Manicure klasyczny

Manicure klasyczny

Dla każdego paznokci, aby wyglądać zadbane, potrzebne podstawy. Jeśli nie traktują swoje paznokcie, nie usuwają naskórek, nawet najpiękniejszy rysunek na paznokcie będą wyglądać zaniedbany!

W tej lekcji dowiemy się, jak prawidłowo zrobić klasyczny manicure nie gorzej niż w kabinie!

Manicure klasyczny

Zacząć?!

Aby rozpocząć radę położyć na stole lampę być widoczne podczas manicure każdą wadę.

1 Usuń stary lakier. Jeśli lakier z błyskotki i jest trudny do usunięcia, zwilżyć watę w zmywacz do paznokci, zawijać każdy paznokieć pierwszy z polaru lub dysku, a następnie kawałek folii. Przytrzymaj kilka minut całkowicie usuwa lakier!

2 Podajnik do paznokci. W ciepłej, ale znośne wody rozpuścić 1-2 łyżki lub soli morskiej i 3 krople jodu. Niech wasza półka około 10 minut.

3 Usuń naskórek. Cuticle Remover używa specjalnych szczypiec lub obcinacz do paznokci i ostrzami do odsunąć skórę. Kleszcze powinny być ostre i idealnie gładka!

Po kąpieli trochę pobujać ręki, ale nie zabivayte- podczas przycinania, naskórek musi być zawsze mokra! Łopata z owalnym końcówki delikatnie (!) Move naskórek. Jeśli naciśniesz mocno na gwoździu, płytki paznokciowej, w przyszłości może się kopce.

Jeśli boites- lepiej użyć pomarańczowy kij.

Następnie ostry czubek ostrza, usuń zakorzenione obrać gwoździa w jednym kierunku i sucha ręcznikiem.

Zwracamy się do najbardziej skomplikowane i niebezpieczne! Znajdź miejsce na zewnątrz paznokci, gdzie naskórek jest połączony z nim, cel i wyciąć kawałek płynnym ruchem. Albo otworzyć głęboko. Lepiej jest, aby procedura kilka razy, niż iść z zadziorów.

Jeśli naskórek suszy się, po raz kolejny zanurzyć gwóźdź do wody. W przeciwnym razie skóra będzie oderwać.

Ważne jest, aby wyciąć skórki trzeba ciągły pas, inaczej będzie rozwijać nierównomiernie, a nie będzie zadziory. Zdejmij skórkę całkowicie płynne ruchy.

Oto, co trzeba mieć:

Znów spacer po ostrzu paznokci i usunąć resztki. Jeśli potrzebujesz więcej czasu, należy użyć kleszczy.

Następnie usunąć skórę z naroży gwoździa. Aby to zrobić, wybierz na inny palec strony skóry paznokcia i przesuń go i usunąć go pęsetą.

Tak traktować wszystkie paznokcie. Nie zapomnij moczyć paznokcie, tak aby skóra była zawsze wilgotna. Jeszcze lepiej, mają zastosowanie do zmiękczania naskórka bezpośrednio po kąpieli wszystkie nogti- i nie może ich moczyć!

4 Daj paznokcie tworzą. Jeśli potrzebujesz, aby dostosować długość, to lepiej zrobić to w jednym ruchu nożyczki do paznokci paznokci nie rozdzielić.

Teraz zgrzyt. Nie używać metalowych pliki paznokci pilniczek idealny szkła. Zgrzyt paznokci powinny być tylko w jednym kierunku. Lub od środka do krawędzi lub od krawędzi do środka.

Daj swoim paznokciom pożądany kształt.

5 Miejmy Polski! Ostrożnie traktować każdy paznokci polerowanie pilnik zabłysnąć.

6 Teraz twój naskórek wygląda pomarszczona i zaczerwieniona, więc stosować specjalny olej, lub po prostu witaminę E w postaci oleju.

Poczekaj, aż olej wchłania. Co najmniej 5 minut! A w najlepszym wypadku 15 minut.

Jeśli nie, to po 5 minutach, usunąć pozostały olej świateł w paznokci dysku usuwania.

Twój idealny manicure Przygotuj się! Ale to nie wszystko!

7 Idź do malowania paznokci. Najpierw nałóż bazę pod lakier do paznokci.

Potem, kiedy podstawa jest wyschnięciu kolorowy lakier. Nie wszystkie powłoka rovnim- oto kilka tajemnic, jak zrobić idealny manicure:

– obie ręce powinny opierać się na stole

– Nie trzymać pędzel odkręcić pół milimetra kutikule-,

– Zastosuj lakier w trzech zakresach:

Stosuje się szczoteczkę do środka paznokcia i kierowania go na bok kąta i następnie malowanie pierwszą taśmę z krawędzią paznokcia.

Następnie także prowadzić z krawędzią drugiego paska do lewego rogu i rozciągają się na końcówkę.

Remis trzeci gwóźdź pasek w środku.

Pierwsza warstwa lakieru zrobić cienkie nakreślenie konturów. Gdy warstwa jest sucha, wzdłuż tych samych linii stosuje sekund i, jeśli to konieczne, i trzecią warstwę lakieru.

A teraz ostateczny szlif Top Coat!

To piękno okazuje się w końcu!

Oczywiście, nie możemy ograniczać się do prostego jednokolorowa manicure i zrobić jakiś ciekawy wzór (można wybrać manicure w tej sekcji).

I w końcu, bardzo dobre i szczegółowe manicure wideo:

To wszystko! Pamiętaj, aby zostawić swoje komentarze i pytania!

vk.com/yaidealnaya husky przycisków i miejsce portalach społecznościowych!

Radzę, aby zapisać się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z nowymi lekcji!

Share →