Len odchudzanie

Len odchudzanie

Len nasiona od czasów starożytnych wykorzystywane przez ludzi do różnych celów. Łodyg produkowane wątek, a olej i nasiona wykorzystywane w kuchni. W dzisiejszym świecie, len nie straciło na znaczeniu ze względu na jego właściwości lecznicze zostały szeroko stosowane w medycynie ludowej.

Użyteczne właściwości lnu są określone przez obecność fitoestrogenów. To w nasiona lnu są zawarte w dużej ilości. Są doskonałe przeciwutleniacze, które skutecznie blokują szkodliwe pracują rodniki.

Między innymi, fitoestrogeny wywnioskować różnych toksyn z organizmu człowieka. Czy część nasion lnu alfa-linolenowego, aby stymulować produkcję w organizmie kwasów tłuszczowych omega-3. Jeśli wpiszesz w codziennej diecie spożycie tych kwasów tłuszczowych, w przyszłości można uniknąć chorób, takich jak zawał serca i udar mózgu. Ponadto, kwas alfa-linolenowy może rozrzedzające krew, i to po prostu musi zrobić zakrzepicę i żylaki.

Ponadto stosowanie nasion lnu pokazano na zapalenie żołądka, choroba wrzodowa, i zaparcia. Korzystanie z niej w żywności, pomogą w stworzeniu jelit, a tym samym do wymiany organizmu procesu.

Wyszczuplający celowe użyć nasion lnu, to jest bogaty w kwasy czynnych nadmiar wszystkich spalania i składników mineralnych i witamin, pochodzące z żywności, pozostają w organizmie. Lniany zawiera niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania tkanek przewodu pokarmowego. Także w nasionach lnu w małej ilości śluzu, że gdy stosowane w żywności owija żołądka, eliminując ograniczenie zaparcia i masy ciała.

W celu osiągnięcia pożądanego efektu było potrzeba przestrzegania pewnych wytycznych.

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że ciągle jeść nasiona nie jest zalecane. Należy to zrobić w sposób systematyczny. Na przykład, można wziąć je na dziesięć dni, a następnie odpocząć w tym samym okresie .

Ważniejsze, bulion należy świeżych nasion, przy czym nie jest wstępnie przygotowane. W tym przypadku, może to prowadzić do uszkodzenia i nie sprzyjają ciała. Aby efekt był ze stosowania materiału siewnego, muszą pić wystarczającą ilość wody.

Gdy w żołądku, zaczynają szybko pęcznieją, powodując uczucie sytości. Jeśli nie pić wody, to nie będzie miało wpływu.

Gotowanie Przepisy z nasion lnu odchudzanie

Aby przygotować wywar z nasion trzeba dwie łyżki lnu zalać litrem wrzącej wody i pozostawić na noc w termosie. Wziąć 100 mililitrów wywaru trzy razy dziennie przez trzydzieści minut przed posiłkami.   Ważne jest to, że ostatnia część do picia przed snem.

Możliwe podczas odbioru nasion do podjęcia owoców galaretki. W już gotowane galaretki jagód, który jest gorący, dodać łyżkę siemienia lnianego i pozostawić do spęcznienia. Otrzymaną masę doskonale spełniają głodu i promuje wydalanie toksyn.

Jedna łyżka nasion należy zalać szklanką wrzącej wody i gotować na małym ogniu przez 30 minut. Otrzymaną brzeczkę dzieli się na trzy porcje. I pić pół godziny przed posiłkami trzy razy dziennie.

Zalać szklanką wrzącej wody kilka łyżek nasion. Odstawić na 20 minut. W powstałej mieszaniny, dodać łyżeczkę miodu i kilka plasterków cytryny.

Jedna łyżka nasion musi być zmiażdżony przez młynek. Wlać uzyskany proszek szklany przegotowanej ciepłej wody. Dokładnie dobrze wymieszać i pozostawić na piętnaście minut.

Weź piętnaście minut przed posiłkiem i 1 łyżką Oczywiście od 2 tygodni. Po tym, zrobić sobie przerwę w tym samym czasie.

Ten przepis powinien być stosowany w ramach programu. Do jego przygotowania, mielone ziarna lnu należy zmieszać z pół szklanki jogurtu. W pierwszym tygodniu będzie musiał mieszać jedną łyżeczkę rozgniecionych nasion, a od ósmego do czternastego dnia 2 łyżeczki.

Piętnastego dnia i dwudziestego pierwszego, liczba łyżek należy zwiększyć do 3. Liczba 100 ml jogurtu stałego.

Przepisy dotyczące stosowania nasion lnu jako środek przeczyszczający

Jedna łyżka nasion wlać dwie szklanki wrzącej wody i po dziesięciu minutach intensywnego poruszenia. Odcedzić i wziąć na czczo pół szklanki.

Zalać szklanką wrzącej wody i łyżeczkę nasion zamkniętych odstawić na pięć godzin. Cała zawartość drinka przed snem.

Jeden i pół szklanki wody trzeba wziąć kilka łóżku z nasion herbaty, gotować przez trzy minuty na małym ogniu. Następnie pozostawić na kolejne dziesięć minut. Zawartość kolby następnie wylano do butelki, korek i bliskiej wytrząsać przez dziesięć minut.

Szczep. Weź pół szklanki dziennie na pusty żołądek lub jedną łyżkę trzy razy dziennie na 20 minut do jedzenia.

D Oczyszczająca jelita stosować ten przepis. Przeznaczony jest do stosowania w ciągu trzech tygodni. Aby go potrzebują nasion lnu i śmietanę. Aby zastosować ściśle schematu. W pierwszym tygodniu należy łyżkę rozdrobnionych nasion zmieszane z stu gramów śmietaną. W drugim tygodniu w śmietanowym potrzeby dodać 2 łyżki rozdrobnionych nasion.

A w trzecim tygodniu wysokości śmietaną została zwiększona do 150 gramów i dodać do niej trzy łyżki rozdrobnionych nasion. Otrzymaną mieszaninę należy wymienić śniadanie.

Przeciwwskazania do stosowania nasion lnu

Chociaż nasion lnu ma wyraźne właściwości lecznicze i leczniczych, mają również wiele przeciwwskazań. Tak więc, nie mogą przyjmować tych ludzi, którzy mają różne choroby zapalne jelit.

Istnieją ograniczenia dla kobiet z endometriozą, mięśniakami macicy lub zespołu policystycznych. Ponadto zakazuje odbiór nasion w okresie ciąży i laktacji. Mężczyźni z pacjentem prostaty też nie zaleca się stosowanie nasion na jedzenie, więc własnych członków kwasu alfa-linolenowego w tej chorobie jest przeciwwskazane. Zapalenie trzustki i jelita grubego również polecam biorąc nasion lnu.

W obecności nasion lnu kamicy układu moczowego mogą być spożywane wyłącznie pod nadzorem lekarza.

Share →