Liposukcja

Liposukcja

Wielu przedstawicieli, jak piękna kobieta i silnego mężczyzny, chcesz mieć piękną sylwetkę bez dodatkowych warstw tłuszczowych. Najszybsza i najbardziej popularnym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, a tłuszcz jest liposukcja brzucha, ud. W chwili obecnej istnieje kilka rodzajów operacji: aspiracji i laserowe. Należy zauważyć, że zabieg przeprowadza się tylko w obszarach zagrożonych pacjenta. Głównym celem działania jest korekcja kształtu ciała za pomocą interwencji chirurgicznej i usuwania warstw tłuszczu.

Dodatkowa warstwa tłuszczu z ud i brzucha są usuwane za pomocą małe nacięcie i próżniowe rurki, specjalne strzykawki, kaniule.

Historie pacjentów

Chcę opowiedzieć swoją smutną historię z happy endem, zwłaszcza dla wszystkich kobiet, które boją się operacji i mimo swojej niepełnosprawności, żyć bez wewnętrznego zadowolenia ze swojego wyglądu!

Wszystko zaczęło się po urodzeniu. Komoda z natury był wspaniały, choć dość szczupła, zawsze była, oczywiście, plus moje rysunek. To było przedmiotem mojej dumy, a ja nigdy nie mógł sobie wyobrazić, że po jakimś czasie będzie Nienawidzę tej części mojego ciała.

Właśnie minął miesiąc po Valery G. dał mi operację windą na szyi, brodzie i dolnej powierzchni. Pracuję i ogłuszając wszystkich, że 20 lat młodziej! Valery G., naprawdę. mówi, że za 100 lat: Bardzo dziękuję wam. Doktor. Nie spodziewałem się tak dobrych wyników i pre-happy-szczęśliwy!

Powodzenia, ogromny sukces i dobry stan zdrowia! Twoje złote ręce Specjalne podziękowania. Wciąż przychodzą i e Tatiana Aleksandrowna i do Ciebie!

Chcę podzielić się emocje liposukcji wykonywane operatsii.Delala talii, bioder i kostek Tatiana Ivanchenkovoy.Ochen reshilas.I zadowolony, że znalazła takie profesjonalne. Teraz moje ciało jest niemal doskonały.

Share →