Marynarki damskie moda jesień-zima 2013-2014 roku: moda ...

Marynarki damskie moda jesień-zima 2013-2014 roku: kurtki modelka samice

Kurtka jest oczywistym wyborem tych, którzy cenią sobie komfort i praktyczność w pierwszej kolejności. W tym przypadku projektanci upewnić się, że kurtka nie tylko wygodne, ale także piękne i modne.

Aby stworzyć modę w najbliższych projektantów kurtki sezon stosować najnowocześniejsze materiały teksturowane, jasne kolory i niezwykłe kształty.

Należy zauważyć, że wiele z prezentowanych modeli kurtek zimowych na Fashion Week odbywających się w najważniejszych stolicach świata, zostały zapożyczone z ostatnich sezonach, choć nowe tendencje zostały również zidentyfikowane.

Moda na zimowe kurtki dość stabilne przez kilka sezonów z rzędu, które nie mogą jednak radować praktyczne fashionistas, bo teraz można kupić kurtki na kilka sezonów, bez obawy, że będą one wychodzą z mody.

Modelki żakiety damskie jesień zima 2013 -2014 ze zdjęciami

Główny trend w modzie nowego jesień-zima 2013-2014 roku, sądząc po zdjęciach kolekcji projektanta, będzie objętość i nakładania warstw. Kurtki oversayz z różnych materiałów iw różnych kolorach stają się częścią garderoby każdego szanującego się mody. Wymagana wielkość projektantów tworzone przy użyciu wykorzystywane podczas szycia futer, kurtki puszyste tkaniny i skóry napięty, a także wypełniacz piór.

Duże kurtki, możemy zaobserwować w nowych kolekcjach takich marek jak Douglas Hannant, Issey Miyake Dries Van Noten, Burberry, i Jean-Paul Gaultier. Zyskuje popularność i zimowe kurtki z futerkiem – sztuczne i naturalne. Ponadto, stosowane głównie gładką i miękką sierść, miły kombinacji różnych długości tkaniny, multi-kolor i różne wydruki, głównie geometryczne i zwierzęcą.

Równie ważne będzie kurtka podszyta futerkiem.

Jeśli mówimy o dół kurtki, najbardziej istotne są te modele, które są wykonane z pikowanej lub gładkiego materiału. Ponadto, projektanci są powszechnie stosowane przez projektantów Coat i materiałów tekstury, skóra jest gładka, a nawet wstawia dzianin i innych tkanek. Jeśli mówimy o modnych kolorach, należy dać pierwszeństwo klasycznej czerni, która jest odpowiednia do wszystkich sytuacji i pasuje wszystkie kobiety, bez względu na wygląd cery i funkcji.

Niektórzy projektanci dodali trochę czarny metaliczny połysk, który został dodany w futurystycznym kurtki. Oprócz czarny, poszukaj kolory jak bordo, niebieski, szmaragdowej zieleni, czerwieni, zardzewiały, oliwek i wyciszony pomarańczowy.

Kształty i style kobiet kurtki mody jesień zima 2013 -2014

Kolekcja damskich zimowych płaszczy 2013 wyposażony jest w elegancki, kobiecy i oryginalny styl, aby utworzyć, że projektanci używają koloru, kształtu i kombinacji tekstury materiałów. Wśród najważniejszych stylów w przyszłym sezonie można znaleźć bezpośrednie i sportowe modele, a także krótkie i średniej długości uniwersalne .siluet kurtki mody będzie głównie skrót.

Wielka popularność, ponieważ w zeszłym sezonie zdobył taki model kurtki zimowe, jak park, znakiem rozpoznawczym, które są khaki ochronne lub beżowy, obecność wielu kieszeni, kaptur z futerkiem lub bez gumy oraz w pasie i na dole kurtki. Dość często ostatnio w projektowaniu modeli zostały wykorzystane asymetryczny rowerzystę klamry, że wyglądają bardzo wyzywająco.

Podobne style parki i kurtki proste widzimy w nowych kolekcjach takich marek jak Sachin i Babi, Burberry, Jean-Paul Gaultier, Blugirl, Nicole Miller, Custo Barcelona, ​​Ohne Titel, Moschino i wielu innych. Miłośnicy stylu romantycznym oferuje kurtkę z przyciętymi rękawami, które zapewniają zaawansowaną obraz.

Takie modele mogą być uzupełnione o długich rękawic z różnych materiałów. Bardzo elegancki i szykowny nie jest pozbawiony modeli były prezentowane na wystawach Issey Miyake, Jean-Paul Gaultier, Dries Van Noten, Douglas Hannant i Burberry.

Share →