Marskość wątroby: leczenie środków ludowej jest nie mniej skuteczne ...

Marskość wątroby: leczenie środków ludowej jest nie mniej skuteczne niż leki

Pierwsze objawy marskości należą: ból w górnej ćwiartce wygląd brodawek i moli na skórę, długie białe rowki na paznokcie. Następnie znacząco zwiększone stężenie cholesterolu we krwi zaczyna zablokowania i miażdżycy, rozpoczyna się powstawanie kamieni żółciowych, co spowoduje inne problemy.

Marskość wątroby – to ostatni etap różnych chorób wątroby. W rezultacie, choroby wątroby zdrowych komórek umrzeć i zastępuje włóknisty całej struktury wątroby przebudowy. Jeśli budowa jest zakłócony wątroby i pogarsza jego funkcja.

Najczęściej jest to spowodowane użyciem alkoholu i zapalenie wątroby różnym stopniu. Rozwój tej choroby mogą być zawarte. Im szybciej skontaktować się z osobą, tym lepiej.

Możesz dodać do leczenia marskości wątroby leczenie środków ludowej.

Jeśli uniknąć powikłań marskości wątroby, pacjent może żyć normalnie. Aby to zrobić, należy pozbyć się spożywania alkoholu, diety, nie przejadać.

Schematyczne przedstawienie marskości wątroby

Leczenie środków ludowej

Thoroughwax i galangal z marskością wątroby

Galangal lub bloodroot – wielki pomocnik w walce z wieloma chorobami. Bloodroot ma wiele rodzajów, ale tylko cztery płatki galangal.

Na leczenie marskości musi być wykonane z wlewu galangal: wlać pół litra wódki trzydziestu gramów galangal, umieścić w ciemnym miejscu przez dwadzieścia jeden dni. Po szczepu i napojów trzy razy dziennie w ciągu trzydziestu kropli, rozcieńczono wodą przez dwadzieścia minut przed posiłkiem.

Możesz poprawić właściwości nalewki pomocą thoroughwax. Ma tak silne właściwości, nawet gdy są wystawione na korpusie najsilniejszego jadu thoroughwax można zapisać na osobę przed śmiercią.

Oset w marskości wątroby

Konieczne jest podjęcie proszku rastoropszy pięć razy dziennie przez pół łyżeczki, starannie zmyte z ciepłą wodą. Zioło to nie ma skutków ubocznych. To jest najlepszym lekarstwem w walce z chorobami wątroby.

Proszek powinien podjąć jeden miesiąc. Następnie zrobić sobie przerwę na dwa tygodnie. Oczywiście zajmuje dużo czasu, aby powtórzyć.

Chrzan w marskości wątroby

Pierwsza metoda jest roztwór mleka z jednej łyżeczce kolorów chrzanu. Napój jest dwa razy dziennie. Innym sposobem jest podjęcie gałązkę chrzanem z kwiatów i liści, posiekać, dodać do mieszanki pół litra wódki i pozostawić na dwa tygodnie, w suchym miejscu.

Po potrzeby naprężania napar i pić łyżkę rano na miesiąc. Kolejny przepis: pięć dużych liści chrzanu zalać pół litra wódki i pozostawić na pięć dni w ciemności.

Odcedzić i pić łyżeczkę trzy razy dziennie przez trzydzieści minut przed posiłkami.

Cykoria w marskości wątroby

Może mieć formę nalewki lub soku. Sok wziąć pół łyżeczki pięć razy dziennie przed posiłkami. Napar z tego: dwie łyżki korzenia zalać pół litra wrzącej wody i nalegać 02:00.

Następnie wypić pół szklanki naparu cztery razy dziennie przed posiłkami.

Odbiór marskości

Tutaj konieczne jest przyjęcie pakietu ziół: mięty, rumianku, thoroughwax, bylicy Gmelin, pospolity, nagietka, glistnika, lespedeza, pokrzywy, dzikiej róży, Senna, łopianu, truskawki, Rzepik, koperek, rosyjski oset. Jedna łyżka ziół zalać dwie szklanki wrzącej wody. Pozostawić na noc.

Drink trzeciej części kubka trzy razy dziennie przed posiłkami. Napar z ziół mogą być dłużej przechowywane niż trzy dni.

Kolczasta oset w marskości wątroby

W łyżce kłujących liści ostu, należy dodać taką samą ilość eukaliptusa i wlać litr wrzącej wody. Niech ciekłego siedzieć godzinami i jednostek napojów dziennie.

Kolczasty oset

Mieszaninę marskości

Czy którykolwiek z ziołowych naparów podanych w tym artykule. Wymieszać sok z łopianu, koniczyna, marchew, krwawnika, pokrzywy i owsa. Zamrożenie ich w postaci lodu.

Po tym, wlew szkła dodać kostki lodu i pić cztery razy dziennie przed posiłkami. Nadal może być trzy razy dziennie przed posiłkami wziąć łyżeczkę mieszanej pyłki kwiatów i sosen.

Rumianek w marskości wątroby

Konieczne jest przygotowanie Nalewka z rumianku. Nie wszyscy z tych chorób można pić napar z alkoholem. Dlatego dobrze nadaje się na podstawie wlewu wody.

Kwiaty rumianku lub łodyg kotlet, wlać dwie łyżeczki surowców jedną szklanką wrzątku, 04:00. Następnie przecedzić i pić jedną łyżkę cztery razy dziennie.

Gotowe recepty

Dobrze nadaje się w leczeniu marskości wątroby środków ludowej do każdej osoby. Leczenie Herbal jest nie mniej skuteczne niż leki.

Oto kilka prostych receptur, które są odpowiednie do każdego pacjenta.

 1. Musimy wziąć się w równych ilościach korzeń łopianu, ziele Tansy kwiaty, ziele dziurawca, ziele krwawnika, dzikiej róży, kwiatów rumianku, liści szałwii, róży, Oman wielki korzeń i stado trawy Knotweed. Jedną łyżkę mieszanki zalać szklanką wrzącej wody, pić pół szklanki trzy razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem.
 2. Weź dwie łyżki z tasaki, wlać dwie szklanki wrzącej wody, pozostawić na godzinę, odcedzić i wziąć sto mililitrów trzy razy dziennie.
 3. Dodać zbiór ziół: korzenia cykorii, korzeń mniszka lekarskiego, trawy pszenicznej korzeni, rzepik, korzeń piwonii, nagietka. Trzy łyżki zbierania wlać trzy filiżanki wrzącej wody.

  Zostaw 12:00 i pić cztery razy dziennie przed posiłkami.

 4. Dwie łyżki aptecznego szparagami wlać dwie szklanki wrzącej wody, pozostawić na kilka godzin i pić kilkuset gramów cztery razy dziennie.
 5. Dandelion kwiaty położyć cukru w ​​trzech lub czterech warstw. Poddana coś ciężkiego przez cztery tygodnie. Jedz jak dżem.
 6. Jedna łyżka ziół zalać szklanką Repeshko wrzątku na około dwie godziny, odcedzić i pić jedna trzecia szklanki trzy razy dziennie przed posiłkami.

  Możesz dodać miód.

 7. Sześćdziesiąt g kory wierzby zagotować litr wody przez około dwudziestu minut. Niech siedzą na jeden dzień, a następnie wypić jedna trzecia szklanki trzy razy dziennie przed posiłkami.

Kilka porad w marskości wątroby

 • Dwa razy w roku, weź wywar z owsa;
 • stale jeść miód, jedną łyżeczkę;
 • Używaj ziół takich jak rzepik, dziurawca, ostropestu, nard, dzika róża, mniszka lekarskiego, pokrzywy, opłat żółciopędnie;
 • witaminę A, E, C, kwas foliowy, kwas liponowy i cynk;
 • Jeść sześć razy dziennie na trochę. Jedz więcej warzyw.

Dziurawiec

Galangal root

Funkcje korzeń galangal

Galangal root – niesamowite znaleźć! On jest wybawieniem z Chin. Zewnętrznie, galangal dzieje się na trzcinę i dociera do ponad metra wysokości i pozostawia do trzydziestu centymetrów długości.

Zawiera olejki eteryczne przydatne skrobia, garbniki, żywice i kwas askorbinowy. Roślina ta może w celu leczenia chorób, takich jak żółtaczka, niestrawność, zapalenie jelit, zapalenie okrężnicy, czerwonka, zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzód żołądka, rak żołądka oraz rak trzustki, marskość wątroby, prostaty, ból stawów.

Przeciwwskazania

Zastosowanie nalewki na podstawie korzenia galangal jest możliwe dla tych, którzy mają dużą kwasowość żołądka, istnieje wysokie krzepnięcia krwi lub nadciśnienie. Jeśli zdarzy ci się przedawkować, to u osób podatnych może być ciężkie wymioty i wykrawanie bóle w żołądku.

Dlatego wlew Kalgan trzeba pić bardzo ostrożnie, bez zbyt.

Podziel się z przyjaciółmi:

Share →