Liposukcja ultradźwiękowa i chirurgiczne?

Liposukcja ultradźwiękowa i chirurgiczne?

Liposukcja — jest chirurgiczne usunięcie tkanki tłuszczowej przy użyciu podciśnienia próżniowej. Operacja jest stosowany w celu usunięcia nadmiaru tłuszczu i modelowanie kształtu ciała.

Zazwyczaj chirurgia jest stosowany w leczeniu otyłości lub do usuwania tłuszczu w obszarach zagrożonych. Tak więc, potrzeba interwencji chirurgicznej, gdy występuje nadmiar tłuszczu na części pleców i brzucha, pośladków i ud, brodzie twarzy. Czasami ta metoda jest stosowana w celu usunięcia nadmiaru nagromadzenia tłuszczu na ramionach, biodrach, piersiach.

Operację tę można wykonać tylko w szpitalu z dobrze wyposażonej bazy klinicznej i wyspecjalizowany personel medyczny. Ponieważ jest to dość traumatyczne, jakość znieczulenia i po leczeniu operacyjnym powinny być bardzo wysokie.

Korekcja nadmiaru tkanki tłuszczowej przeprowadza się przy użyciu cienkich rurek blunt – kaniule są wkładane przez przebicia skóry. Następnie są one przymocowane do ssania chirurgicznego lub specjalne strzykawki z tworzywa sztucznego, aby utworzyć próżnię.

Recenzje liposukcji

Niektórzy mówią o liposukcji jako skutecznej i bezpiecznej metody korekcji, a następnie usunięcie tkanki tłuszczowej nie jest przywrócona, ale w rzeczywistości wyniki zależą od wielu czynników: od kliniki i doświadczenia lekarza wykonującego zabieg, kończącym realizację zaleceń zawartych w okresie pooperacyjnym.

Rodzaje liposukcji

Istnieją trzy rodzaje tłuszczu zniszczenia mechaniczne, ultradźwiękowe: i lasera. Surgery, ze względu na wysoki stopień urazu i czasu trwania okresu rehabilitacji, stosuje się tylko w wyjątkowych przypadkach.

Po operacji pacjent nosi specjalną elastyczną bieliznę, którą nosi w ciągu miesiąca. Obcisłe ubrania – jednym z głównych warunków okresie rekonwalescencji. Konieczne jest zmniejszenia «nadmiar» skóry w leczonym obszarze.

Nie zawsze wszystko idzie tak gładko, jak planowano pierwotnie. Istnieje wiele przypadków martwicy skóry i tkanki włóknistej w postępowaniu. Spowodowane jest rozerwaniem małych naczyń krwionośnych i chłonnych podczas mechanicznego uszkodzenia tkanek tłuszczowej.

Bardzo często występuje pewne zmniejszenie wrażliwości skóry na skutek pęknięcia zakończeń nerwowych. Powszechnym problemem jest blizny w miejscu kaniuli.

Elastyczna bielizna daje wiele niedogodności w okresie jego stosowania, ale nawet to nie zawsze zbawia nas od zwiotczenie skóry na ziemi, gdzie wcześniej znajdowała się znaczna ilość tkanki tłuszczowej. Tak, że ujemne skutki liposukcji próżnia nie są ograniczone do wspólnego «guzowatość» Powierzchnia leczona. Wynikiem mechanicznej i podciśnienia liposukcji może być bardzo nieestetyczne obraz.

Oczywiście, w okresie odbudowy będzie musiał porzucić stary sposób życia. Nie idź do pracy, spacery, czyli nie pojawiają się publicznie, ponieważ nawet w przypadku braku powikłań, aktywność fizyczna i trening sportowy nie włączy się wcześniej niż jeden miesiąc po zabiegu.

Dość często pooperacyjne problemy kosmetyczne zepsuć wygląd nawet bardziej niż fałdy nadmiaru tłuszczu. Skarg szorstkości skóry, jej zwisanie skóry, przebarwienia, blizny i utraty czucia w przeglądarki, to nie mniej niż wdzięczności.

Nieinwazyjna liposukcja

Jeśli chcesz pozbyć się nadmiaru masy ciała, cellulit i zdobyć idealną tworzy bezpieczny i wydajny sposób, bez nóż chirurga, korzystać z nowych usług terapeutyczne we współczesnej kosmetologii – kawitacji, rodzaj korekcji sprzętowej za pomocą ultradźwięków, pod wpływem którego jest zniszczenie komórek tłuszczowych.

Procedura kawitacji osiągnąć wyniki często w porównaniu do liposukcji, ale bez interwencji chirurgicznej, a tym samym bez skutków ubocznych powodowanych przez tę operację.

Porównanie wyników przed i po kawitacji procedura może zauważyć, że skóra staje się gładsza, niż manipulacji. Zniszczone komórki tłuszczowe nie rozciągnąć je, a nie stworzyć powierzchnię przyłożenia.

Kawitacja jest uważana za jedną z technik, sprzętu do zwalczania cellulitu. Ponieważ tkanka włóknista nie rannych pod skórę, to nie ma ugięcia na swoich obszarach maksymalnej akumulacji tłuszczu. Z powodu tych właściwości nie jest konieczne używanie bielizny podtrzymujące.

Skóry w leczonym obszarze staje się gładka, nie traci zmiany czułości i pigmentacyjne, bo wszystkich przechowywanych naczyń krwionośnych i limfatycznych i zakończeń nerwowych.

Bezbolesne kawitacji i nie ma potrzeby operacji sprawia, że ​​możliwe jest przeprowadzenie postępowania w warunkach ambulatoryjnych tylko w samym salonie kosmetycznym. Po tym, klient może kontynuować jazdę swoją zwykłą styl życia, ciesząc się smukłą sylwetkę.

Kawitacja jest coraz bardziej popularny, o czym świadczą liczne referencje od osób, które ją przeszły. Wynik nie zawsze jest widoczne natychmiast, ale dopiero po 5-6 dni, podczas których nie jest wolna utrata objętości jest praktycznie nie zauważalne dla innych. Przeprowadzenie manipulacje bez znieczulenia unika innego zagrożenia dla zdrowia — znieczulenie.

Korekcja figury taki łatwy sposób zarobić dużo wdzięcznych komentarzy.

Kawitacja lub liposukcji?

W celu wykazania wszystkie zalety kawitacji powinien porównać tę procedurę z chirurgii.

Spędzić czas

Kawitacja: trwa mniej niż godzinę, aby osiągnąć długotrwały efekt jest wystarczające tylko 3-4 sesje.

Share →