Marynowane pomidory

Marynowane pomidory

Teraz trudno sobie wyobrazić, jak ludzie to zrobić bez tego niezwykle pyszne i zbyt piękne, warzyw. Pomidory są tak powszechnie stosowany w kuchni, to po prostu nie rozumiem, nie mogą one być zastąpione.

Dojrzały pomidor zawiera wiele witamin, minerałów, kwasów i innych składników odżywczych, trudno jest zrozumieć, jak tak wiele bajerów umieszczone w jednym produkcie. Poza tym, tomato wciąż silnym antyoksydantem, ze względu na obecność w niej likopenu. Lotne, które składają się na pomidory, określić jego przeciwzapalne i antybakteryjne działanie i serotoniny – substancji, która może pokonać depresję i poprawę nastroju.

Oczywiste jest, że taka wyjątkowa warzywa powinny być spożywane nie tylko latem, ale przez cały rok. Pomidory szklarniowe, które są zawsze sprzedawane w sklepach, nie tak bogate w substancje odżywcze, takie jak pomidory, wchłania się letnim słońcu, więc staram się robić w letnim domu detalu. Marynowane pomidory, sok pomidorowy, ketchup domowej roboty, Lecho, sosy uzupełnić organizmowi witamin, nasycenia i poprawić nastrój wspomnień minionego lata i marzeń o przyszłości.

Pomidory iteracji. Deptane odłożyć sok pomidorowy, Lecho, Adżika lub pasty. Umyć, sortować rozmiar.

Aby przygotować marynatę wziąć 1 litr wody 1 łyżka. łyżka cukru, 1 łyżka. łyżka soli, 1,5 st. łyżka octu. Zagotować.

Marynata jest gotowy, ale wykorzystać ten czas, aby wypełnić słoiki. Obrać czosnek, cebulę i marchew.

Przygotuj inne przyprawy – goździki, pieprz, liść laurowy, pietruszka.

Marchew i cebulę pokroić w plasterki, umieścić na dnie słoika sterylizowane. Istnieje również umieścić liść laurowy, goździki, pieprz, natka pietruszki.

Ułożyć pomidory, najpierw wyłożyć większe, i umieścić na szczycie mniejszych. W wolnej przestrzeni Bank pozostał cebula, marchew i czosnek.

Podczas gdy byliśmy pomidory, gotowane marynaty. Gorący wypełnić go w słoikach.

Top każdy może umieścić trochę starsze koperek. Lepiej używać górną część nasion – parasol. Koper można stosować zarówno świeżych i suszonych.

Następnie pokrywamy słoiki z pokrywkami i sterylizacji gotowane w kąpieli wodnej. Wynika z tego, że woda w garnku, a woda w garnku było o tej samej temperaturze. W zimnej wodzie nie można umieścić w banku, zalane gorącą marynatą.

Trzy-litrowy słoik ogrzewa się we wrzącej wodzie 13-15 minut, litr – 10.

Uszczelnienie bułki kapitalizacji i przekręca kluczyk. Pozostawić w tym stanie aż do banków nie są w pełni chłodzone.

Marynowane pomidory są dobre, zachować je koniecznie w piwnicy lub w piwnicy. Zwykle mieszkanie miasto będzie idealnie pasować do tego.

Share →