Maski do rozdwajaniu - 5 skutecznych przepisów!

Maski do rozdwajaniu 5 skutecznych przepisów!

Zarówno długie i krótkie włosy są nieustannie pod wpływem stresu z opieki z wykorzystaniem nienaturalnych środków, gorące fryzury, polaru, różnych pianek i lakierów. Dodatkowo, w lecie są narażone na promieniowanie UV i suchego powietrza zimą cierpią z ciągłych zmian temperatury, a jesienią i wiosną z nadmiaru wilgoci w powietrzu, nadmiernego stosowania stylizacji i otrzymać minimum składników odżywczych z niedoboru witaminy i upośledzenia wieczne przeziębienia ciała. W wyniku tego, końce włosów suchych, stają się słabe i matowe, rozłupany oraz pokruszony.

Dlatego w każdej porze roku, niezależnie od długości włosów jest bardzo ważne, aby stosować specjalne maski nawilżające podzielonej końców, które można łatwo wytworzyć z dostępnego w handlu każdego domu oleje kosmetyczne i konwencjonalnych środków spożywczych.

Jak dbać o słabych i posiekaną włosami?

W pielęgnacji włosów posiekaną zdać sobie sprawę, że większość problemów wynika z wewnątrz. Oznacza to, że dłuższe włosy, starsze są, odpowiednio słabszy. Na ich końcach, a więc jest bardzo mało substancji odżywczych, a jeżeli włosy na ogół nie jest dostatecznie żywności, a nawet u nasady ich matowy wygląd oznacza problem nie musi być prowadzona w kosmetykach i niewłaściwej opieki, ale przede wszystkim na ich zdrowie.

Dlatego pierwszym krokiem w pozbyciu się rozdwojonych końcówek nie jest maska ​​cud rozdwajaniu i właściwa dieta i kontrola ciała nie jest przedmiotem różnych chorób.

Częste mycie może także mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzkie włosy. Nawet najdroższe szampony zawodowe czyste włosy i skóra nie tylko brud, ale także na tłuszczu potrzebnego do ich ochrony. Dlatego, częste mycie włosów kończy się suche, stają się kruche i popękane.

Aby uniknąć tego zjawiska należy wybrać szampon do rodzaju skóry i włosów, używać go oszczędnie, umyć włosy rzadziej, dwa razy w tygodniu, a po każdym prania do stosowania na koniec nawilżające produkty odżywcze, takie jak maski oleju do rozdwajaniu.

Zaplamienia i odbarwienia włosów to świetny sposób, aby nie tylko zmienić swój wygląd, ale także całkowicie spalić i wysuszyć włosy, dostać w końcu nie jest to kolor luksus włosy nasycone, i zebrać suche, niesforne, złamane włosy rozdwojonych końców. Dlatego najlepszym lekarstwem na rozdwajaniu jest miłością jego naturalny kolor.

Jeśli żaden obraz nie może zrobić po zabiegu, ważne jest, aby poddać leczenia włosy maski nawilżające i odżywcze dla rozdwajaniu.

Suszenia i stylizacji włosów suszarka do włosów na gorąco, jak również stosowanie kleszczy i prasowania w dość krótkim okresie czasu może zniszczyć strukturę włosa zatrzymuje wilgoć mają możliwość matowe, łamliwe i bez życia, a w wyniku mielenia. Suche włosy po umyciu zaleca się w sposób naturalny. Wniosek jest taki, Najlepiej, aby w jak najmniejszym stopniu, na przykład, dla szczególnego przypadku. W każdym przypadku, włosy potrzebują odpoczynku. Dlatego, czasami lepiej stwierdzić wysuszonej sierści w zwykły sposób, w sposób prosty i elegancki fryzury, niż codzienne gorącej suszarki stosu je lakieru lub pianki.

Charakterystyczną alternatywa dla samego lokówki będą lokówki, że może być wkręcony w nocy.

Inter alia, suche włosy mogą być dzielone przez działanie mechaniczne, na przykład za pomocą niskiej jakości twardych muszelki. Czesanie splątane po myciu lub spania włosów i grzebień nawierzchni chemiczna powinna być przeprowadzona przez długi czas i starannie, z wykorzystaniem masażu grzebień z najwyższymi miękkim włosiem. Twardy jak grzebienie należy pozostawić w przypadku trzeba zrobić przedziałek lub jeden z kosmyk suche, gładkie i zadbane włosy.

Ponadto, do układania włosów może spowodować pojawienie się rozdwajaniu. Mówimy o zbyt wąskich belkach, małe loki i polaru.

A co najważniejsze, należy regularnie strzyc się rozdwajaniu. To jest najlepiej nadaje się do tej fryzury gorące nożyczki. Jak wynika z jego końców staje się bardziej elastyczna i odporna na rozwarstwienie, a co bita.

Babcine przepisy na maski rozdwajaniu

Maski innego efektu dla każdego rodzaju włosów Dziś można kupić niemal w każdym sklepie lub aptece. Użyj ich bardzo wygodne, a dodatkowo, zawsze mogą zabrać ze sobą na każdej podróży. Jednak obecność szkodliwych substancji chemicznych i konserwantów w ich skład często negują działania wszystkich składników odżywczych maska ​​nie poprawia, ale niszczy strukturę włosów. Jednakże, w niektórych przypadkach nadal mogą być stosowane w sklepach maski.

Na stałe opieka jest lepiej używać maskę rozdwajaniu, których efektem jest zaznaczone więcej niż jedno pokolenie piękna.

Łopian maska

Do jej przygotowania w mikserze 100 g korzenia kruszony świeże łopian, wlać 200 g warzyw (z oliwek, migdały, słonecznik, olej rycynowy) i nalegać noc w chłodnym miejscu. Następnie mieszaninę ogrzewa się na łaźni wodnej przez 20 minut, ochłodzono i przesączono. Nałożyć na suche włosy i skórę głowy, owiń się w godzinę i zmyć szamponem.

Maska z korzenia łopianu pomaga przywrócić strukturę włosów, nasycenia i zwilżyć je i przyspieszyć wzrost.

Naprawa Maska henna

Henna doskonale odżywia włosy i odbudowuje ich strukturę i pozytywny wpływ na stan skóry głowy. Aby przygotować maskę najlepiej jest użyć bezbarwna henna, jak można zazwyczaj nierówne farbować włosy, pozostawić uszkodzone kończy się lżejsze.

Przygotować maskę tak: worek z henny wlewa do ceramicznego pojemnika, dodać trochę wrzącej wody i mieszać aż do uzyskania jednorodnej zawiesiny. Domagać się około 20 minut. W gotowej mieszanki, można dodać kilka kropli ulubionego olejku lub łyżeczkę kosmetyku. Maska jest stosowana na suche włosy i skórę głowy, zakończyć pół godziny godziny i przemywa najpierw wodą, a następnie szamponu.

Bryły henny czesane szeroki grzbiet z włosów mydłem.

Maska odżywcza orzeźwiające ziołowe

Do jej przygotowania potrzebne 4 gałązki mięty, liści porzeczki i 6-8 malin, pół szklanki śmietany i 2 łyżki. l. skrobi. Rośliny roztarto w moździerzu do uzyskania jednorodnej masy lub ziemi w mieszalniku. Dodaj skrobi i śmietanę.

Maska jest stosowana do włosów, zawinąć przez 30-40 minut i przemyć szamponem wrażliwej skóry głowy.

Maska Egg.

W przepisie obejmuje żółtka, oliwy z oliwek lub innego oleju kosmetycznego, brandy, miód i henna proszek. Wszystkie składniki są wykonane w równych proporcjach, w zależności od długości włosów. Produkty są mieszane, wcieraj w skórę głowy, rozpowszechnianie przez włosy i owiń na pół godziny.

Jajko mycia ujędrniający maskę rozdwajaniu bez szamponu, tylko ciepłej wody.

Maska dla rozdwajaniu jogurtu

Nie gotowania nie jest wymagana ta maska. Trzeba wziąć trochę ciepły jogurt i stosować go na włosy na całej długości, jak również skórę głowy i owinąć pergaminem i ręcznik. Pół godziny później procedura została powtórzona.

Ponownie powlekane kwaśne mleko dobry masaż skóry, piany i zmyć ciepłą wodą.

Ta maska ​​jest nie tylko doskonałym narzędziem do żywienia, nawilżenia i wzmocnienia włosów, ale także naturalne szampony, które mogą być stosowane regularnie, aby umyć włosy zamiast sklepu.

Długo czekać na wynik nie musi!

Każda maska ​​rozdwajaniu domowe nie tylko pomoże rzadko obserwować wygląd złuszczonych włosów, ale również wypełnić życia włosów, ich zdrowy, silny i nie do odparcia. Jednakże muszą być regularnie stosowane 2-3 razy tygodniowo. Potem już tylko miesiąc lub dwa włosy zableschut zdrowia i zawsze będą obiektem zazdrości całej większości, stałych poglądów i dyskusji.

Podobne filmy:

Share →