Lek Xenical w odchudzaniu

Lek Xenical w odchudzaniu

Jeden z najbardziej obecnie popularnym odchudzanie – Xenical (Xenical).

Xenical – szwajcarski lek na odchudzanie. jego działanie polega na blokowaniu enzymu (lipazy pracy), który rozkłada tłuszcze z pożywienia do punktu, kiedy organizm może je przyswoić. Po prostu, Xenical uniemożliwia wchłanianie tłuszczu przez organizm.

Zgodnie z zaleceniami producenta (firmy farmaceutycznej F.Hoffmann-LaRoche Ltd, która działa już od ponad 100 lat):

  Xenical jest inhibitor lipaz żołądkowo-jelitowych, zmniejsza liczbę kalorii absorbowane przez organizm, co zapobiega wchłanianiu trochę tłuszczu.

Xenical nie jest wchłaniana do krwi, a zatem ma negatywny wpływ na narządy wewnętrzne, nie uzależniających.

Xenical odchudzanie mianowany lekarzem:

 • Osoby cierpiące na otyłość (BMI powyżej 30) lub z nadwagą (BMI od 25 do 30) i już cierpiących na takie choroby, jak cukrzyca. miażdżyca czy nadciśnienie, lub czynniki ryzyka rozwoju tych chorób.

Xenical jest stosowane połączenie leku z dietą niskokaloryczną umiarkowanie.

Xenical blokuje proces trawienia tłuszczu około 30% tłuszczu spożytego nie jest trawiona i wydalana z kałem na zewnątrz. Organizm, otrzymując mniej tłuszczu zaczyna używać zgromadzone rezerwy w organizmie.

Według opinii, biorąc Xenical systemu przepisane przez lekarza, pierwsza waga stabilizuje się, a następnie, jeśli w pełni stosować się do zaleceń, waga może być zmniejszona o więcej niż 20%.

Wszystko działania niepożądane, które mogą wystąpić podczas stosowania leku Xenical. wynikają z jelita, są one następujące:

 • oleista wydzielina z odbytu;
 • wzdęcia obfite odprowadzania gazów;
 • zwiększenie częstotliwości wypróżnień;
 • tłuszczowych / stołek tłuste;
 • kału.

Możliwe jest również ból albo dyskomfort w żołądku, luźne stolce.

Wszystkie te zjawiska – wynika z tłuszczu blokowania. Tłuszcze, które nie są absorbowane do krwi, miesza się z kału. Skutki uboczne są bardziej prawdopodobne, jeśli produkt zawiera dużo tłuszczu.

Dieta o niskiej zawartości tłuszczu znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia działań niepożądanych w czasie przyjmowania leku Xenical. Stopniowo długotrwałe podawanie leku, pacjenci nauki kontrolowania ilości tłuszczu w diecie.

Xenical jest przeciwwskazane dla osób:

 • zespół przewlekłego upośledzenia absorpcji jelitowej
 • choroby pęcherzyka żółciowego.
 • Lek może być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią, nawet do 18 lat.

Wstęp Xenical możliwe tylko pod nadzorem lekarza. jeśli masz:

 • kamica nerkowa,
 • cukrzyca
 • anoreksja i bulimia,
 • jeśli pacjent przyjmuje jakiekolwiek inne odchudzanie,
 • biorąc Sandimmune (Sandimmune, Neoral).

W każdym przypadku przed podjęciem Xenical, zaleca się, aby odwiedzić endokrynologa.

  Lekarz może zalecić specjalny program, aby osiągnąć maksymalny efekt przy Xenical, połączenie diety i produkty pomocnicze.

Biorąc Xenical pod kierunkiem lekarza, rozwijać nowe nawyki żywieniowe. W tym przypadku, po lek poszedł funtów powrócić.

Jak wziąć Xenical do utraty wagi?

Jedna kapsułka Xenical w czasie posiłków lub nie później niż godzinę po posiłku. Jeśli żywność nie zawiera tłuszczu, spożycie Xenical może być pominięty. Każda tabletka z pełną szklanką wody.

Możesz trwać do 3 kapsułek na dzień Xenical (120 mg 3 razy dziennie), a więc z góry, plan, co posiłki lepiej zaakceptować.

W przypadku pominięcia Xenical, a po posiłku nie było więcej niż godzinę, należy przyjąć następną kapsułkę w trakcie lub po następnym posiłku. Nie należy stosować dawki podwójnej.

Po otrzymaniu Xenical zalecane zrównoważonej diety, gdzie tłuszcz nie ma więcej niż 30% całkowitego spożycia kalorii. Na przykład, jeśli dzienna dieta 2000 kcal / dzień, spożycie tłuszczu powinno być nie więcej niż 67 m, a stawka dzienna tłuszczu powinny być podzielone na 3 główne posiłki – z nimi oraz podjęcie Xenical.

Ważne jest, aby:

Xenical zmniejsza wchłanianie, a także witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, skonsultować lekarz może podjąć dodatkowe preparaty multiwitaminowe zawierające witaminy (A, D, E, K oraz beta-karoten). Weź witamin każdego dnia nie mniej niż 2:00 po zażyciu leku Xenical lub przed snem.

Nie myśl, że biorąc Xenical, może masz dużo tłuszczu, nie tylko to, że nie schudnąć, a nawet efekty uboczne „cieszyć się” w całości.

Na przykład, znany rosyjski dietetyk Queen Margaret zaleca:

Tylko okazjonalne używanie jednorazowych w Xenicalu dużych ilości tłustych pokarmów. Resztę czasu po prostu jeść mniej tłuszczu.

Analogowe Xenical – Rosyjski narkotyków Orsoten. Substancja czynna z tych leków orlistat (orlistat) blokuje proces trawienia tłuszczu, zapobiegając ich asymilacji.

Ciekawy artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share →