Magnetyczny uchwyt na pióro z rąk

Magnetyczny uchwyt na pióro z rąk

Przydatne rzeczy – długopis dodaj wygodę i porządek w swoim życiu.

Jeśli często lub rzadko blogu wpisy robią, to wiesz, że pióro jest często gotowi zgubić się w torbie lub rolki na stole. Oczywiście można umieścić długopis i ołówek przypadek, ale nosić dodatkowy ciężar i objętość nie są czasem bardzo pożądane.

Długopis z rąk pomóc zaoszczędzić papeterii na rękę. Stały długopis Strona notebooka lub pamiętnik z pomocą magnesu uszyte.

Zmieniając wybór tekstyliów może aby uchwyt pióra na każdy gust! Kolorystyka śmieszne dzieci, surowe ozdoby geometryczne, zwięzły stonowane odcienie jasne tkaniny – materiały wyglądają, koncentrując się na przyszłego właściciela narzędzia.

Shёte cię uchwyt na pióro dla dzieci. planuje zrobić prezent dla studenta lub przydatnych rzeczy stworzone, aby zadowolić ojca rodziny – w każdym przypadku, będzie w stanie "trafić w dziesiątkę",

Jak zrobić uchwyt na pióro z rąk można dowiedzieć się oglądając klasy mistrzowskie na szycia blogu "Lorelei Jayne ręcznie" :

Magnetyczny uchwyt na pióro z rąk

Co robić w grudniu? Ręcznie robione plany

To długo oczekiwany grudnia – miesiąc, który otwiera drzwi mroźne pory, zjeżdżalnie śnieg, śnieg kobiet, choinki, kolędy i bożonarodzeniowe! Brama w zimie – genialny, pachnie igliwia i mandarynki, błyszczące, czyste, białe i eleganckie. Miejmy Rzuć otworzyć je w całości, pominięcie domu świeży zapach płatków śniegu, kłujące wiatru, zaspy zabawy i radości!

Share →