Leczenie żylaków środków ludowych: złote recepty

Leczenie żylaków środków ludowych: złote recepty

W tym artykule opublikowanym kilka sprawdzonych ludzi recepty, pomaga pozbyć się żylaków, które są pobierane z Encyklopedia Medycyny Tradycyjnej babcia wygląd. 2011. (Tom V).

Opinie ludzi, którzy korzystali z danych receptur wskazują na skuteczność metod tradycyjnej medycyny w walce z chorobą, takie jak żylaki.

Nalewka z korzenia calamus i wina jabłkowego

Składniki: tatarak korzeń, wino z jabłek.

 1. Potrzebujesz 20 g pokruszonego korzenia calamus i 0,5 litra wina, jabłko domu umieścić w ciemnym i chłodnym miejscu przez 2 tygodnie, a następnie odcedzić.

Drink z żylakami 2 łyżki na pół godziny przed posiłkiem 3 razy dziennie.;

 • W tym samym ból na jednej nodze, dzielić się doświadczeniami. Poprzez krajowym żylaków Osobiście używam następujące:

  Stać prosto, weź jej piątą ziemi na 5 cm i siły uderzył ją na ziemi, tak że głowa wrzało. Czy więc 30 razy. Potem przerwa na 15 sekund i 30 Bramkarz jest powtórzone.

 • Leczenie żylaków pąki brzozy

  Składniki: brzoza pąki.

  W leczeniu pączków brzozy. Zdobywaj nerki lepiej w momencie, gdy są spuchnięte, ale zielone liście jeszcze nie poddał. Muszą one być suche (w postaci suchej, nadają się do 2 lat). Pół litra butelki (można banku) wypełnionych pąki na jednej trzeciej od góry i wylał wódkę na szyi.

  Infuse przez 10 dni, od czasu do czasu potrząsając butelką, a następnie odcedzić.

  Przyszedł do smarowania infuzji żył. gdy nogi zaczynają boleć. W tym okresie, stopy na odpoczynek (po prostu położyć się na łóżku). 12-15 minut, aby ponownie smarować nogę i całkowicie zaprzestać nat. obciążenia.

  Jeśli masz nabrzmiałe żyły i tworzyły ropień (lub już hardhealed rany), to konieczne jest, aby nasmarować wpływ obszar nalewki. Kiedy wracasz do domu, uczucie zmęczenia nóg i swędzenie w nogach, także użyć naparu – odbędzie się swędzenie nie ma!

  Również wszelkie zmiany mogą być traktowane, że festered. Nawet jodu nie jest już wymagane. Leczy się rany i ból znika.

  I mówię. Aby być w porządku z żył, stale wykonujących wzmocnienie mięśni nóg – poruszać się, chodzić, pływać, jeździć na rowerze.

  Ćwiczenia pomogą z żylakami

  Chcę podzielić się z wami leczenia recepty na żylaki. Jestem pewien, że wiele osób, szczególnie tych zaangażowanych w ciężkiej pracy fizycznej, mają „szczęście”.

  1. Budząc się rano, nie wstanie z łóżka, nogi wykonuj ruchy przypominające rytm podczas jazdy na rowerze. Czy w pozycji leżącej.
  2. Śluz z nosa, gardła, płuc, żołądka zatyka drogi żółciowe. Jest to konieczne do oczyszczenia czas liver 1 do 3 miesięcy, czyszczenie jeden tydzień. Rabarbar wiosna używane, które mogą być zastąpione i cytryny.

   Lato na agrest oczyszczania, jesienią i zimą – winogrona. Wszystkie te rośliny zawierają kwas bursztynowy. Oczyszczanie: 40-50 g jednej rośliny spożywane 15 minut przed jedzeniem do jednego tygodnia.

  3. Dzienne Witaminy: czosnek, zielone cebule, jabłka, marchew świeżo startego + 1 łyżeczka śmietana lub 1 łyżeczka olej roślinny (dobrze wymieszać).

  A teraz – najważniejsze. Przez naczynia krwionośne nie działa brud i zarazki. Ich transporty chłonnych. Aby wyczyścić układ limfatyczny, a następnie i układu krążenia, należy 3 dni leczenia pajęczą (a paradoksalnie).

  Leczenie żylaków za pośrednictwem sieci

  Składniki: www.

  Metoda ta jest pobierana z medycyny koreańskiej, a niewiele osób wie o tym. Pomimo faktu, że metoda ta ma dużą wytrzymałość. Dla człowieka, leczenie należy rozpocząć w koszule dniach: poniedziałek, wtorek lub czwartek.

  Dla kobiet – odpowiednio, w środę, piątek i sobotę.

  Proces leczenia słabnących księżyc. Na zachodzie, w momencie, gdy zachodzi słońce, trzeba spojrzeć od strony zachodniej i powiedział: „W dzień dobiega końca – i koniec mojej choroby.” Potem, w ciągu trzech dni nie można nic jeść.

  Żaden z ludzi na tym jeszcze nie umarł, a korzyści zyskał wiele, to oczyszcza chłonnych i naczyń krwionośnych. Bardzo skuteczne czyszczenie! Ale jeśli chcesz bardzo silny, a następnie w ciągu dnia, pić sok (jedna lub dwie szklanki) lub zjeść jedno jabłko (tylko zielone!).

  Po sieci jaskółki perełek, woda pitna jest dozwolone bez ograniczeń.

  Tak więc, do leczenia trzeba toczyć kulki z sieci. W pierwszym dniu podjęcia siedem piłek w ciągu dnia, w drugim i trzecim – pięć kul. Może mieć gorączkę, ale nie martw się, ponieważ jest to powszechną reakcją na takie leczenie.

  To jest w porządku, temperatura nie trzeba się bać. Temperatura przyjdzie sama, ale pozbyć się wielu problemów w organizmie.

  Pajęczyny w lecie można przygotować z plantacji leśnych, nie jest dużo, zwłaszcza jesienią. Małe kulki pajęczyny traktuje wszystkie choroby naczyń, rozpuszcza i usuwa wszelkie zanieczyszczenia i oczyszcza organizm jako całość. Teraz, wiele cierpieć chlamydia, rzęsistkowica, gronkowce, paciorkowce.

  Wszystkie powyższe osiąga się przez stosowanie kul z sieci.

  Myślę, że środki folk Leczenie żylaków nóg jest naprawdę najlepszy jest obecnie dla zdrowia ludzkiego.

  Życzę everybody wszystkiego najlepszego, szybkie gojenie. I przekonanie, że wiele można przezwyciężyć tylko oczywistego wszelkich starań i chęci.

  Leczenie żylaków za pomocą smażonej cebuli

  Leczenie żylaków środków ludowej:

  W mojej mamy były żylaków i owrzodzeń troficznych, i nie leczyć przez prawie 40 lat, a ich wielkość była wielkości dłoni. Następnie zacząć leczyć wrzody, a czasami niespodziewanie na 1 dzień i połączyć kilka małych i staje się tak duża, że ​​nie można ręcznie nie było w pobliżu.

  Próbowaliśmy wszystkie nowoczesne maść, która tylko pojawił. Efekt maści prednizolon, w chwili gdy po raz pierwszy pojawiły się, typ rany stał przewlekłej, ale w krótkim czasie ponownie otwarty (to okazało się, że maść alergii MOM).

  Alternatywnie, starała każdą maść, która pisała się do lekarza z zdravotdely regionalnym. I pewnego dnia w 1995 roku siedziałem w drogerii i przeczytać adnotację do pojawił się nowy maści.

  Wziąłem tę maść, która miała w swoim składzie pojedynczy produkty pszczele, składniki kwiatów nagietka, kasztanowca i kalanchoe jako tych składników mama wystąpiła reakcja alergiczna. Tak, siedzieć, badania, kobieta podchodzi do mnie gdzieś około 45 lat i pyta:

  – I korzystasz cebulą spróbować odzyskać!

  I ona powiedziała mi, że jej babcia zawsze tak było wszystkie rany uzdrowiony. Byłem zaskoczony, bo ta metoda leczenia nie słyszał nigdzie indziej. Ale jeśli kobieta jest już bardzo interesuje mnie, i pragnienie, aby leczyć matkę był bardzo duży. A potem powiedziała, że ​​napisałem ten sposób:

  Składniki: cebula.

  – Podsmażyć cebulę średniej wielkości, mają średni kolor złoty (ważne jest, aby nie przegrzać!). Następnie, z patelni, aby zebrać wszystkie olej słonecznikowy w szklance z łyżką. To trzeba trochę oleju do namaszczenia ranę (łuk i siebie przy okazji, ja następnie do żywności).

  W tym dniu po raz pierwszy poszedłem do domu bez kupowania żadnych maści, ale po drugim tygodniu i opóźnione rany został uzdrowiony, a do 1999 roku, kiedy moja matka nie była (i zmarła w 89 roku), zapomnieliśmy rany w ogóle. Ale kobieta nie zapomni i zawsze były bardzo wdzięczny.

  Nawiasem mówiąc, ten olej mam zbyt wiele razy i na różne stosowane. Młodzi wnuki były używane, gdy podrażnienie skóry n, a kiedy moja mama leżała, w odniesieniu do jakiegokolwiek podrażnienia skóry. I zawsze wyleczyć ze wszystkim!

  Leczenie żylaków za pomocą pszczół Podmore

  Skład: słonecznik Little Bee Podmore

  Późną jesienią doświadczonych pszczelarzy zajmujących się utrzymaniem porządku w ulach, wyrzucając śmieci, gdy ciała martwych pszczół. Spróbuj leczyć swędzenie i żylaki maści.

  Do tego filiżanka lekkiego oleju roślinnego patelni i wlać ciepłe, aż mgle światła, wymieszać z 1 łyżka masła z Pszczoła slajdów Podmore (pszczoła Podmore martwych pszczół) i zdjąć z ognia.

  Daj 02:00 zaparzenia, następnie obciążenie. Wlać do miski z ciemnego szkła i umieścić w lodówce. Przed zastosowaniem trochę rozgrzewki, delikatnie pocierając dno się.

  Środki z ludu zebrali żylaki używany przez wielu pokoleń naszych przodków i cieszył wielki sukces w każdej chwili.

  Leczenie żylaków środków ludowej: Opinie o wyniki tych receptur, czekamy na Wasze komentarze i opinie, a także swój sposób, co w praktyce nie pomógł wygrać żylaki. (wszystkie zdjęcia, klikając na nich powiększenie)

  Niech was Bóg błogosławi!

  Obejrzyj wideo na ten temat:

  Polecam czytanie najlepszych materiałów

  Share →