Likiery

Likiery

W klasycznych trunków do gotowania, a także ratafii powszechnie stosowane alkoholu w przepisach, ale w ostatnim czasie, że nie jest nawet wspomniane, a nie z powodów oprócz gotowania, ale czysto komercyjnym. Wszyscy będziemy tutaj obserwować i preparaty alkoholowe (nagle ktoś masz szczęście), ale tak jak ratafii może całkowicie cieszyć się wódkę, zmniejszając w ten sposób ilość wody do kąpieli rozcieńczenia.

Wypełniacze dla lekarzy może służyć i zakupione esencje, Co więcej, z których wiele jest likiery komercyjnie, importowane nawet wykonane na bazie naturalnych esencji, a przez człowieka związki chemiczne, które naśladują różne smaki i zapachy, a nawet z wykorzystaniem barwników. Ale czysty alkohol, nie szorstkie to pod fałszywe, mogą być tworzone wyłącznie przy użyciu naturalnych smaków, czyli magazyny i esencje naturalnych produktów, metody opisane w rozdziale otrzymania smaków. Receptury z innych niestandardowych substancji pomocniczych są podane poniżej.

Ogólne zasady gotowania płynów na ogół bardzo proste.

1 litr alkoholu, weź 400-600 g wody i 800-1100 g cukru. Po pierwsze, umieścić cukier w wodzie kilka razy doprowadzić do wrzenia, tak dokładnie jak to możliwe, usunąć osad i trochę schłodzić. Następnie przełóż alkohol wybrany wypełniacz. Liczba esencji do likieru dysku polecić nawet w przybliżeniu, ponieważ zbyt zależy od gustu i koncentracji w istocie.

Ale jeśli nie znasz swojego smaku i nie masz doświadczenia, spróbuj rozcieńczyć nasycenie kolorów alkoholu stał się co najmniej jedna trzecia wypełniacz wypełniacz kolor i zapach naturalnie czuł poprzez naturalny zapach alkoholu. W każdym razie należy pamiętać, że każdy pierwszy składnik lepiej nie zgłaszać, niż do przesunięcia, pierwszy jest zawsze łatwiej naprawić.

W lekko schłodzonego, ale wciąż gorącym syropem, mieszając go stopniowo, powoli wlać alkohol napędzany. Odstawić na 10-20 minut, następnie szczep poprzez strukturę lejka z filtrem z węgla drzewnego, urządzenie opisane w ratafii receptury preparatu malinowego. Alkohol wlać do butelki, zakuporte i postawić w ciepłym miejscu na kilka tygodni.

Następnie ostrożnie, tak aby nie poruszyć osadu, który może pojawić się, wlać do czystej butelki, podłącz dobrze i przechowywać w chłodnym, ciemnym miejscu. W zasadzie, można rozpocząć przyjmowanie alkoholu w ciągu dnia, ale już masz to oznaczać, więc być smaczniejsze.

Aby przyspieszyć, ale nie w celu poprawy roztwory gotowania mogą nadal korzystać z tej metody. Po pierwsze, przygotować syrop z szybkością 1 litr wody 2 lub nieco więcej, do smaku, kilogram cukru. Usuń szumowiny i nadal powoli wlać gorący syrop dwukrotnie więcej alkoholu niż wody.

Skład dobrze wstrząsnąć. Ten rozcieńczony alkohol chłodny i przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku szklanym. Kiedy trzeba alkoholu, sezon z przygotowanego napoju którykolwiek z esencji i odstawić na co najmniej jeden dzień.

Metoda ta jest wygodna, jednak kwestionuje możliwość ługu przechowywane przez dłuższy czas.

Share →