Mack z jedwabiu i lnu

Mack z jedwabiu i lnu

W tej klasie mistrzowskiej proponuję, aby mak. W sieci, prawdopodobnie setki takich warsztatów. Ale ja nie wstydzę się jego, więc jest to całkowicie mój projekt, od wzoru. kształt ( schemat ) Nie jest brana z książek, a nie z sieci i usunięte z obecnych kwiatów!

Chciałem wymyślić coś nowego :).

7 zdjęć widocznych na centralnej części tkanki kwiatu.

  • Tworzenie ciepłej narzędziem ( Boelen ). I został wybrany jako najbardziej przetwarzania, jak razem. Nawilża kartę tkaniny, a następnie na twarde gumy pojedynczych noży trzyma linii wentylatora od strony przedniej krawędzi do środka. Średnio poduszek górze curl małej bańki, aby uzyskać falę, trochę dalej odcinek górnej krawędzi strony. Kiedyś bańka połowy średnicy, a następnie tworzy się fala bardziej naturalne — nie ma wyraźnych okrągłe wgłębienia. Zakończy przetwarzanie dużą bańkę. Otbulivaem go w dolnej trzeciej pozycji na miękkiej poduszce z jej twarzy.
  • Zdobywaj kwiat.
  • Ostatni etap — załącznik. W moim przypadku jest to podwójna — broshechnaya kaczki reproduktor i krokodyla. Najpierw musisz otbulit podkleechku.

    Odbywa się to, na przykład siekierą. Kto ma instrumenty japońskie — nadaje promenada strzelanina jest najbardziej wygodne. Jeśli to konieczne, w środku robi małą depresję podkleechki bańki od wewnątrz. Jeśli zamierzasz nosić na ubraniu lub kompozycji w włosów (wykończenie kwiat), bardziej płaskie dno dekoracji, tym lepiej.

    A w kompozycji wnętrza — wręcz przeciwnie, musimy spróbować wszystkiego, aby być blisko naturalnego wypełnienia. Staram się klej termiczny sobie szpilki obcisłe (powinna być bardzo dobrze rozgrzany) oraz innego zatoka całą wklejanie utrwalania struktury jako kleju. To wszystko!

  • Share →