Letnia sałatka

Letnia sałatka

Lato – czas, kiedy wszystkie półki w zeszłym pojawiają się świeże, a nie w zeszłym roku, owoców, warzyw i ziół. W tym czasie, mają dużą ilość witamin i składników mineralnych i nie skorzystać z tego byłoby niewybaczalne. Smaczny Sałatka letnia jest unikalnym źródłem witamin i receptur gotowania we wszystkich kuchniach świata bardzo. Lato, jak wiemy, czas wakacji i napraw. Większość z nas udaje się łączyć remont mieszkania (np, montaż drzwi Kijów) z przyjemną rozrywką.

Oto jeden z tych receptur sałatka, która może służyć jako podstawa do własnych receptur, zaczerpnąć sił i odpocząć podczas naprawy.

Do przygotowywania sałatek letnich potrzebujesz:

  • 3-4 pomidory;
  • 2 małe ogórki;
  • Zioła (koperek, pietruszka, cebula zielona, ​​sałata, seler) – 1 mijania;
  • Olej roślinny, najlepiej z oliwek lub majonez;
  • Sól i pieprz – do smaku.

Etap 1: W ramach przygotowań do letnich sałatka to proste receptury w tajemnicy. Świnia, zielenie baranka sałatka w lecie nie jest umieszczona na końcu gotowania, jak na początku. Należy umieścić w głębokiej miski, dodać sól i trochę naciągnąć rąk lub tłuczka do soku. Ziele mięty są słodszy smak.

Etap 2: Następnie wyciąć pokrojone w kostkę pomidory i ogórki. W zależności od tego, jak będzie wyciąć warzywa i zmienia smak sałatki. Rozdrobnione warzywa powinny być przygotowane, aby wymieszać z ziołami, solą i pieprzem i doprawić do wyboru oleju roślinnego lub majonez.

Etap 3: W innym wariancie letnim sałatki zamiast zielonej cebuli podjętych cebulę, pokrojony na pół pierścieni. Ogórki i pomidory pokroić w cienkie paski. Oprócz nich w lecie sałatka pieprz i zielone jabłko dodany i pokroić w paski.

W opatrunku dodaje się do soku z cytryny olej roślinny.

Etap 4: Do przygotowania sałatki latem można stosować żadnych dojrzałe warzywa dostępne w tej chwili. W niektórych potraw o podobnej nazwie jest kiełbasa, mięso gotowane, paluszki krabowe, ryb i serów. Z tych przepisów będzie się letnie sałatki – wybrać.

Sałatka Lato jest gotowy!

Share →