Letnie fryzury: przypadek gwiazd

Letnie fryzury: przypadek gwiazd

W okresie letnim, zwykle gorąco, więc wydaje się, można zapomnieć o rozpuszczonych włosów. I często wybieramy fryzury otwierane twarz i szyję. Ale na co dzień, aby zebrać włosy w kucyk nudne. Zobaczmy co oferują do czynienia z fryzjerów, którzy są zaangażowani w fryzury gwiazd.

Tradycyjne fryzury z warkoczami, widzieliśmy już milion razy. Ale teraz tak wielu opcji tkactwo było, że nie jest tylko wyborem.

Christina Ricci pokazuje klasyczne fryzury z warkoczami, splecione nad głową:

Podobna fryzura, ale z innym warkocz splot (Fishtail), widzimy aktorkę Jennifer Morrison :

Modne w tym sezonie, że warkocze pluć na jej stronie opcji. Różnorodność opcji warkocze plecione mody oferują nam gwiazda fashionistkę Karolina Kurkova. Ana Beatriz Barros i Lucy Liu :

Keri Russell wykazały warkocz z boku twarzy darmowe kadrowania nici. Proste, na co dzień fryzura, która będzie pasować do żadnej dziewczyny:

Aktorka Emilie de Ravin Oferuje splotu oplot stosując technikę znaną jako rybiego ogona:

Opaski warkocze kobiet mody od dawna stosowane do tworzenia oryginalnych fryzur. Szczególnie imponujący jest tkania z imitacji obręczy wygląda na długich włosach. Haley Staynfeld wybrał dwie cienkie warkoczyki:

Dwa warkocze używane i Vanessa Hudgens. Dodaj skórkę włosów kolorowych nici:

Zoe Saldana również wolą cienki warkocz, który włożyła w formie obręczy:

Nie wychodzi z mody i wszelkiego rodzaju tkania. Ale są one trudne w realizacji, więc nie cieszą się taką popularnością jak w poprzedniej fryzurze. Jednakże, nie doceniają piękno i niepowtarzalność tej fryzury jest również niemożliwe.

Przykładem takiego splotu przedstawia aktorkę Imogen Poots :

Share →