Maska do ciała z kawą. Maska kawy peelingi

Maska do ciała z kawą. Maska kawy peelingi

Aromat kawy silnych ożywia, pobudza pozytywne myśli, daje energię na cały dzień. Ale nie jest tajemnicą, że wielu z nas kawa przeciwwskazane, zwłaszcza kobiet, ponieważ jest w stanie wydalać wapń. Jednak korzystanie z kawy to nie tylko filiżankę lub dwie espresso – mają niesamowite właściwości i zabiegi kosmetyczne z wykorzystaniem kawy: maska ​​do ciała z kawą, maski do ciała kawa, zarośla z kawy.

Maski na ciało są szeroko stosowane w domu opieki: są tanie, łatwe w przygotowaniu, łatwe w użyciu i nie wymaga specjalnych umiejętności kosmetologii. Ponadto najczęściej używane w domu „salonów” maski są łatwe do przygotowania od tego, co jest w lodówce lub na półkach szafek kuchennych. Maski doskonale przywrócić kolor, pomóc spalić tłuszcz i cellulit leczenie. sprawiają, że ciało bardziej pasuje i młodych.

Zastosuj maskę tylko trzeba oczyścić skórę na parze bez urazów i stanów zapalnych.

Maska do ciała z kawą cieszy się zasłużoną miłości od populacji kobiet, ponieważ mają one duży wpływ, wyrażone w spalaniu tłuszczu i daje skórze gładkiej pięknej opalenizny. Jest to szczególnie ważne dla tych, którzy unikać słońca w obawie przed nadmiernym zużyciu suchości skóry. Ponadto, wiele kobiet twierdzi, że światło, subtelny smak kawy, który odróżnia skórę po masce kawy, bardzo podobnie jak mężczyźni! Dla ciała maski z użycia kawy kawy melkomoloty, natomiast grubsze idealny do przygotowywania kawy zarośla.

Ci, którzy nie chcą tracić czasu na mielenia ziaren kawy można użyć zwykłej kawy naturalnej – jej świeże grube mieszane iz różnych składników, takich jak olejki eteryczne lub śmietaną, miodem i stosować się do ruchów masażu ciała.

Oto kilka przepisów na maskach ciała kawy:

Maska i krem ​​jest przygotowany w następujący sposób: na łyżce mielonej kawy trzeba wziąć pół łyżkę oliwy z oliwek i dwie łyżki śmietany. Składniki miesza się w łaźni wodnej o umiarkowanym i maska ​​jest stosowana do ciepłego skóry – bardzo dokładnie w tych miejscach, gdzie można zobaczyć cellulitu. Trzymaj maskę o kwadrans, po czym spłukać ciepłą wodą bez mydła.

Połączenie kawy i cynamonu daje jeszcze wyraźniejsze wyniki z regularnego stosowania. Maska z kawy i cynamonu przygotowany w następujący sposób: na pół szklanki liści herbaty wziąć ćwierć łyżeczki cynamonu ziemi, odrobiną oliwy z oliwek i pół łyżeczki cukru i soli. Maska jest stosowany w ruchu kołowego, przytrzymaj dwadzieścia minut.

Share →