Maska do wzrostu włosów z cebuli i miodu

Maska do wzrostu włosów z cebuli i miodu

Cebula zachowuje piękno włosów, pobudza ich wzmocnienie i rozwój. Od starożytności Egipcjanie używali tej funkcji z łuku w walce z wypadaniem włosów, co potwierdza nowoczesnej medycyny i kosmetologii.

Z cebuli zawiera dużo fosforu i siarki w substancji na włosy i jest niezbędny do życia.

To Maska cebula miód nie dla osób o słabym sercu, ponieważ zawiera tyle cierpki i zapach cebuli. Ale efekt jej oszałamiające!

Cebula wcierać w drobnej tarce (w zawiesinie), dodać miód w proporcji 4: 1 Miód ma korzystny wpływ na skórę głowy, dzięki czemu włosy stają się miękkie i jedwabiste, ale także zwiększa ich wzrost.

Jeśli masz bardzo suchą lub łamliwe włosy, a następnie do mieszanki byłoby miło, aby dodać olej. Najlepszy ze wszystkich – rokitnika. Jest bogaty w pierwiastki śladowe, witaminy, kwas foliowy, kwas askorbinowy, karotenoidy, tokoferolu i aminokwasów. Substancje te, które zwiększają zdolności regeneracji tkanek i stymuluje wzrost włosów. Możesz wymienić go na oliwie z oliwek.

Korzystanie z tego oleju, oczyścić skórę głowy martwych komórek i toksyn, przywrócić oddech skóry, poprawiają wydzielanie gruczołów łojowych.

Miksturę należy wcierać w skórę głowy, założyć czepek, owinąć ręcznikiem i pozostawić na godzinę. Następnie dokładnie umyć włosy.

Miód-Cebula maska na porost włosów jest po prostu niezastąpiony, jeśli naprawdę chcesz mieć grubą i bujne włosy, lub cierpią regionalnym.

Share →