Loteria Golden Key 826 wydanie

Loteria Golden Key 826 wydanie

Wszyscy wiemy, że loteria może być bardzo opłacalne. Często słyszymy, że ktoś wygrał dużą sumę pieniędzy, a ktoś loterii zapewnił mieszkanie, maszynę. Dlatego też ogromna liczba ludzi dzisiaj grać w tę grę losową, myśląc, «losowy, szczęście»,

Ci, którzy lubią słodki smak emocji i przyjemne uczucie podniecenia po prostu zachwycony z transmisją loterii «Golden Key», Być może jest to tylko po rosyjsku loterii podłóg. Jego głównym celem — daje społeczeństwu doskonałą okazję, aby zmaksymalizować ich warunków życia – wygrać mieszkanie lub kupić samochód, a może kupić sprzęt AGD, nowe meble, zapłacić za edukację swoich dzieci.

W skrócie, «ZŁOTY KLUCZ» osób stara się poprawić jakość życia.

Przez 10 lat Program pobierano 626 mieszkań. Przy okazji, przede wszystkim liczba zwycięzców od dawna już w nich mieszkać, niektóre szczęście osoba otrzyma równowartość pieniężną wygrania nagrody. Zwycięzcy otrzymali nagrody o wartości około 5 mld.

50 milionów rubli, a. Łączna liczba zwycięzców loterii przekroczyła 43 mln. Man – dane te nie przestaje zadziwiać.

B «Golden Key» grać obywateli rosyjskich, bilety sprzedają się w 89 regionach kraju, i sprzedał się z prędkością światła. Zalecamy teraz Loteria Golden Key 826 wydanie 31 maja 2014 oglądać online.

Program jest następujący: widzimy studio pełen ludzi, którzy są naprawdę dzieje się to samo działanie. Należy zauważyć, że każdy z nas są również zaangażowane w ten program. Wszyscy postanowiliśmy spróbować ich los i spróbować wygrać znaczną kwotę pieniędzy lub mieszkania w Moskwie. Bez względu na to, co nagroda, gracze wciąż będą walczyć o niego. Tak zaczyna się zabawa, głównym prezenterem i jego asystent przędzenia bębny, które są umieszczone kulki z numerami, to kto będzie wyłonić zwycięzcę.

Kulki wysuwa się specjalny otwór w bębnie «w górę» niektóre kombinacje. Że uczestnik na bilecie, który ma zwycięską kombinację, i otrzymał prestiżową nagrodę! Możesz teraz oglądać na loterii Golden Key 826 numer biletu kontrola cyrkulacji w Internecie.

Share →