Lukier

Lukier

Oblodzenie, który również stylizowany królewski lukier, jest dość złożony produkt. Z tego wspaniałego masy białka cukru może łatwo produkować najbardziej wyszukane, dziwnych i ciekawych dekoracji do ciast i innych wyrobów cukierniczych. Co więcej, wszystkie stworzone z lukrem, nie tylko miłe dla oka, ale również bardzo przyjemny w smaku.

Polewa jest wystarczająco gruba i śnieżnobiałe masa plastiku ze świeżych białek jaj, starannie wytarty z cukrem pudrem. Jeśli to konieczne, można dodać masy naturalny środek zakwaszający – kilka kropli soku z cytryny. Ponadto, w celu poprawy ciągliwości lukier królewski dodano trochę gliceryny lub syrop glukozowy.

Z wisienką jest bardzo często niezwykle wdzięczny i delikatny słodki koronki ozdobić pyszne słodycze. Również ponieważ możliwe jest wytwarzanie i osobnych na herbatę.

Aby wyjść z królewskiego oblodzenia naprawdę wspaniałych słodkich produktów, konieczne jest podczas pracy z nią, aby stosować się do pewnych zasad. W pierwszej kolejności konieczne jest, aby specjalne wzory na motyle z papieru, kwiaty, kosze, korony, pierścienie i luksusowe zamki. Na szczycie szkice umieszczone opakowania plastikowe naoliwione, co jest konieczne, aby zapobiec przywieraniu oblodzenia. Następnie umieszcza się w specjalnym Rękaw cukierniczy oblodzenia z dyszą, zwany „kornetik”.

W przypadku jego nieobecności, można użyć zwykłej torby z tworzywa sztucznego, wstępnie cięcia mały róg nim.

Ważne jest, aby konsystencja oblodzenia słusznie – to znaczy, nie jest zbyt cienki i nie jest zbyt gruby. Płynna masa stale niewyraźne i utraty pożądanego kształtu i grubości wytłaczanej będzie bardzo trudne. Ze względu na możliwe trudności w przygotowaniu wielu cukierników wisienką wolą gotowy produkt, który jest sprzedawany w sklepach specjalistycznych i działów sklepach.

Kolejnego pudru osadza się na przygotowaną folię do dalszego suszenia lub bezpośrednio na powierzchni ciasta suchego, do którego zaprojektowana. Należy pamiętać, że aby być złożony ciastek lukrem, kremy cukiernicze, jak również wszelkie inne mokrej nawierzchni nie powinno być. To samo odnosi się do tych wyrobów cukierniczych, których retencja jest możliwe tylko w lodówce.

Share →