Lenistwo - udał się do pnia!

Lenistwo – udał się do pnia!

Automatyzm lenistwo

Jako dorosły mężczyzna może w pełni sprawę, że lenistwo nie pozwala mu na wiele sposobów, aby ją w pełni zrozumieć. To zrozumienie może pomóc przestać być leniwy i zabrać się do pracy, ale także nie może dać spadek w stan lenistwa w następstwie takiej sytuacji, to może jeszcze jeden, ale nie będzie trzymać zawsze. W pewnym momencie, to zrozumienie jest po prostu przestanie obowiązywać, osoba znowu wpada w stan lenistwa i znowu musiał pokonać go przez innego samodzielnego ograniczenia lub tworzyć nowe motywy wyimaginowane.

Lenistwo objawia się znowu i znowu, ponieważ nie jest w rzeczywistości automatyczna reakcja, często nieświadome. Rozwój, napędzany przez całe życie wiele sytuacji lenistwa reakcja może być silniejsza niż rozumowania dorosłych. Dlatego za każdym razem, aby przestać walczyć z lenistwem, a na pewno nie zawsze z sukcesem, konieczne jest, aby poradzić sobie z faktem, że z lenistwa rozwinęła i nadal być wspierane niż dzisiaj, to jest z jego przeszłości.

Automatyzm lenistwo może dotrzeć do punktu absurdu. Na przykład, jeśli ktoś lenistwa ewoluowały od sytuacji przymusu, aw takich sytuacjach regularnie używać słowa „niezbędne”, reakcja jest automatycznie wystąpić tylko lenistwo na temat, gdzie słyszą słowo, lub przez jakikolwiek akt lub czynność, która Twoim zdaniem, „trzeba” zrobić.

Przestać być niewolnikiem własnych automatycznych reakcji, w szczególności reakcje lenistwa, w każdej sytuacji działać świadomie, pomaga leczenie, które były podstawą i wzmocnioną te odpowiedzi, w ciągu ostatnich odcinków i związane z nimi mentalne zanieczyszczenia.

Pamiętam, że leczenie w artykule „Co to jest proces i jak to jest przydatne.”

Jednak w odniesieniu do przetwarzania Turbo Hamster owocują, należy wziąć pełną odpowiedzialność za ich lenistwo. Więcej o tym w następnym artykule.

Share →