Master class na co kolory kulek z Twoich rękach

Master class na co kolory kulek z Twoich rękach

Istnieją różne bukietów, i mogą być składać się z żywych roślin konwencjonalne gałęzie i oczywiście z balonów. W odniesieniu do tej ostatniej, teraz są one coraz większą popularnością. Sędzia dla siebie: mogą być używane do dekoracji domu pierwotnie o każdej uroczystości lub dać je jako alternatywę dla tego bukiet, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Oczywiście ślub z nim nie pojawia, ale gratulacje kolega Szczęśliwy Walentynki całkiem realistyczne! I, oczywiście, takie bukiety — gwarancja dobrego nastroju! Ale w tym samym czasie co ich dekoracji dość trudne.

Istnieją wyspecjalizowane firmy, które organizują takie uroczystości, gdzie można zamówić te kwiaty na dowolny cel. Ale trzeba przyznać, prezenty wykonane w domu, z pewnością docenią bohaterów dnia jest znacznie wyższa. Dlatego zdecydowaliśmy się powiedzieć, jak zrobić kwiaty z kulek z Twoich rękach.

Od czego zacząć pracę?

Oczywiście, planowania. Najpierw musimy ustalić, które Piłka użyjemy. Chodzi o to, że dzisiaj istnieje kilka techniki wytwarzania takie bukiety.

Rozważmy je oddzielnie.

Zrobić kilka okrągłych kulek.

Dość powszechnym sposobem produkcji i jednocześnie jednym z najprostszych. Dzięki niej, nawet dzieci mogą kolory kulek z rąk. Ale najpierw spojrzeć na to, co potrzebne do pracy:

  1. Temat.
  2. Barwa światła żarówki (ewentualnie, białe lub żółte).
  3. Sześć — siedem kule o różnych kolorach, ale niekoniecznie to samo.

Teraz jesteś gotowy, aby przejść.

Krok pierwszy.

Po pierwsze, musimy zawyżać te kulki, które będą nam służyć jako płatków. Najlepszym rozwiązaniem będzie sześć — siedem piłek — będą wyglądać bardzo atrakcyjnie. Ich pompowania, musimy pamiętać, że kulki mają wyjść z tej samej wielkości.

Ale powinien najpierw napompować tylko dwie kulki, które ja mocujące wraz ogonów lub wątku.

Krok drugi.

Po zakończeniu pierwszej pary, możemy napompować ten sam sposób następujące dwie piłki i cementowania ich razem. Następnie trzeba uczynić je ukośnie do poprzedniej pary i, ponownie, aby związać wątku. Tak więc, teraz mamy pod ręką, rodzaj puste, składający się z czterech płatków.

Krok trzeci.

Pierwsze parę trzecia i tradycyjnie zrobić wszystko w ramach starego systemu.

Krok czwarty.

Teraz skręcamy w żółtą piłkę (pamiętaj, że — Rdzeń przyszłości kwiat) i delikatnie napompować go. Ale należy pamiętać, że jego rozmiar powinien być nieco mniejszy niż w poprzednim przypadku. Następnie wklej go do centrum między płatkami.

Aby to zrobić, po prostu przekazuje go przez jedną z par utworzonych i starannie przymocować wszystko, wiążąc wątek oporowe płatki. Jeśli obok Płatek przeznaczony jest do dekoracji ścian lub zwłaszcza sufit, ale jest na tym spotkaniu powinien naprawić taśmę.

Tak, domowe kwiat okrągłe bale gotowe! Zobaczmy, co jeszcze można zrobić.

Zrobić kilka długich balonów.

Jak można się domyślać, aby długo balon kwiat jest nieco bardziej skomplikowana, niż w pierwszym przypadku. Ale nawet przy takim zadaniu każdy może obsłużyć. Wszystko, czego potrzebujemy — Para długich piłek. Jeden z nich powinien być zielony, bo o nim zrobimy łodygę kwiatu.

W odniesieniu do drugiej kulki, może być, na przykład, rumianku. Zaczynajmy.

Krok pierwszy.

Pierwsze kroki z łodygi. Aby to zrobić, musimy zawyżać zieloną piłkę tak, że w końcu to wciąż pozostaje mała «ogon», To da piłke wymaganą miękkość w procesie po prostu nie pękła.

Krok drugi.

Następnie musimy dokonać piłkę dwa razy, do wycofania się z zakrętu i przekręcić dziesięć centymetrów go kilka razy. Tak więc, mamy już pierwszą stronę naszego kwiat. Po, że podwoi się jedną z jego połówek, zakłócają jego części i voila – mamy drugi kawałek papieru!

W wyniku tego, trzpień powinien stanowić podstawę dla większości kwiatu, wystarczająco długi nogi i parą liści.

Krok trzeci.

Również możemy toffi. Aby to zrobić musimy napompować niebieski lub fioletowy piłkę, tradycyjnie pozostawiając na koniec «ogon»To nie będzie wypełniona powietrzem. Następnie, dwa kulka, a następnie przymocować je za pomocą końca gwintu.

Krok czwarty.

Mieliśmy węzeł powinien wykręcenia kilka razy w jego sercu. Tak więc, mamy parę identycznych okręgów.

Krok piąty.

Wykonujemy te kręgi razem. Od jednej krawędzi trzeba cofnąć w przybliżeniu 1/3, a nie jednocześnie zamykając się z dwóch połówek. Tak, zwróciliśmy tęczówki.

Krok szósty.

Następnie musimy połączyć z bud macierzystych. Dla tej przędzy mogą być stosowane i mogą być przyłączone poprzez «ogon» z zieloną piłkę. Spójrz: zajęło tylko dziesięć minut, a już mamy dość piękne kolory kulek z Twoich rękach.

A jeśli się co najmniej pięć z tych kwiatów można zrobić oryginalny bukiet. Dla niego, musimy taśmy, które mogą być wykonane z długich piłek, co rodzaj łuku.

Do kwiatów możemy przymocować wątek lub tę samą piłkę, którą wiążemy naszą bukiet powietrza.

Share →