Masz towar, mamy kupca - do kojarzeń scenariusza przez pana młodego

Masz towar, mamy kojarzeń scenariusza kupiec przez pana młodego

Zaloty w naszych czasach – jest opcjonalną częścią wydarzeń sprzed ślubu, ale że pozwoli Para spotkała krewnych i uzyskać zgodę rodziców.

Rola pana młodego w tym procesów specjalnych, ponieważ tradycyjnie jest inicjatorem i głównym bohaterem kojarzeń.

Celny starożytności

W dawnych czasach, gdy biura matrymonialne były obowiązkowe gości w domu panny młodej. Bez zalotów i małżeństwa nie grał. W roli głównej, co do zasady, swat.

To ona „pojechaliśmy” młody i prowadził proces zalotów.

Clever czy dziewczynka? Ten sprawdził swata. Ona była w stanie wykazać ich rzemiosła lub zamiatać podłogę.

Mile widziane przez radosnym nastroju. Zbyt poważna dziewczyna może tworzyć złe wrażenie i wcisnąć Matchmakers.

Kiedy był testowany, zaproponowano, aby wyciąć chleb na cztery części – na znak, że zaangażowanie zawarta za zgodą obu stron. Następnie można wyciąć ciasto do większej liczby elementów i traktować ich rodzice i krewni.

I zaczynają ucztować, podczas którego omówiono działalność ślubną: mianowany dnia liczba gości zaczęła rozumieć i omówić inne szczegóły.

Scenariusz rytuał zalotów panny młodej do starej drodze

Jeśli zdecydujesz się zorganizować kojarzeń, a następnie Główną rolę w ceremonii lepiej dać przedstawicielom pana młodego – Jego przyjaciele lub krewni.

Jeśli jest swat, swat jest głównym opowiada bliski krewny pana młodego – ojca chrzestnego, wujka lub. Mimo to, obecność profesjonalnego swata zapewnić wieczór tempo, atmosferę i smak. Po zalotach – to przede wszystkim zabawa i radosne wydarzenie.

Zaloty nie powinno być niespodzianką dla rodziców. Lepiej niech wie z wyprzedzeniem, aby mogli przygotować się na przyjęcie gości. Matchmakers więcej niż inne przygotowania do przypadku, ponieważ przypisuje główną rolę.

Jeśli obaj postanowili pójść z najstarszych tradycji, jest swat należy wypełnić rymy i przysłów.

Zadanie i biura matrymonialne swat – rozpoznania wszystkich obecnych dowcipy i ciekawe historie w tym samym czasie – jak najwięcej dowiedzieć się wiele o młodej, jej używanymi, charakter i temperament.

Przykład scenariusza matchmaking „zabytkowe” może wyglądać.

Powitanie

Matchmakers wejść do domu, wręczył prezent rodzicom panny młodej. Swat wyjaśnia, dlaczego takie przekazanie przyszedł, w jakim celu. Tradycyjnie Rosyjscy scenariusze matchmaking w tym języku zaczyna się od słów „mają Państwo towar, mamy kupca …”

Testy dla młodej pary

Swat:

Maiden, piękne! Czy masz długie włosy, osy talii, aksamitne oczy, ale jak na zakupy? Czy rozwód, jeśli pielęgniarka gospodarstwa pracy?

Teraz będziemy go sprawdzić. Cóż, wziąć miotłę i zobaczmy wracasz z dobrej żony

Narzeczona oferowane zamiatać rozrzuconych monet na miarkę. Kiedy wykonuje następujące zadania, można przejść do zgody ceremonii. Pan młody powinien przekazać swoje badania w celu umorzenia panny młodej.

Aby to zrobić, można zaprosić go do odgadnięcia zagadki.

Przykłady zagadek:

 • Co w świecie więcej niż wszystkie diamenty? (Panna młoda)
 • W jakie miejsce zawsze będziesz bogaty? (W domu obok ukochanej)
 • To wszystko słodszego? (Ulubiona Kissing)
 • Co to jest najsilniejszy na świecie? (Miłość)
 • Co będzie bogaty w 5 lat? (Orawa dzieci)

W scenariuszu nowoczesnej zalotów może zawierać cytaty z słynnego wszystkie filmy, książki, komiksy.

Zgoda Ceremonia

Swat:

To sprytne! Widziałeś właścicieli? Twoja dziewczyna, która musi być!

Ta pani, aby się upewnić. Radiant moja, powiedz mi, czy chcesz poślubić tę dobrą faceta?

Po zgadza skinieniem głowy lub odpowiedzi twierdzącej, uczy ciasto lub tort, którą pokroić na cztery części. Nacięcie w kształcie krzyża.

Gdy użytkownik zgadza, a następnie wyciąć chleb na kawałki przez liczbę stron świata, a po leczeniu wszystkich gości. Ale komu dajesz kawałek pierwszy? Czy mój narzeczony, jego matka, Ali?

Pierwszy kawałek jest pożądane, aby uczyć rodziców. następnie przyjmować gości, a ostatni zostawić dla panny młodej i pana młodego. Ojciec pana młodego, mówi: „Synu, teraz twoja narzeczona. Niech będzie błogosławiony twój związek. „

Część oficjalna

Rodzice błogosławi dzieci. lub powiedzieć pożegnalne słowa modlitwy lekkie. Następnie pan młody wkłada na palec pierścień z jego dziewczyną i wszystko, usiąść przy stole, aby kontynuować wieczór.

Na stole powinien być dobry miód, likier. Jednym z gości stoi symbolicznie ważną prezent dla młodych – drzewa owocowe.

Przed przynieść prezent, trzeba zwrócić się do młodych ludzi, które chcą: syna lub córkę. Jeśli syn, drzewa powinny być męski, takich jak orzech. Na początku wygląd dziewcząt dać wiśnia, jabłko lub gruszka.

W tej uroczystej chwili można poprosić o szczęście w miłości i przyjąć ich do kolejnego etapu na drodze do ślubu i długiego życia razem. Ponadto, oficjalna część kończy, a święto i zabawa trwa już w gestii swat i krewnych z obu stron.

Możesz zadowolić goście spędzają Konkurs dla młodych „Co ja mam zrobić?”. Wstępnie zebrane odpowiedzi:

 • Będę zmywać naczynia;
 • Będę naprawić lodówkę;
 • zostanie przeprowadzone przed lustrem codziennie przez godzinę;
 • Będę malować paznokcie;
 • Będę myć podłogi;
 • przygotują pizzę;
 • Będę dbać o zwierzęta;
 • Pójdę za dzieło sztuki w domu.

Możliwe odpowiedzi do druku i umieścić każdy na osobnej kartce.

Zadaniem panny młodej i pana młodego – wyciągnąć liści, jeden po drugim i czytać swoją misję, i obiecał sobie nawzajem, mogą z pewnością wykonanie.

Szczególnie zabawne dzieje się, gdy człowiek usuwa obowiązków przeznaczonych do gospodyni, i vice versa. Gra może przyciągnąć turystów.

Jak przygotować się do kojarzeń

Obecnie swat znaleźć tylko w przypadku, gdy pan młody bardzo poważnie kwestia małżeństwa, lub gdy chce się podobać jego rodzinę. Co do zasady, kojarzeń jest czysto nominalna wartość, bo młody już zdecydowaliśmy wszystko.

Głównym zadaniem – zapoznanie rodziców i krewnych, w celu omówienia ważnych kwestii nadchodzącego ślubu.

Kilka porad

 • Prezenty. Przyszła matka i przyszła panna młoda pan młody musi dać kwiaty i kilka Tiffany być większa i bogatsza w ten sposób wykazać szacunek dla matki swej pani.

Ojciec panny młodej może zaprezentować butelkę drogiego alkoholu lub dowolny pożądany i niezapomniany rzeczy, zgodnie z jego entuzjazmu.

Należy zauważyć, że tradycyjnie garnitur pana młodego jest bez kosztownych prezentów, więc czysto symboliczne kolory i alkohol może być na tyle .

 • Określenie głównych Matchmakers. Wśród „gangu” młodzi muszą znaleźć najszybszą, towarzyski i wesoły osobę, która będzie kierować proces zalotów. Po tym wszystkim, pan młody i jego krewni są w tym przypadku stroną czynną. Najlepiej, jeśli jest to jeden ze starszych krewnych, ale może być przyjaciel lub brat pana młodego.

  To jest główny pośrednik powinien chwalić pana młodego, rodzina panny młodej malować swoje pozytywne cechy, stan, powagę jego intencje i inne zalety.

 • Własny język. Groom – główny bohater w zalotach.

  Kluczowym punktem działania – to jego słowa do rodziców panny młodej, gdy pyta im rękę. Te słowa, oczywiście, musimy przygotować wcześniej i być może ćwiczyć.

 • Gdy rodzice panny młodej będzie położyła dłoń na ręce pana młodego, co oznaczać będzie zgodę na takie małżeństwa, swatanie idzie do uczty i porozmawiać o nadchodzącym ślubie.

  Nie należy zapominać, że najważniejszą rzeczą, której wszyscy zgromadzeni – „most” najbliższa rodzina, znajomy, demonstracja powagę.

  I nawet jeśli zostanie zorganizowana garnitur symbolicznie, weź swój wybór scenariusza z całą powagą, że to wydarzenie zabawa będzie jednym z najważniejszych wydarzeń w tworzeniu nowej rodziny.

  Które należy nosić rękę na obrączkę? W tym artykule odpowiemy na to pytanie.

  Jak zrobić listę przygotowań do ślubu. Nasza rada tutaj

  Share →