Lekki makijaż dla zielonych oczu: Dowiedz się utworzyć

Lekki makijaż dla zielonych oczu: Dowiedz się utworzyć

Uważa się, że kobiety z zielonymi oczami jakieś nadprzyrodzone zdolności, głęboki urok, który może natychmiast pozbawić ludzi z ich naturalnej pewności siebie. Nie na darmo w legendy i tradycji ludowych prawie wszystkie wróżki i czarownice posiadał właśnie taki dotyk oka. Podobnie jak to, czy nie – nie można powiedzieć na pewno.

Jednak to, co nie ulega wątpliwości – jest to, że wszystkie kobiety chcą wyglądać bardziej atrakcyjne, w tym zielone oczy. Dlatego w tym artykule rozważymy makijaż światło dla zielonych oczu, które będą wielokrotnie wzmacniają magiczny efekt tych nadprzyrodzonych ognia świecące oczy.

W tym artykule:

Natychmiast należy zauważyć, że w celu uzupełnienia zielone oczy pasują do wzorca. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na tonu irysa, który prezentujemy Państwu natury. Najczęściej są to zdecydowanie odcienie zielonych oczach: bogaty, ciemny, granatowy i światło zielono-szary. Dla ciemnozielonych oczach pasuje niemal każda cienie kolorów.

Jednak największy sukces uważa się za ciemny zielony intensywny i nasycony kolor.

Dla niebieskawe oczy Aqua najbardziej odpowiednie są jasnozielone i turkus odcienie średniej intensywności. W przypadku tej ostatniej, w szaro-zielone oczy, który jest uważany za najbardziej mistyczny, nadaje odcień zielony lub jasnoniebieskie. Ponadto, sukces każdej makijażu zależy od wybranej dopasowanie do odcienia skóry i odcieni koloru włosów.

Dlatego też należy zawsze traktować makijaż, jako proces twórczy, który wymaga przemyślane i zrównoważone podejście.

Zastosowanie technologii lekkiego make-APA dla zielonych oczu

 1. Brak szczególnych bardzo drogie i środki do stosowania naturalny makijaż na oczy nie potrzebujesz. Zakładamy, że korektor, eyeliner, tusz do rzęs, fundamentowania oraz w cieniu siateczką, z odpowiednim zestawem w cieniu, dostępnej dla każdej kobiety, która dba o siebie.
 2. Na zielone oczy są idealne odcień brązu lub pastelowych odcieniach tej samej ołówkiem kolor i tusz do rzęs.

  Kolor tuszu do rzęs jest lepiej wybrać w zależności od koloru włosów i karnacji.

 3. Pierwszą rzeczą, korektor braki przebranie na skórze. Szczególną uwagę należy zwrócić na cienie pod oczami i ciemne obszary w wewnętrznej ich części.
 4. Lekki makijaż sugeruje pewną powściągliwość, więc użycie korektora powinien być ograniczony do możliwości, znalezienie równowagi pomiędzy przebarwienia na skórze i naturalny make-APA poglądów.
 5. Nie uniemożliwia dalszego rysowania brwi. Większa niż życie daje im korzystanie z naturalnych cienie cieniu.

Zastosuj cień na zielone oczy

 1. Wskazane jest, aby zapalić codziennie makijaż naturalny wygląd i atrakcyjne, tak długo, jak to możliwe. I potrzebuje do prawidłowego zastosowania na zawsze cień. która jest zdecydowanie najważniejszym środkiem podkreślić wyrazistość żeński oka.
 2. Do cieniowania powieki przed czasem nie są wypychane w raunchy taśmy powinny być nałożone na nich doraźnie .
 3. Teraz jest wszystkie warstwy podstawowej cieni. podniósł w naturalnych kolorach i bez perła wypełniacza. Te cienie są stosowane w całej górnej powieki i uważając, by cieniu, odświeżyć wygląd, pozostając praktycznie niewidoczne sami.
 4. Teraz przychodzi kolej odcieni beżowym odcieniem. Będziemy w dalszym ciągu w odniesieniu do obszaru podbrovnogo dystrybucji szerokie pociągnięcia w kierunku wewnętrznego kącika oka, ale bez przekraczania granicy toczenia wieku.

  Te same cienie utworzyć wąski pasek poniżej linii wzrostu rzęs na dolnej powieki. Śluzowej dolnej powieki bez przyciemnienia nie jest konieczne, ponieważ spowoduje to zmniejszenie wizualnej cieszy oko. Zewnętrzne krawędzie górnych powiek i teren wokół brwi emituje niewielką ilość brązowe odcienie ciemniejszy odcień, nie zapominając odcień farby granicy.

Podkreślić wyrazistość oczu

 1. Nie ma lepszego sposobu, aby dać zielone oczy bardziej wyraziste niż starannie wybrać je z ołówkiem lub eyeliner. Aby to zrobić, należy przytrzymać miękki czarny kayalom lub ciemnobrązową cienką linię wzdłuż rzęs na górnej powiece.
 2. Linia jest płaska, to powinien nie tylko rozciągnąć łokieć w twardą powierzchnię, ale używa tylko wysokiej jakości i dobrze zaostrzony ołówek. A jeśli starannie prorisuete miejsca kayalom między rzęsami, efekt będzie bardziej widoczny.

  Strzałka na dolnej powieki powinny sporządzić tylko w niektórych przypadkach, na przykład, jeśli masz duże okrągłe oczy.

 3. Teraz nadszedł czas, aby pracować na rzęsach. Ponieważ mamy zamiar skupić się na naturalny makijaż, to najlepiej używać tuszu do rzęs dla brązowych oczach.
 4. Zatem odcień rzęsy, a następnie w odniesieniu do ich lokalizacji. Na przykład, rosnąca w średniowieczu rzęsy powinny odcieniem, przesuwając szczotkę prosto. A te rzęsy, które rosną bliżej do wewnętrznych i zewnętrznych kącikach oczu, malowanie, przesuwając się ku nim w pobliżu rogu.

Podstawowe zasady lekkiego makijażu oczu

Stosowania makijażu, należy zawsze pamiętać, że światło makijaż zakłada, że ​​dwa główne warunki: naturalny wygląd i harmonijne połączenie z całą drogę ekskluzywnych kobiet. Ponadto, naturalne światło zielone oczy makijaż nie powinien wymagać czasochłonnego kobieta i stosowania produktów kosmetycznych, Super-drogie. Najczęściej takie makijaż używać w codziennym życiu i środowisku pracy.

W przeciwieństwie do opcji wieczorem sugeruje powściągliwość w kolorach bez utraty popisowość stworzył obraz.

W odniesieniu do zasady harmonii, że nigdy nie należy zapominać, że makijaż oczu powinny być odpowiednio połączone z ogólnym widzenia kobiet. Przy jej tworzeniu należy zawsze brać pod uwagę istniejący kolor skóry i kolor włosów. Równie ważne jest, aby brać pod uwagę kolor ubrań, które będą Ci w danym punkcie w czasie.

Jeśli zapomnisz, a potem twoja twarz będzie wyglądać obcej strony w sposób ogólny, maska ​​jest usuwana z drugą osobą.

Konta dla jego naturalnych cech

Pamiętaj, że kolor tła zawsze musi pokrywać się z naturalnej tonacji skóry. Co do koloru cieni, to najlepiej zacząć od koloru włosów, nie zapominając o swojej garderobie. Zazwyczaj uznawane mistrzów makijażu zielonooka blondynka piękna powinni zatrzymać cienie popiołu-liliowy zakres.

Taki typ kobiety powinny być szczególnie ostrożny, aby stosowanie cienia granicy farb dekoracyjnych, przy użyciu miękkiej szczoteczki. Blondynki pewno trzeba podkreślić kształt brwi za pomocą ołówka właściwego odcień brązowy .

Brunetki mogą już obsługiwać ciemne kolory, nie zapominając, że światło dnia makijaż sugeruje umiar i naturalność. Istnieje tyle wybór narożników zewnętrznych oczu cienie ciemnym złotym odcieniu czekoladowym lub bogatych. Na strzał prorisovyvaniyu pasuje ciemny ołówek, ale najlepiej nie radykalna czarny.

Share →