Medycyna. Kąpiel parafinowa

Medycyna. Kąpiel parafinowa

Nie jestem lekarzem, opiszę moje doświadczenia aplikacje parafinowe w domu. Musimy sprawić, parafina jedną ręką i jedną nogą od rodzaju wysokie buty i rękawice. Aby to zrobić, muszę:

1. parafiny i wosku mineralnego (na lekarza doradztwo 1: 1)

2. Dwa garnki (jeden duży i jeden mały)

3. Małe drewniane płytek (na dole garnku)

4. Forma (wziąłem dwie formy do pieczenia)

5. ceraty, pieluchy (owinąć nogę ręki)

Wszystko to nie powinno być konieczne, ponieważ wosk mineralny i parafina puszka brudne i wszystko, w końcu będzie musiał go wyrzucić i pieluchy i patelnie (o ile, oczywiście, dalej kąpiel parafinowa nie jest już potrzebne).

Na dnie garnku umieścić płytki w donyshka miski nie stykają się ze sobą. Na płyty należy umieścić mały rondelek, gdzie umieścić wosk i mineralnej (dla dwóch aplikacji potrzebowałem 500 gr. Ozokerites i 500 g. Parafina).

W dużym garnku z wodą należy delikatnie wylewa (aby woda nie dostała się w małym rondelku z parafiną). Umieścić garnek na ogniu (zrobiłem średnio, tak aby woda w garnku nie gotować).

Wszystko to waga byłem ogrzewano przez około godzinę (35-40 minut, po raz drugi, po wszystkim nie był całe kawałki).

Pierwszy raz miałem ten szlam po prostu zalane w kształcie, parafina zastyga szybko przez 10-15 minut. Ale trudno było wydostać się z kształtu w całości. Chociaż może to być ślepa w jednej warstwie, ale zdecydowanie ozokerit uzyskać ich ręce brudne:

Dlatego drugi raz poszedł na dno formy mądrzejszy od razu umieścić ceratą (dla mnie zamiast starego ceraty zasłony z łazienki stanęła pięć wniosków, a następnie musiał zmienić szczęście big blind.)):

Dlatego nie zepsuć parafinę formularz i wygodniej wziąć nic brudną i natychmiast można owinąć nogę:

Grubość 1.3 cm wosku w lewo. Aby sprawdzić temperaturę aplikacji, wystarczy dłoń w dłoni cierpienia, więc można zrobić dziecko. Parafina zamarłem nie równomiernie w środku, więc z ręki na całej powierzchni, aby zapewnić wystarczającą masę mrożone (ale długo czekać twardnieją i stają się inaczej kruszonka).

Parafina powinien być giętki, jak miękkiej gliny, łatwe do hermetyzacji i ciepłe nogi.

Po utworzeniu umieścić na nogi, najwyraźniej owinięte pieluchy (mimo ceraty, pieluchy zbyt brudne z jakiegoś powodu). Najwięcej mogą być objęte innym ciepłym kocem. Pierwszego dnia, kiedy trwało 15-pięć minut, inne dni na 20-tą.

Po tym ciepłe nogi ugina łatwo, to lepiej zrobić to samo masażu.

Share →