4 dni 3 godziny nalegał spożycia. Codziennie z wody. Wkrótce nie będzie utwór kaszel.

I można zrobić ciasto z żywicy w leczeniu zapalenia oskrzeli: wziąć 100 g żywicy i 50 g wosku pszczelego, umieścić w słoiku i umieścić w łaźni wodnej na bardzo małym ogniu. Kiedy wszystko się rozpuści, dodać 2 łyżki powrotem ropy naftowej i warzyw 1 łyżka miód. Po 10 minutach wyłączyć i dodać kolejny 1 łyżka alkoholu kamfora. Następnie wziąć papier kompresji lub prześcieradłem top c / b (mniejszy rozmiar) i wylać równomiernie na tkaninie 5-6 łyżki (łyżka powinny być drewniane). Następnie umieścić na oskrzelach (ostrożnie, aby nie spalić!) Papier z tkaniny szczycie.

Ciepły okład na górze i krawat ciepły szal. Jeśli nie działa i nie wychodzić z domu, więc można skompresować do utrzymania 1-2 dni, a więc wystarczy na noc.

Zapalenie oskrzeli bardzo skuteczny w leczeniu nerek sosny.

Doprowadzić do wrzenia 1 litr mleka, dodać 1 łyżkę. bez najlepszych pączków sosny, gotować na małym ogniu przez 20 minut, nalegać 5-7 godzin, owinięte w koc (można zostawić na noc). Następnie przecedzić. ściskać, rzucać ciasto, ponownie doprowadzić do wrzenia, dodać 1 łyżkę miodu, 1 łyżeczka masła i 1 łyżeczka tłuszczu baranina. Przechowywać w lodówce. Weź ten lek ze 100 ml. gorące trzech do pięciu razy dziennie na następny dzień będzie znacząca ulga, rozpocznie intensywne rekolekcje ropne plwociny.

Dla jednego – dwóch tygodni utwardzanej najbardziej zaniedbane zapalenie oskrzeli.

Pomaga przy wlewie oskrzeli pąków sosny i hyzop na wódkę: wziąć 1 filiżankę pączków sosny (najlepiej świeże) i szczyptą hyzop, wlać 0,5 litra wódki. Domagać się do 10 dni. Weź 1 łyżka 20 minut przed posiłkami i przed snem.

Jeśli potrzebujesz pilnej infuzji, możesz to zrobić w kąpieli wodnej na małym ogniu do 02:00.

Środki ludowe na zapalenie oskrzeli.

W leczeniu zapalenia oskrzeli zawsze pomaga środków ludowych. Zagotować 400 ml mleka, dodać 1 łyżkę Tłuszcz gęsi i 0,5 łyżeczki niedźwiedzi. Pij przed snem małymi łykami. Po upływie 10 minut, pić 1 łyżkę Odwar z korzenia kozłka lekarskiego (1 łyżka suszonego mielonego cukru surowego i 1 łyżki. wrzącej wody, dusić na małym ogniu lub w kąpieli wodnej przez 15 minut, nalegać 02:00, szczep). Oczywiście – dwa tygodnie. Zetrzeć średnie cebule i wymieszać w równych częściach z gęsim tłuszczem.

Mieszaninę pozostawić do ogrzania, a nie wrzenia. W nocy, pocierać w klatce piersiowej i szyi, owinięty ciepłym szalikiem. Rano na czczo wziąć 1 łyżka mieszanina.

Możesz wziąć asystent zioła. Nawet najbardziej zagorzałym oskrzeli odejść, jeśli 1 łyżka bez górnej posiekaną suchej trawy Shandra wlać 1 łyżkę. wrzącej wody na 20 minut, odcedzić i pić gorące łykami 1 łyżka. rano i wieczorem, do czasu wyzdrowienia, który pochodzi bardzo szybko.

1 łyżeczka z górną matki trawy i macochy do 1 łyżka. wrzącej wodzie przez 10-15 minut, odcedzić i pić gorące rano. Liści z trzech lat przemywanie aloesu i umieścić na 10 dni w lodówce. Rozgrzej łaźni wodnej do stanu ciekłego 600 g miodu lipowego, wlać do 0,5 Sztuki. pokruszone liście aloesu i trzymać w kąpieli wodnej przez kilka minut, mieszając od czasu do czasu. Zmielić i wymieszać 25 g kwiatów lipy i 75 g pączków brzozy, wlać 400 ml surowca wrzącej wody, gotować chwilę. Nalegać, aż staje się ciepły, drenażu, wymieszać z ciepłą mieszaniną miodu i aloesu.

Dodać 100 ml oliwy z oliwek i wymieszać do uzyskania jednorodnej masy. Przechowywać w lodówce w szklanym słoju. Weź, wstrząsnąć, 1 łyżka trzy razy dziennie. Albo można szlifować czterech liści aloesu i wlać 0,5 litra Cahors. Domagaj cztery dni.

Drink jeden łyżeczki trzy razy dziennie.

Mam nadzieję, że Simashkevich, zielarz, Borysów

W przypadku stosowania materiałów z witryny, łącze zwrotne, jest wymagane! Opcje odwołują się po lewej stronie.

Share →