Maska do włosów z musztardą

Maska do włosów z musztardą

Strona główna »Włosy» Maska do włosów z musztardą

Gorczyca – jeden z najbardziej popularnych narzędzi do pielęgnacji włosów. Ma korzystny wpływ na wzrost włosów. odżywia, wzmacnia, dodaje blask. Receptury te maski są dość proste i można łatwo zrobić w warunkach domowych.

Warto zauważyć, jedną z ważnych funkcji za pomocą maski gorczycę – to jest w kontakcie z powierzchnią skóry głowy, powodując uczucie pieczenia, co zwiększa przepływ krwi do korzeni włosów.

Musztarda maska ​​do włosów z miodem

Do produkcji masek do włosów trzeba rozpuścić łyżkę jogurtu z proszku gorczycy slajdów aż do gęstej masy. Następnie Otrzymaną masę wprowadzić takie składniki:

  • łyżeczka miodu każdego;
  • łyżeczka oleju do włosów do wyboru;
  • Kilka kropli dowolnego olejku;
  • żółtka.

Wszystko dokładnie wymieszać, natrzeć na włosy, pozostawić na pół godziny, następnie zmyć dokładnie.

Maska z musztardą na szybszy porost włosów

Rozcieńczyć dwie łyżki musztardy w proszku ze zjeżdżalnią równą ilość ciepłej wody, wprowadzenie żółtka, kilka łyżek oleju, najbardziej odpowiedni dla Twoich włosów, kilka łyżeczek cukru.

Wszystko wymieszać i nakładać na włosy, trochę masażu, polietylen zamatyvaem owija ręcznikiem na górze i przytrzymać 15 min. na godzinę. Następnie ostrożnie do mojej głowy. Ta maska ​​jest zalecane, aby zrobić nie więcej niż raz w tygodniu, właściciel tłuste włosy mogą powtarzać go raz w tygodniu.

Maska usuwa nadmierne wazeliniarstwo włosy i przyspiesza ich wzrost, doskonali grubości.

Maska do włosów suchych z gorczycy

Właściciele sucha, matowa, zniszczonych włosów zaleca się umyć włosy z musztardą. W celu osiągnięcia pożądanego wyniku, niezbędne jest, aby rozpuścić łyżkę dowolnego gorczyca w 400 ml gorącej wody, pocierać kilka minut wmasować włosy, następnie płukania.

Maska na wypadanie włosów

W przypadku łysienie lub wypadanie włosów wzmocniona korzystania z następujących środków: Rozpuścić proszek gorczycy, tworząc ciepłą papkę. Ta papka należy smarować obszarów problematycznych i pozostawić do pieczenia, a następnie spłukać. Ta maska ​​należy stosować codziennie, ale jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie w ciągu miesiąca, to narzędzie nie jest odpowiedni do włosów.

Maska do włosów ujędrnienie

Opisane w tym przepisie jest jednocześnie środkiem i miasto, i szampon. Należy wymieszać z łyżką gorczycy slajdów z żółtkiem i pół szklanki kefiru nie jest tłuste, wcieraj włosy i pozostawić na pół godziny.

Share →