Master Class - ekscytujące lekcje robótek

Master Class — fascynujące lekcje robótek

Bransoletka "Morze"

Każdy mistrz klasy od wyrobu biżuterii zawiera szczegółowe instrukcje krok po kroku dla montażu i konstrukcji danego biżuterię. Upewnij się, że wskazują na złożoność lekcji, aby użytkownicy mogli ocenić swoje siły i umiejętności w celu poradzenia sobie z proponowanych prac. Otrzymasz pełną listę niezbędnych materiałów i narzędzi, które będą potrzebne w procesie produkcji dekoracji.

Zdecyduj, jaki rodzaj lekcji trzeba być łatwe — Każdy z nich jest oznaczony obsługę sprzętu.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie jak zrobić biżuterię, własnymi rękami, nasz sklep internetowy, chętnie pomoże. Z nami nauczysz się dużo:

  • korzystają wyłącznie biżuterię z koralików i koralikami;
  • splot bransoletki i kolczyki do dekoracji;
  • nawlekania koralików i broszki zarejestrować.

Każda klasa mistrzem towarzyszy pierwiastków używanych w odniesieniu do naszego sklepu online. Możesz znaleźć dane, które są potrzebne do tworzenia wybranego produktu, w prawo na stronie odpowiadającej lekcji.

Dostawa zamówienia zostanie przeprowadzona jak najszybciej przez posłańca lub wybrane przez usługi pocztowe w innych regionach Rosji. Staramy się aby nasze usługi wygodne i zakup udany. Nauczyć się nowych umiejętności, tworzenie, po locie wyobraźni, rozwijanie własnej działalności gospodarczej — sklep «Świat Busin» pomoże Ci we wszystkich staraniach i radości!

Tryb pracy:

Call-center (C – Niedziela od 9:00 do 19:00)

Share →