Leki przeciwgorączkowe nadal choroby

Leki przeciwgorączkowe nadal choroby

Leki przeciwgorączkowe poprawy stanu zdrowia pacjentów, ale leki te mogą kontynuować bolesne choroby.

Naukowcy z Wydziału Medycyny i Farmakologii Uniwersytetu w Maryland odkryli, że leki przeciwgorączkowe (aspiryna i acetaminofen) może przedłużyć okres choroby z grypy typu A.

W serii eksperymentów z szczepionek, które zostały przeprowadzone w latach 1978 i 1987. W centrum rozwoju szczepionek University, 54 ochotników zakażonych wirusem grypy A, a także 66 osób – dwa inne zakaźne wirusy.

Podczas dochodzenia niektórych wolontariuszy z zakażonych otrzymali aspirynę i paracetamol, porównując czas trwania choroby u osób przyjmujących lek oraz do powstrzymania się od nich.

Jako jeden z liderów studiował medycynę MD FA Makkoviak, analiza danych sugeruje, że leczenie przeciwgorączkowe przedłuża choroby w przypadku zakażenia wirusem grypy typu A.

"Badania te zostały skierowane Protva stosowanie leków obniżających gorączkę, – powiedział dr Makkoviak. – Zostały one wykonane w celu zbadania potencjału niektórych szczepionek eksperymentalnych. Uzyskane wyniki wskazują, że przy gorączka redukujący leków jest związana z przewlekłą chorobą również dlatego, że aspiryna i paracetamol podawano w najcięższych przypadkach",

Leki przeciwgorączkowe poprawy stanu zdrowia pacjentów, ale leki te mogą kontynuować bolesne choroby. To nie znaczy, że powinniśmy zrezygnować z używania narkotyków, ale pamiętaj, że w celu złagodzenia cierpienia będą musieli płacić ich kontynuację. A co wybrać – firmy.

Share →