Maski do wzrostu włosów

Maski do wzrostu włosów

Przepis Maska wzrost włosów Pomidor:

Jest to jeden z najbardziej prostych i przystępnych masek, stymulowanie wzrost włosów . ponieważ Do jego przygotowania potrzebny jest tylko jeden świeżych pomidorów. Wytnij je na pół i natrzeć dobrze w obu połowach korzeni włosów, około 01:00 do szamponu. Po umyć włosy jak zwykle.

Wskazane jest, aby zrobić tej procedury przed każdym myciu włosów przez 2-3 miesięcy. Należy także pamiętać, że maska ​​jest lepiej używać naturalnych domowych pomidorów, które są sprzedawane na rynku od prywatnych właścicieli, niż „sklepowych” warzyw.

Szampon – Maska do szybszego wzrostu włosów :

Do jego przygotowania musisz 1 szklanka zielonej herbaty (1 łyżeczka liści herbaty zielonej herbaty zalać 1 szklanka wrzącej wody, przykryć i zostawić do ostygnięcia), 1 całe jajko i czwartą część czarnego chleba.

Wymieszać zimne i napięte herbaty z jajkiem, a następnie dodać do mieszaniny pokruszonego chleba. Teraz należy starannie zmielić i wymieszać (można pokonać przy użyciu mieszalnika), tak że w końcu tworzy się homogeniczną masę. Przełóż do dowolnego banku (wystarczy dla ciebie kilka razy), i przechowywać w lodówce.

Maska powinna być używana zamiast szamponu, pocierając ją dobrze w wilgotnych korzeni włosów, i po prostu mycie wodą po 3-5 minutach. Wskazane jest, aby zmyć maskę nie jest zbyt ciepła woda z białka jaj, które jest częścią, nie zwijają włosy.

Uważa się, że regularne stosowanie takiej popularnej szamponu (można na przemian z szamponem), co najmniej na kilka miesięcy przyspiesza rozwój istniejących i nowych włosów na głowie, i ogólnie poprawia ich kondycję.

Ludzie maska ​​na porost włosów z naturalnym henną:

Z tego przepisu odpowiednie jako rudy i bezbarwna henna . Ale od czerwonego koloru henny do włosów, zaleca się używać go tylko w obecności ciemne włosy. Co do reszty, aby uniknąć niepożądanych zmian we włosach koloru najlepiej jest użyć bezbarwnej henny.

Rozpuścić 1 lub 2 torby (w zależności od długości włosów), suchy proszek henny z gorącego mleka lub po prostu wrzącej wody, tak, że nie było mieszanie masy o konsystencji pasty bardzo gęsty. Istnieje również dodać kolejną łyżeczkę miodu i znowu wszystko wymieszać.

Również w tej maski jest zalecane, aby dodać około 10 kropli leku farmaceutycznego Kapsiola, ale można się bez niego obejść.

Nałożyć masę całości na wszystkie włosy, koncentrując się na korzeniach i przytrzymaj co najmniej 1,5 godziny (im dłużej tym lepiej). Po umyć włosy jak zwykle.

Ten przepis jest nie tylko poprawia włosy, usta, ale również daje im zdrowy połysk i pomaga wyeliminować łupież. Ale tylko używać zaleca się nie więcej niż 2 razy w miesiącu, tak częste stosowanie henny mogą być odwodnione włosy.

Maska Przepis na wzrost włosów drożdży:

Weź 1 łyżka. łyżka drożdży zwykłych piekarzy (aby ułatwić pomiar część drożdży może być zgnieciony), i wypełnić je pół szklanki ciepłego mleka, albo jeszcze lepiej trochę podgrzać jogurt. Istnieje również dodać kolejny 1 łyżeczkę miodu lub cukru.

(Po więcej niż suchy włosy Zaleca się, aby wlać drożdże z mlekiem lub jogurtem dużym tłuszczu w tłuste włosy – Dolna jogurt tłuszczu).

Dokładnie wymieszać wszystkie, i owinięte mieszaniną potraw w ciepłym ręcznikiem, pozostaw na 30 minut. Po stosować grubą warstwę makijażu do korzeni włosów, starannie otarcia i odrobiną dystrybucji ciężaru na całej długości włosów na 30-40 minut (lub nawet lepiej – od 1:00) przed myciem głowy. Następnie umyć włosy przy użyciu szamponu.

Ta maska ​​na porost włosów zalecane 1-2 razy w tygodniu.

Maski ludowe dla szybszego wzrostu włosów czosnku:

Czosnek, czy raczej soku wyciśniętego z jego ciała, wystarczająco dobre stymuluje usta włosów. Jeśli nie masz sokowirówki, a następnie wycisnąć sok, zetrzeć obrane ząbki czosnku na bardzo drobnej tarce, a następnie z tej masy wycisnąć sok przez gazę.

Otrzymany sok z czosnku należy wcierać korzenie włosów (w zasadzie nie można wycisnąć sok i wcierać w korzenie zgnieciony czosnek papka), przytrzymaj na chwilę, a następnie umyć włosy szamponem. Ale należy pamiętać, że procedura ta może powodować pieczenie skóry głowy, a gdy staje się nie do zniesienia dla Ciebie, natychmiast spłukać maskę.

Jeśli masz wrażliwą skórę głowy, i czosnek jest silne działanie drażniące, zaleca się wymieszać z sokiem lub kaszy inne „zmiękczania” produktu. Na przykład, może być ogrzewana Chud Łopian lub olej rycynowy. lub żółtka (jeśli więcej niż suche włosy) lub jogurt (dla tłustej rodzaju włosów). Stosunki mieszania przyjmować oka, od około 50 do 50.

Nie więcej, niż 2 razy w tygodniu.

Przy okazji, cebuli i pozostawić skuteczne maski do szybszego wzrostu włosów. Maska cebuli może być wykonane w ten sam sposób, jak czosnek, który jest wcierany włosowego soku świeżo cebula lub cebula papkę. Albo będzie dobrze wymieszać cebulę i czosnek (sok lub miazgę) w równych częściach. Również, gdy maska ​​jest również powodować dyskomfort i ból, a następnie, jak już wspomniano powyżej, mieszanie cebuli i czosnku z olejem roślinnym lub jogurt.

Jedynym negatywnym – jest to, że czosnek i cebula wzrostu maska ​​włosy zostawić nie jest najbardziej przyjemny zapach, który trwa chwilę. Ale są też dni, kiedy na przykład nie trzeba nigdzie iść z domu?

Share →