Marynowanie agarics miód w domu

Marynowanie agarics miód w domu

Choć grzyby i gorszych prawdziwków i grzybów na wartość odżywczą, ale kilka słoików zalewie stoi każdy. Marynowanie miód pieczarkowy – nie czasochłonny proces, w przeciwieństwie do mleka grzyby, rosną nad ziemią, a więc w zasadzie nie są brudne. Ten kompaktowy grzyby. i mogą zostać wprowadzone w bankach jest znacznie łatwiejsze niż grzyby.

Puszki na litr, niezależnie od wielkości kapelusze, wypełnione marynowanymi pieczarkami kg.

Mrożone i świeże grzyby marynowane w jednej metody. Jeśli chcesz te grzyby, i iść do lasu, nie mają czasu, a nie chcesz, to możesz odwiedzić najbliższy sklep i kupić świeżo mrożone. Pamiętaj, że mrożone grzyby przed marynowanie nie trzeba rozmrażać.

Agarics Marinovka miód w domu

 1. Do marynowania grzybów są odpowiednie tylko dla małych i średnich, oraz dużej puszki do wyschnięcia. Pierwsze grzyby namoczone w wodzie do 02:00 ich moczyć, i dlatego łatwiej będzie do mycia piasku i błota. Następnie spłukać pod zimną wodą, a następnie gotować przez 20-30 minut w osolonej wodzie.

  Nie czekaj, aż zaczną się gotować, to najlepiej w tym czasie przygotowujemy marynatę.

 2. Musisz dziewięć sztukę. l. ocet (dziewięć procent), liść laurowy, kilka groch i czarna papryka, 2 łyżki. l. cukru, 1 łyżka. l. soli i 1 litr wody. Jeśli nie masz octu, można użyć 1,5 Art. l. Istotą ocet (70%).
 3. Kiedy gotować, spłukać wodą jeszcze raz. Doprowadzić do wrzenia i tylko gotowane marynaty wrzucić grzyby. Uwaga na teraz 20 minut, a następnie wyciągnąć i wysterylizowanych słoików r w i wlać gorącą marynatą w górę. Następnie zamknąć pojemnik i przechowywać w każdym zastrzyku chłodnym miejscu.

Marinovka agarics miód z czosnkiem

 1. Potrzebne będą: 5 groszek ziele angielskie, 1 łyżeczkę kwasu octowego (70%), 5 gvozdichek, 2 ząbki czosnku, 2 łyżki. l. cukier i sól, a 1 litr wrzącej wody.
 2. Ostrożnie peremoyte grzyby. Lepiej jest używać tylko kapelusze pieczarek, ale to nie ma znaczenia.

  Umieścić je w garnku z zimną wodą, włączyć palnik i gotować na wolnym ogniu, aż spadnie na dno. Odpływ Rosół.

 3. Wlać do czystego garnka z wrzącą wodą i dodać te same składniki, z wyjątkiem kwasu octowego. Doprowadzić do wrzenia, wlać ocet i wrzucić pieczarki. Gotować przez około 10 minut, a następnie załaduj grzyby do wysterylizowanych słoików i zamknąć pokrywę.

  Trzymaj wszystko warto w chłodnym miejscu.

Marinovka stosując ocet balsamiczny

 1. Umyte grzyby gotować przez pięć minut. Następnie spuścić wodę przez durszlak i gotować jeszcze przez dwadzieścia minut, jak tylko sprowadza wody, dodać sól.
 2. Marynata zrobić w następujący sposób – zagotować 1 litr wody, a następnie wrzucić 2 łyżki. l. cukru i 4 godziny. l. sól. Gotować przez 3 minuty, a następnie zdjąć z ognia i ostudzić. Po schłodzeniu, dodać 200 ml. ocet balsamiczny.
 3. Weź słoik 1 lub 0,5 litra. Ich 2/3 wypełnić grzyby i zalać marynatą nad szyją. Okładka i miejsce na patelni sterylizowane. Sterylizowane zgodnie z litr ilość banków na około 20 minut, pół litra – 15 minut.

  Następnie viymite i zamknąć pokrywę. Odwróć i przykryć kocem. Więc muszą stanąć do wystygnięcia całkowicie.

  Przechowywać w piwnicy lub lodówce.

Share →