Maski do końców dzielonych

Maski do końców dzielonych

Kruche, suche włosy i rozdwojone końcówki – Dość powszechny problem wśród wielu współczesnych kobiet.

Nie jest to zaskakujące! Przecież żyjemy w szalonym rytmie, która zakłada stały stres i obciążenia, w tym włosy.

Silne wiatry, gorące słońce lub deszcz może osłabić włosy i doprowadzić do wycięcia. Ponadto, codziennie stylizacji z suszarką do włosów, lakiery i musy różne zdrowia nie doda.

Ale co zrobić, jeśli twoje włosy bita. Najpierw musimy chronić ich negatywny wpływ czynników zewnętrznych ograniczyć obciążenie w postaci różnych substancji chemicznych i, oczywiście, karmić ich maski do włosów, włosy.

Właściwe stosowanie masek

Decydując się na zastosowanie na włosy domowych receptur przeciwko wycięciu masek, należy pamiętać, że dla nich jest to niezbędne do korzystania wyłącznie ze świeżych produktów. Utrzymuj maskę po gotowanie nie jest zalecane. Najlepiej używać go w mgnieniu oka. Mieszanki do wzmacniająca włosy powinny być jednolite bzdurny Struktura, że ​​mogą one być równomiernie rozmieszczone na całej długości.

Dzielić włos na czworo mogą mieć inne problemy zdrowotne, więc mieszaninę do masek należy wybierać bardzo ostrożnie, aby nie działać, jak przysłowia – jeden uczta, innym kaleka. Wszelkie włosy jak DNA, indywidualne, i to wymaga specjalnego podejścia.

Recepty skuteczne maski do rozdwajaniu użyciu w domu:

Cytryna

Składniki: świeży sok z cytryny – 1 łyżka, jak dużo oliwy z oliwek, 1 żółtko, i 100 g ogrzewa się do temperatury pokojowej. Jogurt

Wszystko dokładnie wymieszać i stosować możliwie równomiernie na włosy, przykryj folią i ręcznikiem. Odstawić na godzinę, a następnie zmyć szamponem pod ciepłą, bieżącą wodą. Zrobić maskę 1-2 razy w tygodniu na 1,5-2 miesięcy.

Brandy

Wymieszać olej i miód, a także koniak i henna w równych proporcjach. Dodaj 1 żółtko i dobrze wymieszać. Rozprowadzona na włosach, jak opisano powyżej.

Brzoskwinia

Pokroić mięso świeżej brzoskwini, dodać olej z oregano i trzy sztuki. łyżki mleka. Nałożyć na włosy na 30-40 minut i spłukać ciepłą wodą. Ta maska ​​skutecznie wygładza włosy i przywraca jej strukturę.

Mieszanie maski rozdwajaniu włosów, można użyć różnych warzyw i olejków eterycznych. Na przykład, dobrze karmione i posiekane migdały pomoc włosów, łopian, olej rycynowy, cedr, oliwę z oliwek i inne.

Naturalnie, w okresie leczenia i maski inny sposób należy przestrzegać pewnych zasad pielęgnacji włosów posiekaną:

– Tylko czesanie suche włosy;

– wyrzekają się korzystania z urządzeń termicznych (suszarki do włosów, lokówki, curling i in.);

– wyklucza malarstwo, barwienia i trwała;

– strzyc się rozdwojonych końcówek, co najmniej raz w miesiącu;

– Drewniana szczotka grzebień.

Eksperci zalecają, aby stosować maski przeciw rozdwajaniu nawet jeśli włosy zupełnie zdrowe. Od wpływu czynników zewnętrznych, może prędzej czy później doprowadzić do wycięcia. Profilaktyczne mieszanina może być nakładana na włosy 1-2 razy na miesiąc.

Share →