Małe psy: rozważyć rasy małych psów

Małe psy: rozważyć rasy małych psów

Ras małych psów są bardzo popularne wśród mieszkańców dużych miast, rzeczywiście, to jest możliwe, aby znaleźć bardziej odpowiedniego zwierzaka, który jest łatwo dostosować się do naszego stylu życia. To jest prawdziwy pies, ręcznie zwierząt i wspaniałym towarzyszem, z którym można być razem, nawet podczas podróży.

17 stycznia 2014

Małe rasy psów szczególnie popularny wśród mieszkańców miast. Powodem jest to, że te psy mogą łatwo przystosować się do życia w mieszkaniu miasta. Część z nich nie wymaga nawet spacery, na tyle, by grać z nimi w domu.

Pomimo niewielkich rozmiarów, te psy nigdy nie podda się trudności. Mogą one rzucić na wroga i go ugryźć, podrapać delikatne pazury. Ponadto, są one najlepszą obrońców dzieci. Jest wiele przypadków, kiedy dziecko uratowane dzieci przed lawinami, prowadząc je z dala od niebezpieczeństwa, chronione przed przestępcami, którzy chcą przyciągnąć uwagę dziewczynki lub chłopca z słodyczy i ciekawych opowieści.

Takie psy podobno czują pochodzi z negatywnych i natychmiast «perk swoje małe uszy» i znaleźć wyjście z trudnej sytuacji, kiwając dla hosta.

Jego zapał małe psy nie tracą nawet w starszym wieku. Są to te same wesoły, posłuszny i wesoły.

Ale, wybierając małe rasy psów, nie należy zapominać, że ten dzieciak i wymaga opieki.

Maltańskie (Malta), York (Yorkshire terrier) i inne długowłosych psów trzeba czesanie wełny i regularne wizyty u weterynarza.

Nagie czubaty (chińskie psy) wymagają woskowania. Jest to spowodowane faktem, że czasami pojawia się nagle Byk brzydkie poszczególne włosy. Dzięki tej wystawie kopie nie będą działać.

Specjaliści od razu odmawia udziału w wystawie!

Najmniejszy pies

Które psy są najmniejsze?

Guinness World Records została wniesiona Brandy – Chihuahua, która ważyła 500 g i wysokości 12 cm. Nawet mniejszy rozmiar miał psa, który w wieku dwóch lat, ważył około 100 gramów. Łatwo mieści się w dłoni, i jadł jak nowo narodzone dziecko.

Wygląda na to Yorkshire Terrier wełny było więcej, niż samo ciało.

Zwracamy uwagę na fakt, że taki mały pies – raczej wyjątkiem. niż regułą. Ale można stać się właścicielem dziecka, skontaktuj się z przedszkola i wybierając samego małego szczeniaczka.

Oczywiście sami wierzą w takie hodowcy psów – naruszenia w skale. Ale oni są tak słodkie, że ich właściciele są skłonni do odmowy udziału w wystawach na okazję, aby cieszyć się gry okruchy. Zazwyczaj powoduje zaniepokojenie wśród ekspertów i ich zdrowia «karły».

Ale z należytą starannością i dbałością o nawet dziecko będzie tak aktywny jak jego większy kuzyn.

Obalić mity o małych ras psów

№1. Wszystkie okruchy – nieśmiała. Już mówiłem o odwadze tych psów, ale chcę dodać, że trzeba je obsługiwać ostrożnie.

Każdy może przyjść na dziecko, uszkodzić delikatne nogi. Odtwarzanie i skoki, często uderzają ostre rogi. Współczuję dziecko w odpowiednim czasie, należy skontaktować się z weterynarzem i dziecko, czy pekińczyki, pomorskie, Chihuahua grzywacz lub odpowiedzieć Ci tylko wdzięczność.

№2. Wszystkie małe psy – histeryczny. obraźliwe i omdlenia. Zachowanie psa zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli to jest czuć się dobrze, a potem stracił przytomność.

I być może, że będą drżeć z rozkoszy zobaczyć ulubione smakołyki.

№3. Tanie treść. Pielęgnacja każdy pies wymaga miesięcznej inwestycji. Mała często wymagają jeszcze więcej uwagi, niż większe. Zwłaszcza jeśli mieszkasz instancji wystawienniczej. Ras długowłosych trzeba dbać o ich luksusowym włosów.

Wystarczy wyobrazić sobie, ile wydać na specjalnym fryzjera…I ubrania dla dziecka, które może się przeziębić podczas zimowe spacery lub spaceru w okresie poza sezonem.

№4. Wszystkie psy są małe rasy podobne. Wydaje się, że mamy zdemaskował ten mit, ale dodać do tego fakt, że każda rasa ma swoje własne cechy i różne specyficzne cechy. Szprych, na przykład, są bardziej aktywne niż Chihuahua. Muszą chodzić w taki sam sposób, jak dorosłego psa. Jeśli spędzasz większość czasu w domu, nie torturować siebie i nie boli psa. Potrzebowała świeżego powietrza i przestrzeni.

Wszystkie małe psy rasy są różne i standardy. Trzeba mieć mniejszą masę, bardziej – więcej. Niektóre są cięte do udziału w wystawach i innych wiatru na lokówki i lokówki.

Dlatego Wybór każdej rasy małych psów powinny być jak ze szczególną uwagą. Wybrano dziecka i przygotowanie do jego pojawienia się w domu? Rozejrzyj się uważnie – nie ma niebezpiecznych rzeczy w zasięgu ręki, nie może zapaść na nim, a nie trzymać ostrych przedmiotów?

Przygotuj łóżko na okruchy. w przeciwnym razie zniechęcić go do łóżka to będzie bardzo trudne. Czuje swoje dziecko. A kto powiedział, że małe dzieci nie śpią z rodzicami?

Zadbaj o wystarczającej ilości pożywienia i wody. Sprawdź u lekarza weterynarii dla psów diety. Powie Ci dużo i polecam niektórych pokarmów.

Wszystko jest gotowe! Poznaj mały cud i zmienić swoje życie z nim!

Share →